19 Mayıs 2013, Pazar 10:25:06

BAKAN YILDIRIM: "UMARIM THY DE HAVA-iŞ DE GEREKENİ YAPAR"

Haliç Kongre Merkezi'nde, Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen "Hedef 2023: Lider Ülke Genç Türkiye" temalı zirvede konuşan Ulaştırma, Denizcili ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, THY'deki grev süreci ve İstanbul'a yapılacak yeni havalimanı hakkında konuştu.
  • GREVE KATILMAYIP ISIME SAHIP CIKTIGIM ICIN COK ONUR VE GURUR DUYUYORUM ALDIGIM KARARIN NE KADAR DOGRU OLDUGUNU ANLADIM...YONETICILERIM NE DERSE NE YAPARSA DOGRUDUR.bizler sonuna kadaR THY nin yanindayiz...basimiz dik....tesekkurler degerli yoneticilerim..size sonuna kadar inaniyor ve guveniyoruz
  • isinize gelince hak gelmeyince yasa disi!!!
  • malum sitelerde kişiler hedef alınıp isimlerine atıflar yapılıyorsa BASIN YOLUYLA KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRI İDDİASI'na girere basın kanunu değildir,hakarette mağdurun kimliği belli bir "şahıs" olarak hedef alınmış olduğu alenen açıktır, ayrıca yorumunuzun sonunda tarafıma yazmış olduğunuz "Hem korkaksınız hem cahil" hakaret ve kişilik haklarına saldırı olarak geçer, bu konuda tarafımın dava açma haklı saklı olmakla birlikte buradan yapılan her yorumun yorumu yapan kişi bağlayıcılığı vardır, TCK 5237 sayılı kanun çerçevesinde belirlenmiştir. Bu kanun düzenlemesi olmadan önce bir suç teşkil etmiyordu ancak yargı düzenlemeleri neticesinde "Sen Adammısın yada Hem korkaksınız hem cahil" tarzında ki söylemler kişinin konumunu zedelemek ve basın yayın yoluyla kişilik haklarına saldırı, kişiyi küçük düşürmek kapsamına girmektedir. Bunu ben değil Hukuk Danışmanlarım Kanunların Gerekli Maddelerini Göstererek Söylüyor, Tarafımın ve Şirketimin Açmış Olduğu Bir Çok Benzer Dava Vardır...Saygılarımla
  • Grev mrev 18 Mayıs 2013, Cumartesi 17:54:30 GREV NE İÇİN YAPILIR?FFARKINDA DEĞİLSİNİZ,GREV ;İŞÇİNİN İŞVERENİN KÖLESİ OLMADIĞINI,HAK ETTİĞİNİ ALMASI ŞARTINI ,HAKLARININ BİLİNCİNDE OLDUĞUNU GÖSTERMEKTİR.BAZILARINIZ GREVİN ANA BABAYA İTAATSİZLİK GİBİ OLDUĞU FİKRİ İLE KONUŞUYORSUNUZ.İŞVEREN ANANIZ BABANIZ DEĞİLDİR SİZE HİÇ BİR ZAMAN İNSAF ETMEZLER ONLARIN TEK DÜŞÜNDÜĞÜ RAKAMLARDIR SİZLER BAZILARINIZ "0" YADA "1" DEĞERSİNİZDİR.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin havacılıkta da destan yazdığını dile getirdi. Türkiye'nin dünyada havacılığın nasıl geliştiğini gösteren model ülke olduğunu anlatan Yıldırım, THY'nin 10 yıl içinde küresel bir marka haline geldiğine işaret etti.

THY'nin uçak sayısının her gün arttığına, 200'ün üzerinde noktaya uçtuğuna dikkati çeken Yıldırım, "Göreve geldiğimde 'THY'nin devletin kurallarından kurtulması lazım' dedim. Ondan sonra kanatlarını açtı ve uçtu. 'Hava yolu halkın yolu' dedik. Bize inanmadılar" değerlendirmesini yaptı.

THY'deki greve de değinen Yıldırım, şunları kaydetti:

"THY'nin 20 bin çalışanı bu marka şirkete sahip çıktı. Bu dünyada görülen bir şey değil. Greve gideceksiniz ve grev kararınızı dikkate almayacak çalışanlar. Bu ne demektir- 'Bizim duygularımıza, beklentilerimize hitap etmiyorsun' diyor. Örgütüne mesaj veriyor. İdareye de mesaj veriyor; 'Bırakın bu anlamsız tartışmayı. Biz işimizi yapalım'. Çalışanlar bu mesajı verdi. Umarım yerini bulur ve iki idare de gereğini yapar."

"3. havalimanı ihalesi kredi notu olarak döndü..."
   
İstanbul'a yapılacak 3. havalimanı projesinin öneminin altını çizen Yıldırım, "3. havalimanı projesiyle dünyanın en büyük ihalesini gerçekleştirdik. '3. havalimanı ihalesi bir milattır' dedim. 'Bu ihale Türkiye'ye kredi notu artışı olarak dönecektir' dedim. İşte dün açıkladılar" ifadelerini de kullandı.

BAKAN YILDIRIM: "UMARIM THY DE HAVA-iŞ DE GEREKENİ YAPAR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

THY ONUR TABLOMUZ ~ 5 yıl önce
GREVE KATILMAYIP ISIME SAHIP CIKTIGIM ICIN COK ONUR VE GURUR DUYUYORUM ALDIGIM KARARIN NE KADAR DOGRU OLDUGUNU ANLADIM...YONETICILERIM NE DERSE NE YAPARSA DOGRUDUR.bizler sonuna kadaR THY nin yanindayiz...basimiz dik....tesekkurler degerli yoneticilerim..size sonuna kadar inaniyor ve guveniyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalaka ~ 5 yıl önce
Yuh ya bukadarda aleni yalakayım denilirmi.RTHY birgün normale girese sen nerelere kaçarsın bilmem.
isinize gelince ~ 5 yıl önce
isinize gelince hak gelmeyince yasa disi!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
23:06:34'e ~ 5 yıl önce
malum sitelerde kişiler hedef alınıp isimlerine atıflar yapılıyorsa BASIN YOLUYLA KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRI İDDİASI'na girere basın kanunu değildir,hakarette mağdurun kimliği belli bir "şahıs" olarak hedef alınmış olduğu alenen açıktır, ayrıca yorumunuzun sonunda tarafıma yazmış olduğunuz "Hem korkaksınız hem cahil" hakaret ve kişilik haklarına saldırı olarak geçer, bu konuda tarafımın dava açma haklı saklı olmakla birlikte buradan yapılan her yorumun yorumu yapan kişi bağlayıcılığı vardır, TCK 5237 sayılı kanun çerçevesinde belirlenmiştir. Bu kanun düzenlemesi olmadan önce bir suç teşkil etmiyordu ancak yargı düzenlemeleri neticesinde "Sen Adammısın yada Hem korkaksınız hem cahil" tarzında ki söylemler kişinin konumunu zedelemek ve basın yayın yoluyla kişilik haklarına saldırı, kişiyi küçük düşürmek kapsamına girmektedir. Bunu ben değil Hukuk Danışmanlarım Kanunların Gerekli Maddelerini Göstererek Söylüyor, Tarafımın ve Şirketimin Açmış Olduğu Bir Çok Benzer Dava Vardır...Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grevmrev ~ 5 yıl önce
Grev mrev 18 Mayıs 2013, Cumartesi 17:54:30 GREV NE İÇİN YAPILIR?FFARKINDA DEĞİLSİNİZ,GREV ;İŞÇİNİN İŞVERENİN KÖLESİ OLMADIĞINI,HAK ETTİĞİNİ ALMASI ŞARTINI ,HAKLARININ BİLİNCİNDE OLDUĞUNU GÖSTERMEKTİR.BAZILARINIZ GREVİN ANA BABAYA İTAATSİZLİK GİBİ OLDUĞU FİKRİ İLE KONUŞUYORSUNUZ.İŞVEREN ANANIZ BABANIZ DEĞİLDİR SİZE HİÇ BİR ZAMAN İNSAF ETMEZLER ONLARIN TEK DÜŞÜNDÜĞÜ RAKAMLARDIR SİZLER BAZILARINIZ "0" YADA "1" DEĞERSİNİZDİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000