05 Temmuz 2009, Pazar 08:02:20

AHL'de cemaat bu kez de muradına eremedi

Mahmut Hoca' olarak bilinen İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu ve ‘Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, bu sabah umreden döndü...
  • cemaat ermiş be kardeşim muradına.siz bi vakit namazı saati uçak revizyonda şefin peşine taktığı çalışan! ekibiyle namaza gidişini bir görün.el insaf be mesai saati.ondan sonra atın tutun.cuma saati hangarda kimi bulacaksıınız....bırakın bu işleri taklacı ve takvacı şefleri de siyasete atlayacakmış.kalp krizi ii gelmiş anlaşılan.yaradan bir sallamış yürü ya kulum demiş galiba.adam olsa ders alırdı ama insan değilmiş galiba.adam olsa adam olarak anılırdı.
  • İran sevdalıları neden oralarda yaşamıyorsunuz ? Bırakın Atatürk Cunhuriyeti de bizlere kalsın. Gidin oralarda ne haliniz varsa görün.
  • Guzel 21. yuzyilin Turkiye`si... Kimleri kendilerine kahraman secmis bunlar. Sanki Spiderman hayrani cocuklar.
  • Personel bile yurt dısından gelen bu adam kadar rahat çıkamıyor A kapısından ne kadar ilginç değil mi? nasıl termal kameradan gectı acaba?

Umreye gidişinde uğurlamak için Atatürk Havalimanı'na akın eden çok sayıda Mahmut Ustaosmanoğlu müridi, gidişte olduğu gibi dönüşte de cemaat liderlerini göremedi.

THY'nin tarifeli uçağıyla Medine'den saat 07.40'ta İstanbul’a gelen Mahmut Ustaosmanoğlu ve Cübbeli Ahmet Hoca'nın, çok sayıda müridi Atatürk Havalimanı'na bu sabahın erken saatlerinden itibaren geldi.

Sarıklı cüppeli erkeklerle çarşaflı kadınlardan oluşan kalabalık Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde hocalarını bekledi. Mahmut Ustaosmanoğlu ve eşi Müşerref Ustaosmanoğlu, dış hatlar geliş terminali yerine A Kapısı olarak adlandırılan başka bir kapıdan çıkartılarak müritlerine gösterilmedi.

Uzun süre cemaat liderlerini havalimanında bekleyen yaklaşık 500 kadar Ustaosmanoğlu müridi, başka bir kapıdan çıkış yaptığını öğrenince hayal kırıklığı ile terminalden ayrıldı.

Bu arada aynı uçakla umreden gelen ‘Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de İstanbul'a geldi. ‘Cübbeli Ahmet Hoca' dış hatlar terminalinden çıkarken, müridleri tarafından karşılandı. Cübbeli Ahmet Hoca, duygularının sorulması üzerine “Allah kabul etsin. Allah kabul etmezse fayda yok” dedi. ‘Cüppeli Ahmet Hoca', umre ziyaretinin nasıl geçtiği sorusuna ise, “Elhamdülillah. İyi geçti. Allah herkese nasip etsin” karşılığını verdi.

Milliyet

AHL'de cemaat bu kez de muradına eremedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
cemaat ermiş be kardeşim muradına.siz bi vakit namazı saati uçak revizyonda şefin peşine taktığı çalışan! ekibiyle namaza gidişini bir görün.el insaf be mesai saati.ondan sonra atın tutun.cuma saati hangarda kimi bulacaksıınız....bırakın bu işleri taklacı ve takvacı şefleri de siyasete atlayacakmış.kalp krizi ii gelmiş anlaşılan.yaradan bir sallamış yürü ya kulum demiş galiba.adam olsa ders alırdı ama insan değilmiş galiba.adam olsa adam olarak anılırdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İran sevdalıları neden oralarda yaşamıyorsunuz ? Bırakın Atatürk Cunhuriyeti de bizlere kalsın. Gidin oralarda ne haliniz varsa görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Guzel 21. yuzyilin Turkiye`si... Kimleri kendilerine kahraman secmis bunlar. Sanki Spiderman hayrani cocuklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Personel bile yurt dısından gelen bu adam kadar rahat çıkamıyor A kapısından ne kadar ilginç değil mi? nasıl termal kameradan gectı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000