16 Ekim 2015, Cuma 18:54:47

SON DAKİKA | THK Üniversitesi Rektörü görevden alındı

THK üniversitesi rektörü Metin Toprak görevinden alındı.
  • Metin hocayı asmak lazım yav hoca hiçmi insafın yok bari ben parayı basıp diplomamı aldıktan sonra bu işleri ortaya çıkartsaydın senin yüzünden diplomasız kaldım.
  • Bu Metin'in hayatı boyunca yaptığı iyi şey yoktur. Her yerde kaos ve çatışma ortamı yaratır. Bir başka ifadeyle çatışmalardan beslenir. Oturduğu koltuğu bile osman paşa almıştır. Oradaki tüm yatırımları osman paşa yapmıştır. Ama birkez bile ona teşekkür edilmemiştir. Ünsal mı o sadece osman paşanın dediklerini yapan bir emir eriydi.
  • Metin üniversiteyi YÖK'e devretme gayreti içinde. Hem vatanına hem de çalışanlara ihanet etmiş durumda. Çalışanların sözleşmeleri feshedilince daha iyi anlayacaksınız.
  • Ne atmışsın be kardeşim. Okulun zaten aylık maaşları 1.200.000. Ufak atda civcivler yesin. Senin dediğine göre okulun tamamının boş olması gerekir

THK Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Metin Toprak görevden alındı.

Geçen hafta yapılan Türk Hava Kurumu Genel Başkanlık seçiminde THK Vakfı Başkanı Kürşat Atılgan kurumun genel başkanlığına seçilmişti. Bu seçimlerin ardından yeni bir yapılanma ve kurumu dinamik bir yapıya kavuşturmak için THK Üniversitesi mütevelli heyeti bir karar alarak rektör Metin Toprak'ı görevinden aldı.

Edinilen bilgiye göre üniversite mütevelli heyetinin THK Başkanı Atılgan'a rahat bir çalışma ortamı sağlamak için böyle bir karar aldığı öğrenildi. 

Önümüzdeki günlerde yeniden yapılanma çerçevesinde başka yöneticilerin görevden alınabileceği kaydedildi.

Metin Toprak'tan boşalan rektörlük görevine ise Prof. Dr. Taner Altınok vekalet edecek.

©AirportHaber ÖZEL

SON DAKİKA | THK Üniversitesi Rektörü görevden alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (137)

Baba üzgün ~ 3 yıl önce
Metin hocayı asmak lazım yav hoca hiçmi insafın yok bari ben parayı basıp diplomamı aldıktan sonra bu işleri ortaya çıkartsaydın senin yüzünden diplomasız kaldım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Metin ~ 3 yıl önce
Bu Metin'in hayatı boyunca yaptığı iyi şey yoktur. Her yerde kaos ve çatışma ortamı yaratır. Bir başka ifadeyle çatışmalardan beslenir. Oturduğu koltuğu bile osman paşa almıştır. Oradaki tüm yatırımları osman paşa yapmıştır. Ama birkez bile ona teşekkür edilmemiştir. Ünsal mı o sadece osman paşanın dediklerini yapan bir emir eriydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Metin ~ 3 yıl önce
Metin üniversiteyi YÖK'e devretme gayreti içinde. Hem vatanına hem de çalışanlara ihanet etmiş durumda. Çalışanların sözleşmeleri feshedilince daha iyi anlayacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Civciv ~ 3 yıl önce
Ne atmışsın be kardeşim. Okulun zaten aylık maaşları 1.200.000. Ufak atda civcivler yesin. Senin dediğine göre okulun tamamının boş olması gerekir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000