29 Mayıs 2012, Salı 20:52:06

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SON DURUM!

Atatürk Havalimanı’nda devam eden iş yavaşlatma eylemi son sürat sürerken, destek gelmeye de devam ediyor…
  • siz değerli kabin memurları bu eyleme umarım devam edersiniz de hepinizin işine son verilip yeni kabin memurları alırlar sözleşmeye de grev yapıldımı işten atarım maddesi koyarlar ondan sonra artık sen sağ ben selamet uçak iptaliymiş oymuş buymuş derdi yok sonra siz greve devam edin bence
  • Siz yolcu olarak ucan insanlar: Asil sizler utanin! Ucaga geldiginiz zaman verdiginiz paranin karsiligini alabilmek icin yapmadiginiz yok. Ucagi verseler yine de doymazsiniz. Insanlar hakkini aramayip da sizler gibi koyun mu olsunlar?! Olayi sadece 4000-5000 lira olarak goren zihniyetler asil sizlere yaziklar olsun. Alin teriyle kazaniyorlar o parayi, oyle havadan gelmiyor! Kabin memurlugunu, sadece kola, cay ve yemek dagitmaktan baska birsey yapmayan bir meslek olarak goren zihniyetler; her meslegin bir sayginligi vardir unutmayin! Hos bunu soyleyenlerin kendisine bile saygisi yoktur ya! T-shirt une buyuk puntolarla yazi yazdirip ucaga girecek olan yolcu cok buyuk bir yanki uyandiracaginizi dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Arkadaslarimizin sesi dag olmus, o ses sizin gibi minicik dusunen insanlari da sizin puntolarinizi da havada ufler, savurur!
  • altta yorum yapan zavalli cahiller, kabin memurlugunu cay, kola, su vermekten ibaret zannedenler, eylemin PARA icin yapildigini sanan, nefesi kokmus insan toplulugu; 75 milyon nufuslu ulkemizde sadece 5 bin kisinin bu isi yaptigini hatirlatarak, her ne kadar anlamayacak olsaniz da her emekci meslek grubu gibi bu meslek de cok sereflidir. siz bunu beceremeyeceginiz icin ancak agzi sulanarak, imrenerek, haset ve hakaret ederek seyredersiniz...
  • tazminatlarını verin yollayın gitsin 70 mılyon ulkede cay kola su verıcek okadar insan warki 4-5 binlirayi beğenmior ukalalar..

Türk Hava Yolları personelinin dün gece 03:00’te başlattığı iş yavaşlatma eylemine destek veren Memur-Sen, BTS, Belediye-İş ve Uluslar arası İşçi Sendikası’na biraz önce Oyuncular Sendikası da katıldı. THY personelinin iş yavaşlatma eylemine destek için Oyuncular Sendikası’nı temsilen ünlü tiyatro oyuncuları Hakan Bilgin ile Şebnem Sönmez katıldı.

Ünlü oyuncuları coşkulu kalabalık alkışlarla karşıladı.

Çevik kuvvetin hazır beklediği iş yavaşlatma eylemine zaman zaman havalimanı taksicileri de kornalarla destek veriyor. Sık sık sloganlar atan grup, uçuşa gelen pilot ve kabin ekibini ise yuhalamaya devam ediyor.

Bu arada AirportHaber’in edindiği bilgiye göre Hava-İş Genel Başkanı Atilay Ayçin de birazdan Atatürk Havalimanı’nda olacak.

Gelişmeler AirportHaber’de olmaya devam edecek…

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SON DURUM!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

tarafsız ~ 6 yıl önce
siz değerli kabin memurları bu eyleme umarım devam edersiniz de hepinizin işine son verilip yeni kabin memurları alırlar sözleşmeye de grev yapıldımı işten atarım maddesi koyarlar ondan sonra artık sen sağ ben selamet uçak iptaliymiş oymuş buymuş derdi yok sonra siz greve devam edin bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eski bir 116 ~ 6 yıl önce
Siz yolcu olarak ucan insanlar: Asil sizler utanin! Ucaga geldiginiz zaman verdiginiz paranin karsiligini alabilmek icin yapmadiginiz yok. Ucagi verseler yine de doymazsiniz. Insanlar hakkini aramayip da sizler gibi koyun mu olsunlar?! Olayi sadece 4000-5000 lira olarak goren zihniyetler asil sizlere yaziklar olsun. Alin teriyle kazaniyorlar o parayi, oyle havadan gelmiyor! Kabin memurlugunu, sadece kola, cay ve yemek dagitmaktan baska birsey yapmayan bir meslek olarak goren zihniyetler; her meslegin bir sayginligi vardir unutmayin! Hos bunu soyleyenlerin kendisine bile saygisi yoktur ya! T-shirt une buyuk puntolarla yazi yazdirip ucaga girecek olan yolcu cok buyuk bir yanki uyandiracaginizi dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Arkadaslarimizin sesi dag olmus, o ses sizin gibi minicik dusunen insanlari da sizin puntolarinizi da havada ufler, savurur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zavalli cahiller ~ 6 yıl önce
altta yorum yapan zavalli cahiller, kabin memurlugunu cay, kola, su vermekten ibaret zannedenler, eylemin PARA icin yapildigini sanan, nefesi kokmus insan toplulugu; 75 milyon nufuslu ulkemizde sadece 5 bin kisinin bu isi yaptigini hatirlatarak, her ne kadar anlamayacak olsaniz da her emekci meslek grubu gibi bu meslek de cok sereflidir. siz bunu beceremeyeceginiz icin ancak agzi sulanarak, imrenerek, haset ve hakaret ederek seyredersiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tazminat ~ 6 yıl önce
tazminatlarını verin yollayın gitsin 70 mılyon ulkede cay kola su verıcek okadar insan warki 4-5 binlirayi beğenmior ukalalar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000