21 Mayıs 2015, Perşembe 14:24:25

THK Vakfı Başkanı Kürşat Atılgan'dan flaş açıklama

Türk Hava Kurumu Vakfı Başkanlığı’na getirilen Kürşat Atılgan Airporthaber’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atılgan, “Kim ne derse desin bu kurumu ayakta tutarak yücelteceğiz” dedi. İşte detaylar.
  • BİR PAŞA GİTTİ BİR PAŞA GELDİ ....
  • Hava Ambulans görevi yapan 5 aydır maaşlarını eksik alan, 2 aydır da maaşlarını hiç alamayan Helikopter pilotlarının maaşlarını ödeyecek mi ?
  • sayın kürşat atılgan inşallah thkurumuna biranönce gelir kurumu biranönce budüştüğü durumdan kurtarır.Allah onun yolunu açıketsin inşallah,bütün şübe başkanlarına delegelere saygıyla sesleniyorum SAYIN KÜRŞAT ATILGAN HERŞEYİYLE TAMDONANIMLI EMEKLİ HAVACI TUĞGENARALDİR DEVLET PROTOKOLÜNDEN GELME MİLLET VEKİLLİĞİ YAPMIŞ,DENEYİMLİ OKUMUŞ TÜRK HAVA KURUMUNADA LAYIK TEK ADAMIDIR,MUTLAKA BUNU İYİCE DEĞERLENDİRMENİZİ HEMKURUM ADINA HEMDE TÜRKİYE GENÇLİĞİ ADINA YAPMANIZI TEMENNİLERİMİZLE,RAHMETLİ ATATTÜRKÜN KURMUŞ OLDUĞU THKURUMUNU ELBİRLİĞİYLE DAHA GÜZEL GÜNLERİNE GETİRECEKTİR KÜRŞAT ATILGAN.SAYGILARIMLA
  • kürşat atılgan eğer tüm osmanot yakınlarını yolluyorsan 1.giray hüpgezen 2.osman köşker 3.necdet şendil ne işi var orda? ya bu 3 ismi göndereceksin ki sana inancımız pekişsin. destekçiniz sonuna kadar.

Türk Hava Kurumu Vakfı Başkanlığı’na getirilen Kürşat Atılgan Airporthaber’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atılgan, “Kim ne derse desin bu kurumu ayakta tutarak yücelteceğiz” dedi. 

Türk Hava Kurumu Vakfı ile ilgili Airporthaber’in yazdığı haberden sonra yeni vakfı başkanı Kürşat Atılgan iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu. Kürşat Atılgan, vakfın başına gelmek için tek şartı olduğunu ve bunu gerçekleştirdiğini söyledi.

Şartının Osman Yıldırım’ın kurumla ilgisinin kesilmesi ve akraba, arkadaş gibi tüm yakınlık derecesi olanların kurumdan uzaklaştırmak olarak söylediğini kaydeden Kürşat Atılgan, “Osman Yıldırım’ın tüm yakınlarını kurumdan uzaklaştırdım. Bu kurumun yüz yıllık bir tarihi var. Ayakta tutmak ve yüceltmek için her türlü çalışmayı yapacağım” dedi.

Öte yandan Airporthaber’in edindiği bilgiye göre, Osman Yıldırım’ın kurumdan uzaklaştırılmasının bir Yargıtay kararının emsal gösterilerek sağlandığı kaydedildi. Osman Yıldırım’ın kurumdan uzaklaştırıldığına dair bilginin de Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bildirildiği kaydedildi.

©Airporthaber.com
 

THK Vakfı Başkanı Kürşat Atılgan'dan flaş açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

cem dink ~ 3 yıl önce
BİR PAŞA GİTTİ BİR PAŞA GELDİ ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Simitçay ~ 3 yıl önce
Hava Ambulans görevi yapan 5 aydır maaşlarını eksik alan, 2 aydır da maaşlarını hiç alamayan Helikopter pilotlarının maaşlarını ödeyecek mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thklı ~ 3 yıl önce
sayın kürşat atılgan inşallah thkurumuna biranönce gelir kurumu biranönce budüştüğü durumdan kurtarır.Allah onun yolunu açıketsin inşallah,bütün şübe başkanlarına delegelere saygıyla sesleniyorum SAYIN KÜRŞAT ATILGAN HERŞEYİYLE TAMDONANIMLI EMEKLİ HAVACI TUĞGENARALDİR DEVLET PROTOKOLÜNDEN GELME MİLLET VEKİLLİĞİ YAPMIŞ,DENEYİMLİ OKUMUŞ TÜRK HAVA KURUMUNADA LAYIK TEK ADAMIDIR,MUTLAKA BUNU İYİCE DEĞERLENDİRMENİZİ HEMKURUM ADINA HEMDE TÜRKİYE GENÇLİĞİ ADINA YAPMANIZI TEMENNİLERİMİZLE,RAHMETLİ ATATTÜRKÜN KURMUŞ OLDUĞU THKURUMUNU ELBİRLİĞİYLE DAHA GÜZEL GÜNLERİNE GETİRECEKTİR KÜRŞAT ATILGAN.SAYGILARIMLA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
madem öyle ~ 3 yıl önce
kürşat atılgan eğer tüm osmanot yakınlarını yolluyorsan 1.giray hüpgezen 2.osman köşker 3.necdet şendil ne işi var orda? ya bu 3 ismi göndereceksin ki sana inancımız pekişsin. destekçiniz sonuna kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000