09 Şubat 2013, Cumartesi 10:42:28

ANADOLUJET UÇAĞINA APRON ARACI ÇARPTI

AnadoluJet'in Batman-Ankara seferini yapacak uçağına Batman Havalimanı’nda Havaş’a ait apron aracı çarptı. Uçak seferden çekildi.
  • sorunu çözer.Otobüs işletmesini çözdü ya,onun gibi. Hala orda oturuyor ya.
  • yerdeki araçların uçaklara çarpması haber değildir. tr deki yer hizmetleri şirketleri sayesinde artık sadece uçakların yerdeki araçlara çarpması (eğer olursa) haberdir. zaten bu olay her hafta oluyor bir kaç defa. bu kadar sık olan olay haber değil kanıksamadır, bir haber değeri yoktur...
  • Apronda suruculuk yapacaklarin ozellikle egitilmesi lazim. Bu tamirler oldukca pahaliya mal oluyor.
  • Sunexpress denen ne oldugu belli olmayan sirkete verildi Anadolujet apar topar. Bunu da THY yonetim kurulu yapti. Basta Hamdi, Temel ve saz arkadaslari. Aslinda ne oldugu da belli. Sunexpress %50 THY, %50 Alman Lufthansa ortakliginda bir sirkettir. Almanlar Turkiye ic hatlarinda ucup para kazansin. Amac sadece bu. THY gitsin Merkel'e soylesin ben Almanya'da ic hatlarda ucacam diye. Cevap olarak ne alacagini yazmiyim buraya. Memeleketin varini yogunu satanlar havacilikta yan gelip yatacak miydi? THY' nin de %50'si Ozellestirme Idaresi Baskanligi'na ait. Cok gec olmaz en fazla 3 sene sonra THY de Lufthansa merak etmeyin. Halkim siz uyumaya devam edin. Alamanya durmak yok yola devam.

Türk Hava Yolları'nın alt markası AnadoluJet'in dün akşam saat 20.30’da Ankara'ya gelmesi planlanan uçağı, Batman Havalimanı’nda talihsiz bir kaza yaşadı.


Sefere hazırlanan uçağa, yer hizmetleri kuluruşu Havaş’a ait konveyör çarptı. Uçakta ciddi hasar oluştuğu kaydedilirken TC-JHH kuyruk tescilli uçak seferden çekildi. Yolcuların bu sabah bir başka uçakla Ankara'ya gönderildiği kaydedildi.

©AirportHaber.com

ANADOLUJET UÇAĞINA APRON ARACI ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Müjdat YÜCEL ~ 5 yıl önce
sorunu çözer.Otobüs işletmesini çözdü ya,onun gibi. Hala orda oturuyor ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haber ~ 5 yıl önce
yerdeki araçların uçaklara çarpması haber değildir. tr deki yer hizmetleri şirketleri sayesinde artık sadece uçakların yerdeki araçlara çarpması (eğer olursa) haberdir. zaten bu olay her hafta oluyor bir kaç defa. bu kadar sık olan olay haber değil kanıksamadır, bir haber değeri yoktur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ehliyet ~ 5 yıl önce
Apronda suruculuk yapacaklarin ozellikle egitilmesi lazim. Bu tamirler oldukca pahaliya mal oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vah zavalli halkim ~ 5 yıl önce
Sunexpress denen ne oldugu belli olmayan sirkete verildi Anadolujet apar topar. Bunu da THY yonetim kurulu yapti. Basta Hamdi, Temel ve saz arkadaslari. Aslinda ne oldugu da belli. Sunexpress %50 THY, %50 Alman Lufthansa ortakliginda bir sirkettir. Almanlar Turkiye ic hatlarinda ucup para kazansin. Amac sadece bu. THY gitsin Merkel'e soylesin ben Almanya'da ic hatlarda ucacam diye. Cevap olarak ne alacagini yazmiyim buraya. Memeleketin varini yogunu satanlar havacilikta yan gelip yatacak miydi? THY' nin de %50'si Ozellestirme Idaresi Baskanligi'na ait. Cok gec olmaz en fazla 3 sene sonra THY de Lufthansa merak etmeyin. Halkim siz uyumaya devam edin. Alamanya durmak yok yola devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xxx ~ 5 yıl önce
yazık size baska hiçbir sey denmez,bir anadolujet haberi cıksın da yorum yazayım diye bekliyordunuz herhalde.bilmeden konusmak cahilliktir.kanıtlıyorsunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000