14 Ocak 2011, Cuma 14:39:51

ANKARA'DA ÜÇLÜ REKABET DÖNEMİ

Türk Hava Yolları’nın uzun yıllar tekelinde kalan İstanbul-Ankara seferlerine özel havayollarının ilgisi artıyor. Pegasus Havayolları’ndan sonra bir başka özel şirket Ankara seferlerine başlıyor.
  • SKY a başarılar dileriz... İnşallah politikası PGS gibi olmaz...
  • düşünmez az kaldı bakan gitsinde hafta 1 gün uçarsınız aRTIK
  • S.GOKCEN-ERZİNCAN HATTINI DÜŞÜNÜRMÜ SKY ACABA.
  • ucus emniyeti, zamaninda ucus ve guleryuzlu/konforlu hizmet. bunlar yolcu memnuniyeti ve tercihi icin oncelikli konular. sky'in bunu basaracagini umuyorum. ancak sky-web sayfasina bakinca da, ortaya konulan tasarim eksikligi, sirketin ustune "ucuz" imajini yapistiriyor. unutmamak gerekir ki, ekonomik ucurmakla, ucuzcu olmak arasinda ciddi bir ayrim var ve artik yolcular da bu ayrimin farkinda. ajet'in yaptigi hatayi yinelememek adina (ucuz!) sirketin nasil gorundugune/algilandigina da dikkat etmesi gerekiyor. web sayfaniz bu acidan ciddi zafiyetler iceriyor; tasarlanmamis bir ifadesi var. dikkatinize!

İstanbul-Ankara hattında THY ve Pegasus arasında yaşanan rekabete bir şirket daha dahil oluyor. Yarından itibaren iç hat operasyonlarına başlayacak olan SKY Havayolları, programına İstanbul-Ankara hattını da aldı.

24 Ocak’tan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı Ankara seferlerine başlayacak olan SKY Havayolları, bu güzergahta sefer düzenleyen ikinci özel havayolu şirketi olacak. 

Öte yandan SKY Havayolları, iç hatlardaki tarifeli uçuşlarına yarından itibaren başlayacak.  10 yıllık hizmet süresi boyunca 225 bin saat uçuş tecrübesi ile  11 milyondan fazla yolcuyu taşıyan Sky Airlines, tarifeli iç hat seferleri öncesi  15 milyon dolarlık  ek yatırım yaptı.

SKY Airlines, iç hatlarda ilk yıl 20 bin saatin üzerinde uçarak 1 milyon yolcu taşımayı amaçlıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli uçuşlar, 7 kent arasında yapılacak ve uçuşlara yaz sezonunda 10 yeni şehir daha eklenecek.

©AirportHaber.com ÖZEL

ANKARA'DA ÜÇLÜ REKABET DÖNEMİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 7 yıl önce
SKY a başarılar dileriz... İnşallah politikası PGS gibi olmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
düşünmez az kaldı bakan gitsinde hafta 1 gün uçarsınız aRTIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
S.GOKCEN-ERZİNCAN HATTINI DÜŞÜNÜRMÜ SKY ACABA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ucus emniyeti, zamaninda ucus ve guleryuzlu/konforlu hizmet. bunlar yolcu memnuniyeti ve tercihi icin oncelikli konular. sky'in bunu basaracagini umuyorum. ancak sky-web sayfasina bakinca da, ortaya konulan tasarim eksikligi, sirketin ustune "ucuz" imajini yapistiriyor. unutmamak gerekir ki, ekonomik ucurmakla, ucuzcu olmak arasinda ciddi bir ayrim var ve artik yolcular da bu ayrimin farkinda. ajet'in yaptigi hatayi yinelememek adina (ucuz!) sirketin nasil gorundugune/algilandigina da dikkat etmesi gerekiyor. web sayfaniz bu acidan ciddi zafiyetler iceriyor; tasarlanmamis bir ifadesi var. dikkatinize!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000