21 Kasım 2014, Cuma 10:56:31

THK İÇİN KRİTİK GÜN

Türk Hava Kurumu Başkanı Osman Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 5 kişinin tutuklanmasının ardından THK Yönetim Kurulu'nun nasıl bir yol haritası izleyeceği merak ediliyordu. THK'nın geleceği için bugün kritik kararların alınması bekleniyor.
  • NUSRET ŞİMŞEK OSMAN Y KIZKARDEŞİNİN EŞİDİR THK NUN KADERİ YİNE ONLARIN ELİNDE YAZIK
  • Yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçimlerde Osman paşa sen çok yaşa diyen takım.Tüm şubeler ve eğitim merkezleri mercek altına alınmalı.THK itibarı düzeltilmeli.
  • Bu zatlar bu zamana kadar neredeydi, denetim kurulu niye var, hepsi Göstermelik mi. Güya bunlar saf ve temiz öylemi?
  • İtibarı kim kaybetmiş de bu kurum bulacak!!

Türk Hava Kurumu Başkanı Osman Yıldırım ve beraberindeki dört kişinin tutuklanmasının ardından kurumun geleceği ile ilgili bir karar verilmiş değil. THK yönetim kurulu iki gündür toplantı halinde. Ya kendi itibarlarını koruma altına alacaklar ya da THK’yı genel seçime götürecekler.

Osman Yıldırım başta olmak üzere beş kişinin yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile gözaltına alınıp tutuklanmasının ardından THK yönetim kurulu ilk kez toplandı. Dün başlayan toplantılar bugün de devam edecek. 12 kişiden oluşan THK yönetimi Osman Yıldırım’ın yokluğunda 11 kişi dün toplanarak THK geleceği ile ilgili karar almaya çalışıyor.

Osman Yıldırım’ın yerine yönetim kuruluna başkanlık eden Nevzat Yalçın ve diğer yönetim kurulunun bugün ya tamam ya devam kararı alması bekleniyor.

Alınacak kararda kurumun itibarı mı yoksa kendi itibarları mı ön plana çıkacak bugün belli olacak. Osman Yıldırım tarafından borç batağına sokulan kurumun nasıl bir çıkış yolu bulacağı belirsizliğini korurken, gene kurul kararı alınmaması durumunda çok sayıda yönetim kurulu üyesinin istifa edeceği kaydediliyor.©AirportHaber.com ÖZEL

THK İÇİN KRİTİK GÜN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

YAZIK THK YAZIK ~ 3 yıl önce
NUSRET ŞİMŞEK OSMAN Y KIZKARDEŞİNİN EŞİDİR THK NUN KADERİ YİNE ONLARIN ELİNDE YAZIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İTİBAR ~ 4 yıl önce
Yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçimlerde Osman paşa sen çok yaşa diyen takım.Tüm şubeler ve eğitim merkezleri mercek altına alınmalı.THK itibarı düzeltilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu zatlar bu zamana kadar neredeydi, denetim kurulu niye var, hepsi Göstermelik mi. Güya bunlar saf ve temiz öylemi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İtibarı kim kaybetmiş de bu kurum bulacak!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000