18 Ocak 2013, Cuma 08:54:47

ANADOLUJET UÇUŞ SAYISINI ARTIRIYOR

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret eden Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan, Anadolujet olarak Samsun’un farkında olduklarını belirterek, Ankara-Samsun uçuşlarını günde 2 sefere çıkaracaklarını açıkladı.
  • yalakaliga,yagciliga amma merakli usaklar varmis bee..yagci zat bu arkadasin seceresini ne guzel de yazmis..anadolujet e memur olarak girmisde sonra uzman olmus da sonra mudurluge terfi etmis te falanda filanda...ne kadar zamanda olmus bu??? anadolujet e gecmeden once thy de mudur degilmiydi bu arkadas??? thy de mudurlukten anadolujet e gecerken memurluktan baslamayi niye istesin??? cevap cok basit..mevzuat geregi once memurluktan baslayacaksin 3-5 ayda seni mudur yapacagiz sonra da baskan olacaksin vaadi verilmistir de ondan orada memurluktan baslamayi kabul etmistir..kaldi ki 2 senede anadolujet gibi bir yerde memurluktan baskan vekilligine nasil gelinir?? hem de turkiye gibi rezilliklerin ayyukta oldugu bir ulkede??? torpille tabii...burada herkes birbirini bilir, kimin nereye,nasil geldigini ne oldugunu da gayet iyi bilir o yuzden yalakligi,yagciligi birakin da kul hakki yiyip de torpil yaptirarak mevki makam sahibi olanlarin usakligini yapmayin!!!
  • konya izmir şu kesinlikle gerekli bir hat.sunexpres neden uçmuyor anlaşılmaz bir durum.en azından haftada 3 sefer kaldırır şu an.izmirdeki konyalı yaklaşık 300-500 bin arasıdır.şaşırmayın araştırabilirsiniz.
  • yalakaliga,yagciliga amma merakli usaklar varmis bee..yagci bu arkadasin seceresini ne guzel de yazmis..anadolujet e memur olarak girmisde sonra uzman olmus da sonra mudurluge terfi etmis te falanda filanda...ne kadar zamanda olmus bu??? anadolujet e gecmeden once thy de mudur degilmiydi bu arkadas??? thy de mudurlukten anadolujet e memurlugu niye istesin??? cevap cok basit..mevzuat geregi once memurluktan baslayacaksin 3-5 ayda seni mudur yapacagiz vaadi verilmistir de orada memurluktan baslamayi kabul etmistir..kaldi ki 2 senede anadolujet gibi bir yerde memurluktan baskan vekilligine nasil gelinir?? hem de turkiye gibi rezilliklerin ayyukta oldugu bir ulkede??? torpille tabii...burada herkes birbirini bilir, kimin nereye,nasil geldigini ne oldugunu da gayet iyi bilir o yuzden yalakligi,yagciligi birakin da kul hakki yiyip de torpil yaptirarak mevki makam sahibi olanlarin usakligini yapmayin!!!
  • THY de hızla yükselip müdür,başkan vs gibi makamlara gelenlerein mutlaka kuvvetki bir torpili var ve bunun aksi mümkün değil.ve arkan,dayın yoksa da bırak terfi etmeyi falan kaşın üstünde gözün var deyip nedensiz yere işten bile atarlar ki zaten de öyle de yapıyorlar zatengaribanları sırf keni yandaşlarına yer açmak için.THY de torpil,adam kayırma yok,herkes hakkıyla bir yerlere geliyor diyenler gerçekten çok kımiksiniz,insanı güldürüyorsunuz ve inandırıcılıktan,samimiyetten de oldukça uzaksınız.Fazla söze gerek yok herşey açık ve net gözüküyor :)

Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan, bir süre önce THY Samsun Müdürlüğü görevinden Letonya’nın başkenti Riga Müdürlüğü’ne atanan Ayşegül Özdemir ve THY Soçi Müdürlüğü’nden onun yerine gelen Arif Ali Gezmişoğlu ile birlikte Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan, çalışmaları ve projeleri hakkında Samsun TSO Başkan Salih Zeki Murzioğlu’nu bilgilendirdi.

Samsun’un birçok alanda önemli potansiyeli içinde barındırdığını ifade eden İbrahim Doğan, “Anadolujet olarak Samsun’un farkındayız. 2013 Anadolujet yaz tarifesi itibariyle Ankara-Samsun uçuşları karşılıklı günde 2 sefere çıkarılarak hem Samsunluların Ankara’ya sabah gidip, akşam dönmeleri sağlanacak hem de Ankara üzerinden kısa bekleme süreleri ile başta Antalya, Adana, Gaziantep, İzmir, Diyarbakır olmak üzere Anadolu’nun dört bir yanına seyahat etmeleri için önlerinde daha fazla seçenek olmuş olacaktır. Aynı zamanda Sabiha Gökçen Havaalanı’na da iki tane sefer düzenleyeceğiz. Anadolujet olarak Anadolu’daki kentlerimizin ticaretini, hava trafiğini ve turizmini artırması çabası içindeyiz. Samsun’un değerini ve önemini de biliyoruz. Onun için sizin de vereceğiniz destekle Samsun’un da hakkını vereceğiz. Bundan şüpheniz olmasın” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise Karadeniz hinterlandının en büyük kenti Samsun’un her şeyin en iyisini hak ettiğini belirterek, “Samsun geliştikçe havaalanımız da gelişiyor. Bunu hep beraber izliyoruz. Sizin de belirttiğiniz gibi Samsun potansiyeli olan Türkiye’nin önemli kentlerinden biri. Her geçen gün daha da büyüyor ve gelişiyor. Halen inşaatı devam eden otel ve alışveriş merkezlerinin hizmete girmesiyle Samsun’daki potansiyel daha da artacak. Günümüzde zaman çok önemli bir unsur. Ankara’ya gidiş-geliş olarak ve Sabiha Gökçen’e başlatacağınız uçuşlar çok yerinde bir karar. Samsun’un yeni konulacak seferleri kaldıracağına inanıyorum. Bizim en büyük amacımız karşı komşumuz Rusya ile uçak bağlantısını sağlamak. O kanalın açılmasının Samsun’un ekonomisine büyük değer katacağı aşikar. İnşallah sorunlar bir an önce çözülür ve karşı tarafla uçak seferlerini bir an önce başlar” diye konuştu.

Anadolujet Başkanı İbrahim Doğan, daha sonra ise ziyaretin anısına Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na uçak maketi hediye etti.

ANADOLUJET UÇUŞ SAYISINI ARTIRIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

usaklik yapma!! ~ 5 yıl önce
yalakaliga,yagciliga amma merakli usaklar varmis bee..yagci zat bu arkadasin seceresini ne guzel de yazmis..anadolujet e memur olarak girmisde sonra uzman olmus da sonra mudurluge terfi etmis te falanda filanda...ne kadar zamanda olmus bu??? anadolujet e gecmeden once thy de mudur degilmiydi bu arkadas??? thy de mudurlukten anadolujet e gecerken memurluktan baslamayi niye istesin??? cevap cok basit..mevzuat geregi once memurluktan baslayacaksin 3-5 ayda seni mudur yapacagiz sonra da baskan olacaksin vaadi verilmistir de ondan orada memurluktan baslamayi kabul etmistir..kaldi ki 2 senede anadolujet gibi bir yerde memurluktan baskan vekilligine nasil gelinir?? hem de turkiye gibi rezilliklerin ayyukta oldugu bir ulkede??? torpille tabii...burada herkes birbirini bilir, kimin nereye,nasil geldigini ne oldugunu da gayet iyi bilir o yuzden yalakligi,yagciligi birakin da kul hakki yiyip de torpil yaptirarak mevki makam sahibi olanlarin usakligini yapmayin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıp ~ 5 yıl önce
kardeşim nasıl bir terbiye almışsın bilmiyorum ama uslubun hiç haz edici değil.sana inandığın ile güzel yaşamlar dilerim.
konya ~ 5 yıl önce
konya izmir şu kesinlikle gerekli bir hat.sunexpres neden uçmuyor anlaşılmaz bir durum.en azından haftada 3 sefer kaldırır şu an.izmirdeki konyalı yaklaşık 300-500 bin arasıdır.şaşırmayın araştırabilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sallamayin a !!! ~ 5 yıl önce
yalakaliga,yagciliga amma merakli usaklar varmis bee..yagci bu arkadasin seceresini ne guzel de yazmis..anadolujet e memur olarak girmisde sonra uzman olmus da sonra mudurluge terfi etmis te falanda filanda...ne kadar zamanda olmus bu??? anadolujet e gecmeden once thy de mudur degilmiydi bu arkadas??? thy de mudurlukten anadolujet e memurlugu niye istesin??? cevap cok basit..mevzuat geregi once memurluktan baslayacaksin 3-5 ayda seni mudur yapacagiz vaadi verilmistir de orada memurluktan baslamayi kabul etmistir..kaldi ki 2 senede anadolujet gibi bir yerde memurluktan baskan vekilligine nasil gelinir?? hem de turkiye gibi rezilliklerin ayyukta oldugu bir ulkede??? torpille tabii...burada herkes birbirini bilir, kimin nereye,nasil geldigini ne oldugunu da gayet iyi bilir o yuzden yalakligi,yagciligi birakin da kul hakki yiyip de torpil yaptirarak mevki makam sahibi olanlarin usakligini yapmayin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TORPİL HAVA YOLLARI ~ 5 yıl önce
THY de hızla yükselip müdür,başkan vs gibi makamlara gelenlerein mutlaka kuvvetki bir torpili var ve bunun aksi mümkün değil.ve arkan,dayın yoksa da bırak terfi etmeyi falan kaşın üstünde gözün var deyip nedensiz yere işten bile atarlar ki zaten de öyle de yapıyorlar zatengaribanları sırf keni yandaşlarına yer açmak için.THY de torpil,adam kayırma yok,herkes hakkıyla bir yerlere geliyor diyenler gerçekten çok kımiksiniz,insanı güldürüyorsunuz ve inandırıcılıktan,samimiyetten de oldukça uzaksınız.Fazla söze gerek yok herşey açık ve net gözüküyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000