27 Aralık 2014, Cumartesi 13:57:28

THK ANKETİ SONA ERDİ; OYLARIN YÜZDE 50'SİNİ ALDI

Türk Hava Kurumu'nda yarın yapılacak olağanüstü genel kurulda birlikte yeni başkan belli olacak. AirportHaber okuyucularının katıldıkları ankette başkan belli. İşte okuyucuların THK başkan adayı...
  • Yandikmi,bide bunlarin yanina alhan ,kadir,dennis,tuf(fun)ny ve buyuk taransfer gürcan baskan olsa tadindan yenmez,avokado agacini govde ustune inis takimsiz indiririz artik :-) nee yandikmi:-)
  • Baskanlar toplantisi var dediler geldik,ibre pusula musula ama bu eski dostla cok animiz var.zaman onu yontacak sonra belki tekrar adam olacak cocuk:-) un pilota...
  • Oyum Alhan baskana
  • Asker sivil fark etmez onemli onlan isini dogru yapan biri olsun

AirportHaber'in okuyucularına sunduğu "Sizin THK başkan adayınız hangisi?" anketi sona erdi.

Türk Hava Kurumu'nun (THK), yarın yapılacak olağanüstü genel kurulunda emekli general Kürşat Atılgan, Doç. Dr. Tacettin Güçer ve hukukçu Vacit Öktem'in genel başkanlık için yarışacak.

AirportHaber'in dün okuyucularına açtığı 24 saatlik anket an itibariyle sonuçlandı. Binin üzerinde oy kullanılan ankette THK Adapazarı Şube Başkanı Vacit Öktem, kullanılan oyların yüzde 52,60'ını alarak anketi ilk sırada tamamladı. 

Oylamada ikinci sırayı oyların yüzde 29,60'ını alan emekli general Kürşat Atılgan alırken, Doç. Dr. Tacettin Güçer ise yüzde 17,80'lik oyla üçüncü sırayı aldı.

THK ANKETİ SONA ERDİ; OYLARIN YÜZDE 50'SİNİ ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

alhan baskan... ~ 3 yıl önce
Yandikmi,bide bunlarin yanina alhan ,kadir,dennis,tuf(fun)ny ve buyuk taransfer gürcan baskan olsa tadindan yenmez,avokado agacini govde ustune inis takimsiz indiririz artik :-) nee yandikmi:-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
başkanlr toplantisi ~ 3 yıl önce
Baskanlar toplantisi var dediler geldik,ibre pusula musula ama bu eski dostla cok animiz var.zaman onu yontacak sonra belki tekrar adam olacak cocuk:-) un pilota...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Oyum Alhan baskana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hhhs ~ 3 yıl önce
Asker sivil fark etmez onemli onlan isini dogru yapan biri olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000