11 Mayıs 2011, Çarşamba 13:28:40

AHL'DEKİ PARK SORUNU THY'Yİ VURDU!

Atatürk Havaliman'ndaki park sorunu New Yor'tan gelen THY uçağını 1 saat bekletti.
  • hesapsiz büyümenin sonu,
  • Komik olan yorumuma gülmekten yıkılacağım bir yorum yapmıssınız. Tebrikler. Bir daha okuyun yazımı, ondan sonra düşünün. Ben bile kendi yazımı birkaç kez okudum ve yanlışlık yaptım mı diye dikkat ettim. Yaz sezonu yerine yaz senozu yazmışım. Bir de cümle kurarken bir önceki cümleyle bağlantılı olduğu halde ayrı ayrı ele alınca farklı anlam çıkmış ilk 2 cümlemde. Benim demek istediğim yurtdışından gelen misafirler, toplantılar amaçlı gelen kişilerdir. Ben de biliyorum ki THY, SAW ı bile ana üs yapsa gene yetmeyecektir. Çok şükür o kadar kafamız basıyor. AHL'de 5-23 pisti kapatıldığında bir toplantı için gelenler SAW'a yönlendirilmişti. İstenince olabiliyormuş demek ki. Ben DOĞAL başlıklı okuyucu :D
  • arkadaş thy amerıkaya şikayet edıcekmış,vatan haını mısın?Thy çalışmıyorum ama THy türkiyenın gururu..Bir türk olarak her yerede THY'nın olması benı gururlandırır.. ama içimizdeki yahudı kanı olanlar,en buyuk düşmanımız..
  • SAW'a inis yapilmasi icin, SAW'dan 130 adet dis hat noktasina ucus olmasi lazim... Koyabilecek misin bu kadar ucagi SAW'a? Malum THY sadece TR'ye yolcu tasimiyor, yolcularin %60'lara kadar varan bir kismi dis hatta ucuyor. Sorunlardaki cözümler kolay olsa sizce bu kadar beklenir mi? Bukadar yönetici bos dururmu arkadaslar... Mantikli düsünen ve komedi mtekliflerde bulunmayin yorum yapmayin lutfen. Ortaligi germeyin burada :)

Türk Hava Yolları'nın Boeing 777 tipi yolcu uçağı saat 09:00 sularında Ataürk Havalimanı'na iniş yaptı. Ancak park yeri bulamayan uçak, içindeki yolcularla birlikte yaklaşık 1 saat beklemek zorunda kaldı.

Uçak, park etmek için yanaşmak istediği körüklerdeki kapıların dolu olması ve uzun süre yoğunluğun bitmemesi nedeniyle 1 saat beklemek zorunda kaldı. Uçak daha sonra THY hangarı yakınına çekildi ve 1 saatlik bekleyişin ardından yolcuları uçaktan indiren yetkililer otobüslerle yolcuları terminale ulaştırdı. Uçağın içinde ailesiyle birlikte gelen Hidayet Türkoğlu’da vardı. Ünlü basketçi ve ailesi uçağın içinde 1 saat beklemek zorunda kalanlardandı.

DHMİ yetkilileri ise yoğunluğun son zamanlarda İstanbul'da yapılan uluslararası toplantılardan kaynaklandığını açıkladı.

AHL'DEKİ PARK SORUNU THY'Yİ VURDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 7 yıl önce
hesapsiz büyümenin sonu,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Komik olan yorumuma gülmekten yıkılacağım bir yorum yapmıssınız. Tebrikler. Bir daha okuyun yazımı, ondan sonra düşünün. Ben bile kendi yazımı birkaç kez okudum ve yanlışlık yaptım mı diye dikkat ettim. Yaz sezonu yerine yaz senozu yazmışım. Bir de cümle kurarken bir önceki cümleyle bağlantılı olduğu halde ayrı ayrı ele alınca farklı anlam çıkmış ilk 2 cümlemde. Benim demek istediğim yurtdışından gelen misafirler, toplantılar amaçlı gelen kişilerdir. Ben de biliyorum ki THY, SAW ı bile ana üs yapsa gene yetmeyecektir. Çok şükür o kadar kafamız basıyor. AHL'de 5-23 pisti kapatıldığında bir toplantı için gelenler SAW'a yönlendirilmişti. İstenince olabiliyormuş demek ki. Ben DOĞAL başlıklı okuyucu :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaş thy amerıkaya şikayet edıcekmış,vatan haını mısın?Thy çalışmıyorum ama THy türkiyenın gururu..Bir türk olarak her yerede THY'nın olması benı gururlandırır.. ama içimizdeki yahudı kanı olanlar,en buyuk düşmanımız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SAW'a inis yapilmasi icin, SAW'dan 130 adet dis hat noktasina ucus olmasi lazim... Koyabilecek misin bu kadar ucagi SAW'a? Malum THY sadece TR'ye yolcu tasimiyor, yolcularin %60'lara kadar varan bir kismi dis hatta ucuyor. Sorunlardaki cözümler kolay olsa sizce bu kadar beklenir mi? Bukadar yönetici bos dururmu arkadaslar... Mantikli düsünen ve komedi mtekliflerde bulunmayin yorum yapmayin lutfen. Ortaligi germeyin burada :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000