19 Şubat 2015, Perşembe 10:56:52

AHL'DE HAYAT NORMALE DÖNÜYOR

Dün sabahtan itibaren etkisini giderek artıran kar yağışı nedeniyle hava trafiği duran Atatürk Havalimanı'nda hayat normale dönmeye başladı.
  • Suan ucaktan yaziyorum hicbirsey normale donmus degil 3:30 delayli ucusu gectim toplamda 6 saat oldu hala ucaktayiz ne yanasan merdiven var ne gelen otobus var karlarda yeteri kadar temizlenmis degil maalesef memlekete 3 katrilyona saraylar yapilacagina 1 milyona 20 tane kar kureme araci alip atclerinizi yurtdisina egitime gonderseniz.
  • TK3304 Liverpool-Beşiktaş maçına gidenleri taşımış dönüyor :)
  • Alanda ucak yok ki neyle sefer yapacaklar.
  • thy sinifta kaldi pegasus dun beri non stop ucuyor

Dün sabahtan itibaren etkisini giderek artıran kar yağışı nedeniyle hava trafiği duran Atatürk Havalimanı'nda hayat normale dönmeye başladı.

Dün yüzlerce seferin iptal edilip binlerce yolcunun terminallerde kalması sonrasında bugün seferlerin normale dönmeye başladığı kaydedildi. AiportHaber'in edindiği bilgiye göre; Atatürk Havalimanı'nda 3 pistin yanı sıra taksi yollarının da açık olduğu ve seferlerin başladığı öğrenildi.

Dünkü kaos sonrasında THY uzun menzilli seferler ve yatısı olan Avrupa uçuşlarının dışındaki tüm seferlerinin yanı sıra bugün öğlene kadar olan iç hat seferlerini de iptal ettiğini duyurmuştu.

Atatürk Havalimanı'nda yoğun olarak çalışıp pistleri açık tutmaya çalışan DHMİ ekiplerinin bugün de çalışmalarının devam ettiği ve pistlerin iniş-kalkışlara açık olduğu, taksi yollarında da herhangi bir problem olmadığı ve seferlerin normal olarak gerçekleştirilmeye başlandığı öğrenildi.

Özellikle seferleri iptal olan THY yolcuları seferlerinin başlamasını beklerken, uçuşları hakkında son bilgileri almak için THY bankoları önünde yine uzun kuyruklar oluşturdu.

THY, şu ana kadar 35 bin yolcuya yiyecek ikramında bulunurken 8 bin kişi otellere yerleştirildi.

©AirportHaber

İşte Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlarda son durum:AHL'DE HAYAT NORMALE DÖNÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Suan ucaktan yaziyorum hicbirsey normale donmus degil 3:30 delayli ucusu gectim toplamda 6 saat oldu hala ucaktayiz ne yanasan merdiven var ne gelen otobus var karlarda yeteri kadar temizlenmis degil maalesef memlekete 3 katrilyona saraylar yapilacagina 1 milyona 20 tane kar kureme araci alip atclerinizi yurtdisina egitime gonderseniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
TK3304 Liverpool-Beşiktaş maçına gidenleri taşımış dönüyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Alanda ucak yok ki neyle sefer yapacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasus ~ 3 yıl önce
thy sinifta kaldi pegasus dun beri non stop ucuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAW/IST ~ 3 yıl önce
Pegasus Sabiha Gokcen Airport'u kullandığı için olmasın?
ztk ~ 3 yıl önce
krizi adamakilli idare ettigi icin olmasin?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000