22 Nisan 2008, Salı 15:08:05

AnadoluJet yarın 29 ytl ile başlıyor

Türk Hava Yolları'nın low cost carrier (LCC) mantığı ile yolcu taşıyacak yeni markası AnadoluJet uçuşlarına yarın başlıyor...
  • Uçakta ikrama ne gerek var? 4 saatin altında bir uçuşta ikrama filan gerek yok.İki büklüm oturuyorsun zaten, otobüsten dar, bir de getiriyorlar tepsiler, ekmekler bardaklar v.s., rezillik aslında.

THY'nin alt markası olan Anadolujet 23-29 Nisan arasında 29 YTL'den başlayan bilet fiyatlarıyla ilk seferine çıkıyor..

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, kampanyanın iç hatlara yönelik bir proje olduğunu vurguladı.

KAMPANYAYI KAPSAYAN İLLER

Karlıtekin, 23-29 Nisan tarihlerinde bütün koltukları 29 YTL'den satılacak Anadolujet uçuşları ile Ankara merkezli İzmir, Bodrum, Dalaman, Antalya, Adana, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Erzincan, Batman, Muş, Van, Erzurum, Kars ve Trabzon'a karşılıklı sefer gerçekleştirileceğini söyledi.

HEDEF 2 MİLYON YOLCU

Havacılıkta yeni bir dönem başlattıklarını ifade eden Karlıtekin, ''En önemlisi daha geniş bir halk kitlesine hitap edeceğiz ve daha çok insanı uçakla tanıştıracağız. Şu anda 1 milyon 400 bin olan yolcu sayısını, Anadolujet ile 2 milyona çıkarmayı planlıyoruz. Yolcularımız artık güvenilir bir markayla ekonomik seyahat edecekler'' diye konuştu.

İKRAM İLE DÜŞEN MALİYET

Karlıtekin, Anadolujet uçuşlarında THY'nin klasik ikram yönteminden farklı uygulamayla hem zamandan hem de maliyetten kazanç sağladıklarını vurguladı. Çok sayıda vatandaşın verilen ikrama değil, güvenli ve ucuz seyahate önem verdiğini anlattı.

AnadoluJet yarın 29 ytl ile başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

mutluc ~ 10 yıl önce
Uçakta ikrama ne gerek var? 4 saatin altında bir uçuşta ikrama filan gerek yok.İki büklüm oturuyorsun zaten, otobüsten dar, bir de getiriyorlar tepsiler, ekmekler bardaklar v.s., rezillik aslında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000