23 Mayıs 2013, Perşembe 10:48:01

ABDİ PESOK, TOPÇU'NUN SÖZLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Hava İş Sendikası Hukuk Müşaviri Abdi Pesok, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun 'grev yasal değil' şeklindeki sözlerini değerlendirdi
  • SAYIN PESOK HOCAM ÇOK HAKLI VE GÜZEL BİR AÇIKLAMA YAPMIŞSINIZ ANCAK BU ÜLKE NE YAZIKKI KANUN TANIMAYAM DEVLET STATÜSÜNE GEÇMİŞTİR..
  • böyle yönetici düşman başına akşam insanları bayağı güldürdü traji komik greve katılanlar209 kişiymiş spiker daha fazla gibi deyince hamdi topcunun cevabı e hadi 500 olsun açik arttırmayamı çıkarıyorsun insanları bilirkişi raporları hiç önemli değilmiş buda onun söylemi sonra yargıtayiki kişinin davasını olumlu onamış bu adam thynin başında değilmi hiç bir olaya vakıf değil yazık şimdi dahada iyi anladım 305 kişinin neden işlerine dönemediğini.Bunlar bir kaç örnek çoğaltabiliriz.
  • Enazindan birşeylerde icin mücadele ediliyor ama bazı korkaklar bunu bile yapamıyor
  • sanal greve devam yani :))

Hava İş Sendikası Hukuk Müşaviri Abdi Pesok açıklamasında, "Bu açıklama tamamen propagandaya dönük, dayanağı olmayan, kötü niyetli bir açıklamadır. 15.05.2013 tarihinden bu tarafa uygulanmakta olan grevimiz, tamamen iyiniyet kuralları ve yasalar çerçevesinde, her anlamda toplum yararına ve milli serveti koruma amacına öncelik verilerek, işçilerin yine yasalarla garanti altına alınmış olması gereken hak ve menfaatleri doğrultusundadır.Bu konuda hiçbir üyemizin ve kamuoyunun zihninin bulandırılmasına izin verilmemesini, yasalar doğrultusunda hakların aranmaya devam edileceğini belirtiriz" ifadelerini kullandı.

ABDİ PESOK, TOPÇU'NUN SÖZLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

TYPHOON KPT. ~ 5 yıl önce
SAYIN PESOK HOCAM ÇOK HAKLI VE GÜZEL BİR AÇIKLAMA YAPMIŞSINIZ ANCAK BU ÜLKE NE YAZIKKI KANUN TANIMAYAM DEVLET STATÜSÜNE GEÇMİŞTİR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAMDİ TOPCU ~ 5 yıl önce
böyle yönetici düşman başına akşam insanları bayağı güldürdü traji komik greve katılanlar209 kişiymiş spiker daha fazla gibi deyince hamdi topcunun cevabı e hadi 500 olsun açik arttırmayamı çıkarıyorsun insanları bilirkişi raporları hiç önemli değilmiş buda onun söylemi sonra yargıtayiki kişinin davasını olumlu onamış bu adam thynin başında değilmi hiç bir olaya vakıf değil yazık şimdi dahada iyi anladım 305 kişinin neden işlerine dönemediğini.Bunlar bir kaç örnek çoğaltabiliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gercek ~ 5 yıl önce
Enazindan birşeylerde icin mücadele ediliyor ama bazı korkaklar bunu bile yapamıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sanal grev ~ 5 yıl önce
sanal greve devam yani :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sanal'a ~ 5 yıl önce
bu "sanal" yaygaranızla çok "banal" olduğunuzu söyleyebilir miyim:)
Pinokyo ~ 5 yıl önce
Gm PR bunun için ücret alıyor. Onun işe alındı. Yazmazsa ŞEVKAT göremeyebilir.
sanal greve ~ 5 yıl önce
sanal grev ise neden yırtınıyor herkes paşam,,bırakta 209 kişi takılsın orada..madem sizi hiç etkilemiyor,,uğraşma madem yada çık sende aslanlar gibi karşılarına haklılığını kanıtlamak için kendi gücünü kullan,,öyle saklandığın delikten msjla olmuyor bu işler

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000