26 Mayıs 2012, Cumartesi 16:40:34

BAKIMLARA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, "Sabiha Gökçen Havaalanı'nda uçak bakımına başlayacağız" dedi.
  • Yazının neresine yorum yapacağıma karar veremedim. Herşey toz pembe bir tablo çizmiş tombul-sempatik adam. Hangi gözlükleri kullanıyorsa her vatandaşa dağıtmak lazım. Taksınlar her tarafı pembe ggörsünler. Bari uçak yapımı konusuna değineyim. Ben her gün evde uçak yapıyorum. Kağıttan uçakları yapıp yapıp uçuruyrum. Bu arkadaslar nasil bir ucak yapip ucuracaklar merak ediyorum:-)
  • HABOM Eylül ayında bakıma başlıyor, hayırlı uğurlu olsun. HABOM teknisyenleriyle orada nasıl bakım yapabilecekler anlamak güç...
  • sen ne iş yapıyorsun bi söylede bilelim ben yüksek okul mezunuyum taşeron firmada çalışıyorum 820 tl maaş alıyorum 2 senedir aynı firmadayım tk kadrosuna ingizlizce olmadan giremiyorum ama taşerondayken ingilizce gerekmiyo 2 defa habom sınavına girdim ingilizceden sanırım alınmadım ki geri dönüş olmadığından öle sanıyorum tkda personel alımı yok ama uzman alıyorlar onlarda nede uzman kendileride bilmiyo daha çok çalışma ne yapmamız gerekiyo söylermisin devletin üniversitesini bitirmek yetmiyo anlaşılan hem bu arada sanırım temmuzda firmamın sözleşmeside iptal edilecekmiş bana verilen 9 tane eğitim sertifikasınıda sana gönderirim ondan sonra ıslar suyunu içersin nasılsa yerime geçecek adama da vercekler aynı eğitimleri ki bi eğitimin fiyatı 2100 tl gördün ama tk nın musluktan bol akıyo böle şeylere :) neyse kaldı şurda 2 3 ay bostanınızda mutluluklar ondan sonra
  • Futbola bulaştınız allak bullak oldu her şey insanlarda heves bırakmadınız. Eğitime bulaştınız çocuklar dahil herkesin kafası karışık herkes isyanda. Doktoru mühendisi memuru her gün meydanda kimse ne olacağını bilmiyor. Bütün meslekleri çaprazladınız. Öğretmeni uçakçı, ziraatçileri öğretmen yaptınız. Bakım şirketinizi üretim yapılıyormuş gibi mühendis çiftliğine çevirdiniz (liyakata göre tabi :-)) BAŞARISSINIZ ne olur artık bunu kabul edin ve insanları daha fazla tüketmeden gidin. Ben 20 yaşındayım geleceğimden uzak durun 2. bir hayatım olmayacak benim lütfen gidin artık ...

 

Hamdi Topçu, AK Parti Edirne İl Danışma Meclisi'nde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin istikrarlı bir büyüme göstererek çevresinde ve dünyada saygın bir ülke konumuna geldiğini söyledi.

Finlandiya'nın 1977 yılında Türkiye'ye 2 milyon dolar borç vermek için 12 şart koştuğunu, bunu yerine getirdiği takdirde parayı vereceğini söylediğini belirten Topçu, şöyle devam etti:

"Ben iki defa Yunanistan'a gittim. Batı Trakya'yı gezdim. Oradaki insanımız Türkiye ile gurur duyuyor. Güçlü olmamız birçok insanı mutlu ediyor. Güçlü, veren el olduğunuz zaman Allah da size veriyor. Şöyle biraz gerilere gittiğimiz zaman 1977 yılında Finlandiya, ülkemize 2 milyon dolar borç verecekti. Bunun için 12 şart koşmuştu. 'Bunları yerine getirirseniz parayı vereceğiz' demişti.

Yıl 2012, bugün bu milletin sadakalarıyla 350 milyon dolar toplandı ve Somali'ye yardım yapıldı. Somali'de artık insanlar ölmüyor. Buraları gittik gördük. Gerçekten insanlık dışı olaylar var. Ama o insanlar hala bizi, Osmanlı'yı arıyor. Bizim tarihi sorumluluklarımız çok büyük. Çünkü biz oralara adaleti götürmüşüz. O adaletimiz neticesinde insanlar bizi arzu ediyor. Bütün Ortadoğu'da, Afrika'da herkes bizi arzu ediyor. Çünkü, Osmanlı hiçbir zaman zulüm yapmadı, gittiği yere adalet götürdü. O nedenle sorumluluğu çok ağır olan bir milletiz."

İstikrarlı bir şekilde yoluna devam eden Türkiye'nin uçak yapabilecek konuma geldiğini vurgulayan Topçu, şunları kaydetti:

"Şu anda Sabiha Gökçen'de 380 bin metrekare alanda uçak bakımına başlayacağız. Çok büyük hangarlar yaptık orada. Bitti şu anda. İnşallah 9. ayda uçak bakımına başlayacağız. 9. aydan sonraki bütün bakım stoklarımızı sattık. Yani siz uçak şirketi olarak 10. ayda 'benim uçağıma bakım yapın' deseniz, biz 'yer yok orada' diyoruz. Yeter ki işimizi iyi yapalım. Herkes bulunduğu konumda işini iyi yaptığı takdirde ülkemiz daha iyi noktalara gelecek. Ancak Edirne de hak ettiği yerde değil. Edirne'nin şehirleşmesi çok kötü. Burası ulaşılması gereken bir nokta."

AK Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu da Edirne'de yaptıkları çalışmalarla basamakları çıkmaya başladıklarını ifade etti.

Edirne'de dün, 'İstanbul'un Fethi Edirne'den Başlar' programını başarıyla gerçekleştirdiklerini dile getiren Müezzinoğlu, Edirne'de daha birçok başarılı projelere imza atacaklarını kaydetti.

BAKIMLARA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Pembe hayat... ~ 6 yıl önce
Yazının neresine yorum yapacağıma karar veremedim. Herşey toz pembe bir tablo çizmiş tombul-sempatik adam. Hangi gözlükleri kullanıyorsa her vatandaşa dağıtmak lazım. Taksınlar her tarafı pembe ggörsünler. Bari uçak yapımı konusuna değineyim. Ben her gün evde uçak yapıyorum. Kağıttan uçakları yapıp yapıp uçuruyrum. Bu arkadaslar nasil bir ucak yapip ucuracaklar merak ediyorum:-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tech ~ 6 yıl önce
HABOM Eylül ayında bakıma başlıyor, hayırlı uğurlu olsun. HABOM teknisyenleriyle orada nasıl bakım yapabilecekler anlamak güç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cancom'a ~ 6 yıl önce
sen ne iş yapıyorsun bi söylede bilelim ben yüksek okul mezunuyum taşeron firmada çalışıyorum 820 tl maaş alıyorum 2 senedir aynı firmadayım tk kadrosuna ingizlizce olmadan giremiyorum ama taşerondayken ingilizce gerekmiyo 2 defa habom sınavına girdim ingilizceden sanırım alınmadım ki geri dönüş olmadığından öle sanıyorum tkda personel alımı yok ama uzman alıyorlar onlarda nede uzman kendileride bilmiyo daha çok çalışma ne yapmamız gerekiyo söylermisin devletin üniversitesini bitirmek yetmiyo anlaşılan hem bu arada sanırım temmuzda firmamın sözleşmeside iptal edilecekmiş bana verilen 9 tane eğitim sertifikasınıda sana gönderirim ondan sonra ıslar suyunu içersin nasılsa yerime geçecek adama da vercekler aynı eğitimleri ki bi eğitimin fiyatı 2100 tl gördün ama tk nın musluktan bol akıyo böle şeylere :) neyse kaldı şurda 2 3 ay bostanınızda mutluluklar ondan sonra

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SEÇİMLERDE GÖRÜŞÜRÜZ. ~ 6 yıl önce
Futbola bulaştınız allak bullak oldu her şey insanlarda heves bırakmadınız. Eğitime bulaştınız çocuklar dahil herkesin kafası karışık herkes isyanda. Doktoru mühendisi memuru her gün meydanda kimse ne olacağını bilmiyor. Bütün meslekleri çaprazladınız. Öğretmeni uçakçı, ziraatçileri öğretmen yaptınız. Bakım şirketinizi üretim yapılıyormuş gibi mühendis çiftliğine çevirdiniz (liyakata göre tabi :-)) BAŞARISSINIZ ne olur artık bunu kabul edin ve insanları daha fazla tüketmeden gidin. Ben 20 yaşındayım geleceğimden uzak durun 2. bir hayatım olmayacak benim lütfen gidin artık ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000