16 Temmuz 2014, Çarşamba 10:22:05

THK UÇAKLARI SATIYOR

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanlığınca 7 Cessna tipi uçak kapalı teklif alma usulüyle ihale edilecek.
  • Herseyi eleştiren zihniyet satılan uçaklar eskiler!! Bende gökçendeyim. Napsın adam evine mi götürsün satıcak tabi okulumuzda gayet uçak da var ayrıca gelin siz sayın kaç sorti günde yarın beklerim
  • Bilmeden atip tutmayinnn gençler, eski işe yaramaz uçaklar gidiyor. Thkyı diger ucus okullariyla karistirmayin. Egitim harici kullanilan bir suru ucagi var. Eski olanlari satiyorlar. Bu arada, TC-LLL da satsalar da şu okul bi rahatlasa.
  • İstersen Rektör'e dediklerini söylesen. Kısacası yeterince uçuş yazılmıyor. DGH safasındaki birine hergün IR daki birine gün aşırı uçuş yazılır. Bu genel geçer bir kuraldır. Biz dış kapının mandalımıyız. Uçuş yazılmıyorsa suçlusu kimdir bilmiyorum ancak beni uçuş planlama ile muhatap eden ve muhatabımın beni oyalamasına dır itirazımız. Bu itirazımız uçuşların düzenli yazılması ve planlamanın biz öğrencilere daha anlayışlı davranması ile sonuçlanacaktır.
  • Ben uzun zamandır bu kurumda çalışıyorum.Bu kurumdan kazandığım para ile evime ekmek götürüyor çocuklarımı okutuyorum, Bu yorumları yazanların kimler olduğunu hepimiz biliyoruz. Yıllardır bütün sülalesini bu kurumdan beslemiş ve hiçbir taşı üstüne koyup katkıda bulunmamış hep insanları ezmiş bir vatandaş yandaş toplayarak bizlere zarar verme çabasına düşmüş . Çok yazık acıyorum bu insana.Bu kurumun şu anda kaç faaliyet alanı olduğunu biliyor mu acaba bu nankör insan ve yandaşları.Bir düşün sende bu kurumdan gittin kaç kişi seni arayıp sordu hiç.demek ki iyi insan değilmişsin yazık sana bırak artık bunları biz bu kurumu ve yönetim seviyoruz be 4 başkanları çalıştım kim yaptı bu kuruma.sadece Konuştuğunuz başkan cesur çıktı tebrik edin bence, utanın biraz!

Resmi Gazete'deki ilana göre, 7 adet Cessna uçağın satış ihalesi, 21 Temmuz Pazartesi günü saat 14.00'te kapalı teklif alma usulüyle gerçekleştirilecek.

İsteklilerin şartnameye göre hazırlayacakları kapalı zarf teklif mektuplarını ihale gün ve saatine kadar THK evrak kısmına teslim etmeleri gerekecek.

Sivil havacılığın en önemli şirketlerinden olan ABD Kansas merkezli Cessna firmasının ürettiği uçaklar genelde iki motorlu ticari ve seyahat amacı ile kullanılıyor. Yakın tarihte iş jetleri de üreten firma C-172 modeli ile biliniyor.

THK UÇAKLARI SATIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Herseyi eleştiren zihniyet satılan uçaklar eskiler!! Bende gökçendeyim. Napsın adam evine mi götürsün satıcak tabi okulumuzda gayet uçak da var ayrıca gelin siz sayın kaç sorti günde yarın beklerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bilmeden atip tutmayinnn gençler, eski işe yaramaz uçaklar gidiyor. Thkyı diger ucus okullariyla karistirmayin. Egitim harici kullanilan bir suru ucagi var. Eski olanlari satiyorlar. Bu arada, TC-LLL da satsalar da şu okul bi rahatlasa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yavrum pilot ~ 4 yıl önce
İstersen Rektör'e dediklerini söylesen. Kısacası yeterince uçuş yazılmıyor. DGH safasındaki birine hergün IR daki birine gün aşırı uçuş yazılır. Bu genel geçer bir kuraldır. Biz dış kapının mandalımıyız. Uçuş yazılmıyorsa suçlusu kimdir bilmiyorum ancak beni uçuş planlama ile muhatap eden ve muhatabımın beni oyalamasına dır itirazımız. Bu itirazımız uçuşların düzenli yazılması ve planlamanın biz öğrencilere daha anlayışlı davranması ile sonuçlanacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilotum yavrum ~ 4 yıl önce
Olurda planlama sana uçuş yazarsa o uçağıda böyle uçurma. Sağdan duyduklarını kanun sanma. Genel geçer dediğin kural ilk yalnıza kadar 10 sonrasında dgh ir gibi safhalarda saate göre 10 gün ve 30 gündür. Kaldı ki bunu da uçuracaksın demiyor o kuralı koyanlar. Eğer bu süre geçerse tazeleme uçurursun diyor. Kaldı ki haklısınız sizde hakkınızla eğitiminizi görüyorsunuz daha sık düzenli uçmalısınız. Ancak sorununuzu planlamada aramayın. Her fırsatta okulunuzu karalamayın. Sizin rektörlüğünüz var cıkın ona söyleyin. Eğer üniversiteli iseniz hakkınızı nerde nasıl arıyacağınızı öğrenin. Olayıda planlama size anlayışsız yazmıyor gibi algılamayın. Bol bol cheklistinize çalışın siz, brifinglerde durumunuz vahim üniversite havacılık kültürü katamamış cünkü 2 yılda sizlere...
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ben uzun zamandır bu kurumda çalışıyorum.Bu kurumdan kazandığım para ile evime ekmek götürüyor çocuklarımı okutuyorum, Bu yorumları yazanların kimler olduğunu hepimiz biliyoruz. Yıllardır bütün sülalesini bu kurumdan beslemiş ve hiçbir taşı üstüne koyup katkıda bulunmamış hep insanları ezmiş bir vatandaş yandaş toplayarak bizlere zarar verme çabasına düşmüş . Çok yazık acıyorum bu insana.Bu kurumun şu anda kaç faaliyet alanı olduğunu biliyor mu acaba bu nankör insan ve yandaşları.Bir düşün sende bu kurumdan gittin kaç kişi seni arayıp sordu hiç.demek ki iyi insan değilmişsin yazık sana bırak artık bunları biz bu kurumu ve yönetim seviyoruz be 4 başkanları çalıştım kim yaptı bu kuruma.sadece Konuştuğunuz başkan cesur çıktı tebrik edin bence, utanın biraz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone e cvp ~ 4 yıl önce
iyi parlatmışsın..30 yıl daha orada yerin garanti sanıyorsun ama rüzgarın yönü heran değişebilir :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000