21 Ağustos 2011, Pazar 15:34:45

TEST YAYINLARI BAŞLADI

Atatürk Havalimanı işletmeci şirketi TAV, Dış Hatlar'da uçacak yolculara yepyeni bir hizmet sağlıyor.
  • Alttaki test yayınıdır yazan yer kayan yazı şeklinde sağdan sola gidiyor. Türkçe mesajdan sonra İngilizce'side geliyor.
  • TV yayını mı bu alt tarafı iki satır bilgi test diye yazmasalardı daha iyi olurdu. Birde test yayınıdır yazmışsan ingilizcesini de yaz . İtiraz ederse yabancılar eder. Bro.
  • 2 gün önce hong kong a giderken bu ekranları gördüm ,bazı kapılarda tek bazı kapılarda arkalı önlü 2 tane ekran vardı.Ekranlar çok profesyonelce hazırlanmış ve bilgilendirme ekranları olarak çok güzel düşünülmüş,kim hazırladıysa eline sağlık.
  • Bozo'nun Posky boyamasının tescilli olup olmaması değil konu. Koskoca THY ya da TAV başka tayyare resmi bulamadı mı? Bunu bile anlamaktan acizseniz ne diyeyim. Bu arada, ben tezimi 25 yıl önce verdim. Sanala gelince, merak etmeyin sanalcılar hadlerini bilirler. İçlerinde gerçek pilot ve ATC'ler de var, bilin diye söyledim.
Atatürk Havalimanı'nda bulunan körüklere konulan ekranlar ile uçuş ve varış noktası hakkında detaylı bilgiler yer almaya başladı.

Bilgi monitörleri yaklaşık 1 ay önce yolcuların son güvenlik kontrollerinin yapılarak bekledikleri arındırılmış salonlara takılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde yayına başlayan ekranlardan uçuş saati, uçuş kodu, tahmini varış-kalkış, gidilecek alan, gidilecek ülkedeki sıcaklık ve nem oranları gibi detaylar yolcuları önceden bilgilendirmiş olacak.

©AirportHaber.com Özel
TEST YAYINLARI BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
Alttaki test yayınıdır yazan yer kayan yazı şeklinde sağdan sola gidiyor. Türkçe mesajdan sonra İngilizce'side geliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TV yayını mı bu alt tarafı iki satır bilgi test diye yazmasalardı daha iyi olurdu. Birde test yayınıdır yazmışsan ingilizcesini de yaz . İtiraz ederse yabancılar eder. Bro.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
2 gün önce hong kong a giderken bu ekranları gördüm ,bazı kapılarda tek bazı kapılarda arkalı önlü 2 tane ekran vardı.Ekranlar çok profesyonelce hazırlanmış ve bilgilendirme ekranları olarak çok güzel düşünülmüş,kim hazırladıysa eline sağlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bozo'nun Posky boyamasının tescilli olup olmaması değil konu. Koskoca THY ya da TAV başka tayyare resmi bulamadı mı? Bunu bile anlamaktan acizseniz ne diyeyim. Bu arada, ben tezimi 25 yıl önce verdim. Sanala gelince, merak etmeyin sanalcılar hadlerini bilirler. İçlerinde gerçek pilot ve ATC'ler de var, bilin diye söyledim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000