27 Eylül 2010, Pazartesi 08:24:40

THK'DAN İHALE

Türk Hava Kurumu, Elazığ'da hizmet amaçlı tesis yaptırarak kiraya vermek üzere ihale açtı.
  • Bir önceki T.H.K: Gn.Baskani, Halkin bagislari ile ayakta duruyoruz demisti.Bu mümkün degil. Halkta para yokki bagis yapsin. T.H.K. nin öyle para kazanclari var ki.Dudaklariniz ucuklar. Bunlarin aglamalarina bakmayin.Madem parra yok,yangin ucaklari,yeni model cessnalar nereden geliyor. Bu oyuna gelerek,torpil cocuklarini sevindirmeyin..
Elazığ 2. Bölge, Nailbey Mahallesi Gazi Caddesi'nde, mülkiyeti THK'ya ait 550,85 metrekare gayrimenkul üzerinde betonarme karkas 4 bin 320 metrekare otel ve yurt gibi hizmet amaçlı tesis yaptırılacak ve kiraya verilecek. İhale, 21 Ekim 2010 tarihinde saat 14.00'te kapalı teklif alma usulüyle gerçekleştirilecek.

İstekliler ihaleye ait şartnameyi Ankara'da THK Genel Başkanlığı İhale ve Kontrat Yönetim Müdürlüğü veya THK Elazığ Şube Başkanlığından temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak kapalı zarf teklif mektupları, ihale gün ve saatine kadar THK Elazığ Şube Başkanlığına verilecek.

Yapılacak ve kiraya verilecek olan tesis, mevcut beton analizleri ve donatı tespitleri göz önüne alınarak yüklenici tarafından hazırlanacak ve kurumca beğenilerek onaylanacak tadilat projesi doğrultusunda, karşılıklı kabul edilecek şartnamelere göre belirlenecek.

(Dünya)


THK'DAN İHALE

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Bir önceki T.H.K: Gn.Baskani, Halkin bagislari ile ayakta duruyoruz demisti.Bu mümkün degil. Halkta para yokki bagis yapsin. T.H.K. nin öyle para kazanclari var ki.Dudaklariniz ucuklar. Bunlarin aglamalarina bakmayin.Madem parra yok,yangin ucaklari,yeni model cessnalar nereden geliyor. Bu oyuna gelerek,torpil cocuklarini sevindirmeyin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000