06 Kasım 2010, Cumartesi 17:28:17

AYJET'LİLERİN 17. DÖNEM MEZUNİYET COŞKUSU

Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu, Hezarfen Havaalanı’nda aileler ve okul personelinin katıldığı bir törenle 17'inci dönem öğrencilerini törenle mezun etti.
  • ufak at ta millet yesin koçum....a380 kim sen kim he he he he
  • boeing 380 mi zuhahahaha
  • Öncelikle yeni mezun arkadaşların yolları açık olsun. Burda laga luga yapan yorumculara sakın ha takılmayın. Yalnız şunu da unutmayın kimse anasının karnından uçakla çıkmadı. Şimdi size ahkam kesenler zamanında tarlalarında uçak inşa etmiyorlardı sanırım. Bilgi her zaman en büyük silahınız. Ayjet sizler için bir araç olmalı, lisansınızı cebinize koyana kadar, kısacası köprüyü geçene kadar. Şimdi kendinizi kanıtlama zamanı. Bulduğunuz her bilgiyi özenle değerlendirip boşluğa kapılmadan çalışmaya devam etmenizi tavsiye ederim. Kabiliyet ve bilek diye atıp tutan sözde abileriniz ayda moon walk yaparak o pozisyonlara gelmediler. Onlar da uçtu, tecrübe etti becerileri kadar bir yerlere geldi. Lafım anlayan kendini beğenmişlere.Yolunuz açık olsun
  • ay jet mezunuyum,a 380 F/o olarak göreve başladım. sallama falan değil!!! Teşekkürler AYjet.....
03 Ekim 2005 tarihinde uçuş eğitimine başlayan Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu (AYJET), bugün 17'inci dönem kursiyerlerini mezun etti.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başlayan törende kısa bir açılış konuşması yapan AYJET Okul Müdürü Naci Uçar, Ayjet'in eğitim hayatına başladığı günden bu yana 16 dönemde toplam 238'in üzerinde kursiyerinin CPL/IR ATPL (Frozen) pilot lisanslarını almaya hak kazandığını belirterek, "Bu mezunlardan bir çoğu başta THY, SunExpress ve diğerleri değişik hava yolları olmak üzere çok sayıda Ayjet mezunu pilot, kokpitteki yerlerini aldı" şeklinde konuştu.
 
Uçar, "Sayısal başarıdan daha önemli olanı, Ayjet mezunu pilotlarla ilgili havayolu şirketlerinin takdir ve beğenileridir. Ayjet ailesi, yeni mezun pilotları ile Türk Sivil Havacılığı'nda büyümeye devam edecek, sivil havacılıktaki önemini ve değerini daha fazla hissettirecektir" dedi.
 
Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu müdürü Naci Uçar'ın konuşmasının ardından 17'inci dönem kursiyerlerine mezuniyet belgeleri verildi. Mezuniyet belgelerini alan kursiyerlere daha sonra aileleri tarafından bröveleri takıldı.
 
Mezuniyet belgeleri ve bröve töreninin ardından mezun olan kursiyerler adına konuşma yapan yeni mezun bir kursiyer ortak duygularını, eğitim süresince kendilerine destek olan ailelerine ve bugünlere gelmelerinde büyük emeği olan Ayjet Ailesi'ne teşekkür ederek dile getirdi.

Ayrıca, bugün toplam 25 kursiyerini mezun eden AYJET'te o heyecanı yaşayanlar arasında Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu Genel Müdürü Celal Cingöz'ün oğlu Emre Cingöz de vardı.
 
Yapılan törenin ardından Akrobasi Pilotu Ali İsmet Öztürk, hem yeni mezun kursiyerlere hem de ailelerine müthiş bir gösteri sundu.AYJET'LİLERİN 17. DÖNEM MEZUNİYET COŞKUSU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Misafir ~ 7 yıl önce
ufak at ta millet yesin koçum....a380 kim sen kim he he he he

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
boeing 380 mi zuhahahaha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Öncelikle yeni mezun arkadaşların yolları açık olsun. Burda laga luga yapan yorumculara sakın ha takılmayın. Yalnız şunu da unutmayın kimse anasının karnından uçakla çıkmadı. Şimdi size ahkam kesenler zamanında tarlalarında uçak inşa etmiyorlardı sanırım. Bilgi her zaman en büyük silahınız. Ayjet sizler için bir araç olmalı, lisansınızı cebinize koyana kadar, kısacası köprüyü geçene kadar. Şimdi kendinizi kanıtlama zamanı. Bulduğunuz her bilgiyi özenle değerlendirip boşluğa kapılmadan çalışmaya devam etmenizi tavsiye ederim. Kabiliyet ve bilek diye atıp tutan sözde abileriniz ayda moon walk yaparak o pozisyonlara gelmediler. Onlar da uçtu, tecrübe etti becerileri kadar bir yerlere geldi. Lafım anlayan kendini beğenmişlere.Yolunuz açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ay jet mezunuyum,a 380 F/o olarak göreve başladım. sallama falan değil!!! Teşekkürler AYjet.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000