23 Ekim 2012, Salı 13:29:23

TAV'DAN YOLCULARA BAYRAM SÜRPRİZİ!

TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’nda yolcular, dünya müzikleri ile karşılandı. Kurban Bayramı öncesinde gerçekleşen mini konserlere yolcular büyük ilgi gösterdi.

Kurban Bayramı öncesinde İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’nda eş zamanlı olarak gerçekleştirilen müzik dinletileri, yolculara keyifli dakikalar yaşattı. Keman, yan flüt, akordeon ve kontrbas eşliğinde sunulan dünya müziği eserleri terminallere bayram coşkusunu taşıdı.

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen dinletide İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunları,  Esenboğa Havalimanı’nda Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı mezunları yer alırken İzmir’de gerçekleşen müzik dinletisinde ise 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunları yolculara müzik ziyafeti sundu. 

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen müzik dinletisi eşliğinde ayrıca, TAV Havalimanları iştiraklerinden BTA da yolculara kurabiye ikramında bulundu.

Müzik dinletileri, Bayram tatili dolayısıyla hava yoluyla seyahat eden yolcuların beğenisini topladı. Yoğunluğun yaşandığı terminallerde gerçekleştirilen müzik dinletileri yolculara seyahat öncesi keyifli anlar yaşatırken, yolcular mini konserlerle uğurlandı.TAV'DAN YOLCULARA BAYRAM SÜRPRİZİ!

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000