24 Nisan 2016, Pazar 21:38:52

Arızalı THY uçağı İstanbul'a geldi

Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz hafta Üsküp-İstanbul seferini gerçekleştirecek uçağı, Üsküp Havalimanı'ndan kalkış yapacağı sırada motor arızası yaşamıştı. O uçak İstanbul'a geldi.
  • Değerli THY teknik çalışanları; Ben Kaptan Atilla Şentürk. Bakın ne bu haberden bilgim var ne de size yazılmış haksız yorumlardan. Kansızın şerefsizin biri kalkmış benim adımı kullanarak size karşı haksız bir yorum yazmış ve beni zan altında bırakmış. Bakın IP numarası kıyaslaması ile bunu ispata hazırım. Ben THY teknik ten ve verdikleri tüm hizmetlerden memnun bir kaptanım. Bir defa mantıklı düşünün. Aksi durum olsa kendi adımla mı yorum yapardım? Sahtekarın biri adımı kullanıyor. Bilginize sunarım.
  • Bu teknik bir işi düzgün yapsın geçen bir uçak aldım bakımdan camlar LEŞ.Bide bunlara prim veriyorlar.
  • 4 gün boyunca özveriyle çalışarak uçağımız faal hal getiren hsg,eyüp,raşit ve görkem'e teşekkürler
  • ya çürür ya da kanadına kuşlar yuva yapar :))

Türk Hava Yolları'nın (THY), geçtiğimiz hafta Çaşamba günü TK1006 sefer sayısı ile Makedonya'nın başkenti Üsküp'ten İstanbul'a gelecek uçağı kalkış sırasında motor arızası yaşadı. 

TC-JRN kuyruk tescilli Airbus A321-200 tipi uçak, terminale geri dönmüş ve uçuş iptal edilmişti. 

Türk Hava Yolları uçağı motor arızasının ardından yaklaşık dört gün sonra bugün İstanbul Atatürk Havalimanı'na teker koydu. Uçağın Üsküp'ten boş olarak İstanbul'a geldiği öğrenildi.

©AirportHaber

Arızalı THY uçağı İstanbul'a geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Gerçek Atilla Şentürk kaptan ~ 2 yıl önce
Değerli THY teknik çalışanları; Ben Kaptan Atilla Şentürk. Bakın ne bu haberden bilgim var ne de size yazılmış haksız yorumlardan. Kansızın şerefsizin biri kalkmış benim adımı kullanarak size karşı haksız bir yorum yazmış ve beni zan altında bırakmış. Bakın IP numarası kıyaslaması ile bunu ispata hazırım. Ben THY teknik ten ve verdikleri tüm hizmetlerden memnun bir kaptanım. Bir defa mantıklı düşünün. Aksi durum olsa kendi adımla mı yorum yapardım? Sahtekarın biri adımı kullanıyor. Bilginize sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CaptAtillaŞentürk ~ 2 yıl önce
Bu teknik bir işi düzgün yapsın geçen bir uçak aldım bakımdan camlar LEŞ.Bide bunlara prim veriyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Attt illla kaptan! ~ 2 yıl önce
Tekniğin görevi cam silmek değil bunca yildir ögrenemedin mi? Hee oldu ki camlar kirli söyleseydin vhf den oraya temizlik ekibi yönlendirilirdi. ayrıca 80 sn'de uçak geziyorsun nasıl gördün camların kirli olduğunu?
Thy Teknik ~ 2 yıl önce
Sen bugüne dek gördüğüm en ukala en ahmak kaptanlardan birisin.. Seni ne kabin sever ne kokpit ne de technik! Uçağa geldiğin vakit camı gördün vhf ten ikaz et sana ekip göndersinler. Teknik cam silmez! Değiştirir kontrol eder vs.. Kapı kapatmana 6 dk kala temizlik söylersen ; Alırsın bezi eline temizlersin..
Sn Atilla Şentürk ~ 2 yıl önce
Aldığımız her para helaldir alın teridir.. Çok kibirli ve son derece bilgisiz birisin.. Uçtuğun uçağın 100/70 ni bilmezsin Ama projesini çizmiş gibi anlatır durursun.. Şirket yöneticileri hakkında ve teknik hakkında seni daha dikkatli olmaya davet ediyorum..
TC-JLO ~ 2 yıl önce
Bahsettiğin uçak TC-JLO İki hangar arasından aldığın.. Ama şu ahmakça sarfettiğin cümleleri bir yere not alıyoruz. Kendini ve seniyeni bil Sn Atilla Farkındaysan sana kaptan demiyoruz:)
Gerçek Kaptan Atilla Şentürk ~ 2 yıl önce
Değerli arkadaşlarım; Atilla Şentürk kaptan benim. Ve bu yorumu ben yazmadım. Bu yorumu şerefsizin biri benim adımı kullanarak yazmış. Ben THY teknik ten son derece memnunum. Bakın bu yorumu kim yazmış bilmiyorum ama haberi de yorumu da yeni görüyorum. IP takibi isteyerek savcılığa başvurucam. Adımı yazarak bu yorumu yazan bu şerefsizin kim olduğunu savcılık üzerinden tespit ettiricem. Yurt dışından yazdıysa onu bilemem. Bu konuda Airporthaber e başvurucam. Size gelince , yorum gerçekten bana mı ait yoksa değil mi bilip bilmeden bana fena halde giydirmişsiniz. Yargısız infaz yapmışsınız. Bir defa ki böyle bir yorum yazacak olsam adımı soyadımı neden yazayım? Aranızdan bazıları bana bilgisiz ukala falan demiş. Bakın isteyen herkes kaptanlıkta da bilgide de karşıma çıkabilir. Yiyen varsa çıksın karşıma. Beni sevmeyenlerden bahsetmişsiniz. Ben bugüne kadar kimse ile sorun yaşamadım. Ama işini doğru yapmayan birine sert yaptıysam bundan pişmanlık duymam. Herkes beni sevecek diye bir kural da yok. Ben hukuki girişimde bulunucam. Adımı kim kullanmış ortaya çıkacak. Bana sallayan sanal klavye delikanlıları, size gelince: yüreğiniz yiyorsa karşıma çıkıp karşımda konuşun.
teşekkürler ~ 2 yıl önce
4 gün boyunca özveriyle çalışarak uçağımız faal hal getiren hsg,eyüp,raşit ve görkem'e teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nefes bile almadan ~ 2 yıl önce
nefes bile almamışlar 4 gündür 1 nefeslik oksijenle çalışıyorlarmış helal olsun işte şirket böylelerinin omuzlarında yükseliyor vefakar çalışanlar!!!
Gereksiz! ~ 2 yıl önce
Oksijen israfınin ne olduğunu şu satırlarindan gayet iyi anladım. Orda şartların ne olduğunu bilmeden gelip burda bedava bedava konuşuyorsun. Haset edip fitne çıkartıyorsun. Yaptıkların söylediklerin eline ayağına dolaşsın inşallah. Başarısız herif.
aga ~ 2 yıl önce
pardon kenks sorry...
çürür ~ 2 yıl önce
ya çürür ya da kanadına kuşlar yuva yapar :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000