18 Temmuz 2009, Cumartesi 08:49:34

Anadolujet hızla ilerliyor

Türk Hava Yolları alt markası olan Anadolu Jet, Renault Williams Pilotu rallici Tayfun Apuhan'a sponsor oldu.
  • tayfun apuhan kim? tanıyan varmı kimse tanımaz böyle adamlara sponsor olucağına gitsinler hayır kurumlarına yardım etsinler ... renault williams mış tayfun apuhan mış gerek yok bunlara ...
  • arkadaşlar anadolu jet ne yapmışsa yapmış kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş oturduğunuz yerden atıp tutuyosunuz sadece niçin çıkıpta biz anadolu jeti ve yaptıklarını ÇEKEMİYORUZ,biz de yutkunarak yarışan insanları seyrediyoruz. Meyva veren ağaç taşlanırmış. WRC nin ne olduğunu bilmeden ne atıp tutuyosunuz . Bırakın kardeşim anadolujet, thy, kim ne yaparsa yapsın.Zamanında british ve alitalia da yarışıyordu ama tam destek hep destekle.
  • anadolu jet yerkililerine: eger asagidaki tum okuyucu yorumlarini izlerseniz, anadolujet''in bu projesinin anlasilamadigini ve uzun sure de anlasilamayacagini gorursunuz. dolayisiyla, ne idugu belirsiz sponsor'uklar yerine, asil isinize, yani havaciliga donmenizi oneririm.
  • Sevgili çok bilmiş arkadaşım,haberi iyi oku ondan sonra 'cahillik' ile suçla insanları. 'Renault Williams' pilotu ne demek? Damon Hill'mi? Gerçi onu da tanımzasın sen. Sonuç itibarı ile sadede gelelim, Dünya Ralli Şampiyonası kısa adı ile WRC Türkiye ayağı seyirci eksikliğinden takvimden kaldırılırken sen gelmiş homologasyonu uzatılmış nuh devrinden kalma arabanın yılda 3-5 tırmanma yarışlarında yarışması ne kazandıracak AnadoluJet'e sen onu anlat bakalım? Seyircilere reklam olacak tabii, kim seyirciler? Ben söyliim pilotların ailesi ve mangal yapıp arada arabalara servis veren elemanlar:) Sizin gibi kan emiciler yüzünden Ralli sporu bu hale geldi, devam edin bravo, kazıklayın adamları dünya alem arabayı görecek, reklamınız olacak diy

Sponsorluk anlaşması Apuhan ile AnadoluJet Bölgesel Uçuşlar Sorumlusu Sami Alan arasında imzalanırken, törende konuşan Alan, 1.2 milyon olan yolcu sayısını Anadolu Jet`in kurulması ile 1 yılda 2.5 milyona çıkardıklarını belirterek önümüzdeki yıl bu rakamı 3.5 milyona çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

Anadolu Jet`in 23 Nisan 2008 tarihinde Ankara merkezli olarak iç hatlar operasyonu yürütmek üzere kurulduğunu anımsatan Sami Alan; "Anadolu Jet`in kuruluşundan bu yana geçen 1 sene zarfında yolcu sayımızı yılda 1.2 milyondan 2.5 milyona çıkardık, bu gerçekten önemli bir sonuç. Anadolu Jet 1. yılını doldurduğu 23 Nisan tarihinden itibaren gelecek yıl ki hedefini 3.5 milyon yolcu olarak belirledi. Şu anda % 85 gibi yüksek doluluk oranıyla Ankara`dan 26 noktaya Çorlu`da bunlardan birisi hizmet götürmekteyiz. Ankara - Çorlu hattımızda yeni başlamış olmasına rağmen bizi cesaretlendirecek sonuçlar ortaya çıkıyor. Gidiş ve dönüşte yüzde 90 doluluk oranıyla uçuşumuzu icra etmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Anadolu'nun bütün noktalarını birbirine bağlamak ve Anadolu'yu yakınlaştırmak istediklerini anlatan Alan, "Anadolu insanını birbirine kaynaştırmak bu arada hızlı ulaşım ile Anadolu'nun ekonomisine güç vermek gayesiyle yola çıktık bu gayemizde de emin adımlarla devam ediyoruz. Çorlu Havaalanı Trakya'nın bütününe ulaşım açısından stratejik bir noktada bulunuyor. Çorlu`ya, Edirne`den Lüleburgaz`dan, Tekirdağ`dan Çerkezköy`den yolcu geliyor ve buradan Ankara`ya gidiyorlar. Sadece Ankara`ya gitmekle de kalmıyorlar taşıdığımız yolcuların önemli bir kısmı Trabzon, Diyarbakır, Van gibi bölgelere geçiş yapıyor. İkinci uçuşlar 25 TL`den yapılıyor. Bu fiyatları yaz, kış, bayram, seyran, hafta içi hafta sonu demeden aynı tuttuk, değiştirmedik" şeklinde konuştu.

Çorlu ve Trakyalılar için bir başka kampanyayı da duyuran Alan, Çorlu'dan Ankara`ya gidiş - dönüş bileti alan herkesin 3. bileti sadece vergileri ödeyerek alabileceklerini de müjdeledi. Alan, "Renault`u tırmanış yarışlarında en iyi sonucu elde edeceklerine inandığımız için seçtik, Renault takımının başarılı olacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.
 
Tayfun Apuhan daha sonra Anadolu Jet sponsorluğundaki aracıyla mini bir şov yaptı. Apuhan ve Anadolu Jet yetkilileri hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Anadolujet

Anadolujet

Anadolujet

Anadolujet

Anadolujet hızla ilerliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
tayfun apuhan kim? tanıyan varmı kimse tanımaz böyle adamlara sponsor olucağına gitsinler hayır kurumlarına yardım etsinler ... renault williams mış tayfun apuhan mış gerek yok bunlara ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşlar anadolu jet ne yapmışsa yapmış kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş oturduğunuz yerden atıp tutuyosunuz sadece niçin çıkıpta biz anadolu jeti ve yaptıklarını ÇEKEMİYORUZ,biz de yutkunarak yarışan insanları seyrediyoruz. Meyva veren ağaç taşlanırmış. WRC nin ne olduğunu bilmeden ne atıp tutuyosunuz . Bırakın kardeşim anadolujet, thy, kim ne yaparsa yapsın.Zamanında british ve alitalia da yarışıyordu ama tam destek hep destekle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
anadolu jet yerkililerine: eger asagidaki tum okuyucu yorumlarini izlerseniz, anadolujet''in bu projesinin anlasilamadigini ve uzun sure de anlasilamayacagini gorursunuz. dolayisiyla, ne idugu belirsiz sponsor'uklar yerine, asil isinize, yani havaciliga donmenizi oneririm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sevgili çok bilmiş arkadaşım,haberi iyi oku ondan sonra 'cahillik' ile suçla insanları. 'Renault Williams' pilotu ne demek? Damon Hill'mi? Gerçi onu da tanımzasın sen. Sonuç itibarı ile sadede gelelim, Dünya Ralli Şampiyonası kısa adı ile WRC Türkiye ayağı seyirci eksikliğinden takvimden kaldırılırken sen gelmiş homologasyonu uzatılmış nuh devrinden kalma arabanın yılda 3-5 tırmanma yarışlarında yarışması ne kazandıracak AnadoluJet'e sen onu anlat bakalım? Seyircilere reklam olacak tabii, kim seyirciler? Ben söyliim pilotların ailesi ve mangal yapıp arada arabalara servis veren elemanlar:) Sizin gibi kan emiciler yüzünden Ralli sporu bu hale geldi, devam edin bravo, kazıklayın adamları dünya alem arabayı görecek, reklamınız olacak diy

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000