11 Kasım 2014, Salı 17:55:18

OSMAN YILDIRIM'IN TALEBİ REDDEDİLDİ

Türk Hava Kurumu'nda (THK) 'bazı usulsüz işlemler yapıldığı' iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan THK Başkanı Osman Yıldırım’ın tutukluluk haline itirazı reddedildi.
  • Pembeköşk rumuzlu arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum. Hoca öğrenci ilişkileri tabiki kendi insiyatiflerindedir ama oraya 16 17 18 yaşlarında öğrencilerde katılıyorlar ve onlarla da ilişki yaşıyorlar. Kesinlikle kötü örnekler.! Ben o kurslarda bulundum artık hiçbir bayan tanıdığıma inönüdeki kurslara katılmalarını önermiyorum. Yolsuzluktan daha büyük bir utanç bence. Artık bu ayıplar da dile getirilmeli.
  • Sevgili arkadaşım, evet bende orda eğitim aldım bahsettiğin şeylere şahit oldum hocanın bitanesi kampın yanyanındaki evde bişeyler çeviriyordu. Ama bütün Hocalar öyle değil kardeş olan da var abi olanda arkadaş olanda.
  • Cesaret çok doğru demişsin Facebook sayfasına bakınca çok eğleniyorum,bir işiniz yoksa böyle Facebook da kamuoyuna duyurular yayınlarsınız :))çok eğleniyorum hahahaaaa...
  • Kartal şube Başkanı'nı bende bir çok arkadaşımda iyi Tanır.kendisi ne Türk hava kurumunu nede havacılığı bilir..Sultanbeyli arsaları rahat satılsın diye bölgede şube açılmıştır,daha sonra akrabadan olduğu için bu zat şube başkanı yapılmıştır.türk hava kurumunda son yönetimler zamanında yapılan budur,havacılık yoktur sadece ayak oyunları ile bölge paylaşımları olmuştur.allah için bu kişide deriyi on adetten Onbeş adete çıkarmıştır,yüzdeye vurunca büyük rakamlar oluyor iste.bu bölgede şimdi kendisine Osman yıldırım Tarafından verilmiştir.al Gül'üm ver Gül'üm olayı..maalesef milletin kurumu böyle paylaştırılmıştır.kendisinin hangi işle uğraştığınıda bilmemekteyiz.zaten genç kanalda birebir onun kelimeleriyle yazmıştır:))

Türk Hava Kurumu'nda (THK) 'bazı usulsüz işlemler yapıldığı' iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan THK Başkanı Osman Yıldırım’ın tutukluluk haline itirazı reddedildi.

THK’da usulsüzlük iddiaları sonrası gözaltına alınan ve savcılık ifadesinin ardından mahkemeye çıkartılarak tutuklanan THK Başkanı Osman Yıldırım’ın avukatları aracılığıyla bir üst mahkemeye yaptığı tutukluluk haline itirazı mahkeme tarafından reddedildi.

Türk Hava Kurumu'nda 'bazı usulsüz işlemler yapıldığı' iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 10 kişi, 31 Ekim günü adliyeye sevk edilmişti. Savcılık ifadeleri tamamlanan 10 şüpheliden 3’ü serbest bırakılırken, aralarında THK Başkanı Osman Yıldırım’ın da bulunduğu 7 kişi tutuklanma istemi ile mahkemeye sevk edilmiş ve tutuklanmalarına karar verilmişti.

 

OSMAN YILDIRIM'IN TALEBİ REDDEDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Delidumrul ~ 4 yıl önce
Pembeköşk rumuzlu arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum. Hoca öğrenci ilişkileri tabiki kendi insiyatiflerindedir ama oraya 16 17 18 yaşlarında öğrencilerde katılıyorlar ve onlarla da ilişki yaşıyorlar. Kesinlikle kötü örnekler.! Ben o kurslarda bulundum artık hiçbir bayan tanıdığıma inönüdeki kurslara katılmalarını önermiyorum. Yolsuzluktan daha büyük bir utanç bence. Artık bu ayıplar da dile getirilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pembeköşk'e cevap ~ 4 yıl önce
Sevgili arkadaşım, evet bende orda eğitim aldım bahsettiğin şeylere şahit oldum hocanın bitanesi kampın yanyanındaki evde bişeyler çeviriyordu. Ama bütün Hocalar öyle değil kardeş olan da var abi olanda arkadaş olanda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eğlenceli ~ 4 yıl önce
Cesaret çok doğru demişsin Facebook sayfasına bakınca çok eğleniyorum,bir işiniz yoksa böyle Facebook da kamuoyuna duyurular yayınlarsınız :))çok eğleniyorum hahahaaaa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK lı ~ 4 yıl önce
Kartal şube Başkanı'nı bende bir çok arkadaşımda iyi Tanır.kendisi ne Türk hava kurumunu nede havacılığı bilir..Sultanbeyli arsaları rahat satılsın diye bölgede şube açılmıştır,daha sonra akrabadan olduğu için bu zat şube başkanı yapılmıştır.türk hava kurumunda son yönetimler zamanında yapılan budur,havacılık yoktur sadece ayak oyunları ile bölge paylaşımları olmuştur.allah için bu kişide deriyi on adetten Onbeş adete çıkarmıştır,yüzdeye vurunca büyük rakamlar oluyor iste.bu bölgede şimdi kendisine Osman yıldırım Tarafından verilmiştir.al Gül'üm ver Gül'üm olayı..maalesef milletin kurumu böyle paylaştırılmıştır.kendisinin hangi işle uğraştığınıda bilmemekteyiz.zaten genç kanalda birebir onun kelimeleriyle yazmıştır:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK lı ya cevap ~ 4 yıl önce
Çamur atmadan önce bari az araştırma yapsaydın. Sultanbeyli deki arsalar hangi tarihte satılmış ve hangi THK şubesinden satılmış onu bir öğren ayrıca şimdiki Kartal şube başkanı Sultanbeyli şubesine ne zaman başkan olmuş onuda araştır bak. Arsalar satıldığında şimdi ki Kartal şube başkanı o şubede başkan değildi daha önemlisi eski başkan Mehmet Filiz de arsaların satışında bulunmadı. Arsalar THK Maltepe şubesinde satıldı. YANİ YALAN SÖYLÜYORSUN. Diğer bir konu deri toplama faaliyeti onuda yalan söylüyorsun tüm belgeler THK genel merkezde var git bak kaç adet ve kaç ton. BUDA YALAN. Diğer bir konu Kartal şube başkanının iş konusu, kendisi 1987 den bu yana vergi mükellefidir inşaat taahhüt şirketi vardır yani müteahhitlik yapar baba mesleğidir. Bunu da herkes bilir. BAK BUDA YALAN.... Kısaca çamur atıyorsun ama sorun değil bizim Kartal şube başkanımızı herkes tanır ve bilir, namuslu şerefli saygın kısaca hani derler ya adam gibi adamdır. ŞİMDİ SEN KENDİ YALANLARINLA DEVAM ET.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000