11 Aralık 2014, Perşembe 08:45:50

TAV SKALITE 2014'TE ÖDÜL ALDI

TAV Havalimanları tarafından işletilen Ankara Esenboğa Havalimanı, Skalite Ödülleri 2014’de ‘Havaalanı Hizmetleri’ kategorisinde ödüle layık görüldü.
  • Tebrikler bir dünya markası gücü oluşturan TAV ve ekibine
  • Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der; kıskananlar çatlasın.Tebrikler TAV ailesi
  • Ödüĺü verenler hiç geldi mi acaba??!!H.limanının yarısı boş (dış hatlar), kalan kısımda yolcu icin yemek yiycek dogru düzgün bir yer bile yok, olanlar da cok başarısız ve pahalı.otopark pahalı dışardakı iki özel park çakılı.Sadece sponsor oldukları icin alınmış çok açık...

TAV Havalimanları tarafından işletilen Ankara Esenboğa Havalimanı, Türkiye’de turizm sektörünün gelişimine yönelik katkılarıyla bilinen ve ‘Turizm Oscarları’ olarak kabul edilen Skalite Ödülleri 2014’de ‘Havaalanı Hizmetleri’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödül, TAV Esenboğa Genel Müdürü Nuray Demirer’e takdim edildi.

Türkiye turizminin gelişimine yönelik yatırımların ödüllendirilerek kalite bilincinin yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl SKAL International tarafından düzenlenen ‘Skalite Turizmde Kalite Ödülleri’ sahiplerini buldu. Bu yıl 17.’si düzenlenen ödül töreninde ‘Havaalanı Hizmetleri’ kategorisinde Ankara Esenboğa Havalimanı ödüllendirildi. Ödül töreninde ayrıca, gecenin sponsorları arasında yer alan TAV Havalimanları’na ‘Sponsorluk Özel Ödülü’ verildi.

TAV Esenboğa Genel Müdürü Nuray Demirer, “TAV olarak Ankara Esenboğa Havalimanı’nda sunduğumuz tüm hizmetleri yolcu memnuniyetini en üst seviyede önemseyerek gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizde kalite standartlarının en iyi şekilde sağlanıyor olması da ayrıca önemli. Bu paralelde tüm standartlarımızı dünya kriterlerini baz alarak sağlamayı sürdürüyoruz. Ülkemiz turizm sektörünün gelişerek kalite çıtasının artırılmasına yönelik yapılan yatırımların teşvik edilmesi amacıyla her yıl düzenlenen Skalite 2014’te ödüllendirilerek, çalışmalarımızı bu ödülle taçlandırmış olduk. Turizmde kalite bilincinin artırılması ve çıtanın yukarıya taşınmasına katkı sağlamış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

31 dalda yapılan oylamalar sonucunda belirlenen yılın kazananları, Türkiye'deki 16 Skal Kulübü'nün yaklaşık bin üyesi ve bağımsız bir jüri tarafından elektronik ortamda oylama usulüyle belirlendi. Sektörde, "Turizm Oscar'ları" olarak değerlendirilen Skalite Ödülleri, Türkiye turizminin gelişimine katkı sağlanması için 17 yıldır dağıtılıyor. 89 ülkede örgütlenen 500 kulüp ve 18 bin üyeden oluşan Skal International 1932 yılında Paris'te kuruldu. Türkiye Skal'ın ise bin’e yakın üyesi ile çeşitli şehir ve ilçelerde 16 kulübü bulunuyor.

TAV SKALITE 2014'TE ÖDÜL ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tebrikler bir dünya markası gücü oluşturan TAV ve ekibine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler TAV ~ 3 yıl önce
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der; kıskananlar çatlasın.Tebrikler TAV ailesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ödüĺü verenler hiç geldi mi acaba??!!H.limanının yarısı boş (dış hatlar), kalan kısımda yolcu icin yemek yiycek dogru düzgün bir yer bile yok, olanlar da cok başarısız ve pahalı.otopark pahalı dışardakı iki özel park çakılı.Sadece sponsor oldukları icin alınmış çok açık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000