20 Nisan 2012, Cuma 08:20:04

TAV PRIME CLASS LOUNGE'I YENİLEDİ

TAV “primeclass” Lounge yenilenen konforuyla hizmete açıldı!
TAV İşletme Hizmetleri “primeclass” CIP Servis, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yer alan ‘’primeclass’’ Lounge’u modern bir altyapı ile yenileyerek, yolcuların beğenisine sundu. Konfor ve modern unsurların teknoloji öğeleriyle desteklendiği “primeclass” Lounge, yeni yüzüyle yolculara seyahatlerinde ayrıcalıklı hizmet veriyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde 2002’de açılan ve butik servis anlayışı ile hizmet veren “primeclass” Lounge’da, TV üniteli masaj koltukları, dinlenme bölümü, özel bar, kişiye özel banyo setlerinin yer aldığı duşlar, bagaj ve özel eşyalar için kilitli dolap hizmeti, kablosuz internet, IPad 2, kişisel kulaklıklı TV ve müzik sistemi, kitaplık, gazete ve dergi alanı bulunuyor. Yeni dekorasyonuyla göz dolduran “primeclass” Lounge’un duvarlarını süsleyen dünyanın farklı şehirlerine ait eskizler çağdaş bir atmosferi yolculara taşıyor.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu, “İstanbul’dan başlayarak Ankara, İzmir ve ardından da Gürcistan, Makedonya ve Tunus’ta yolcularımıza sunduğumuz yolcu salon hizmetlerini, bu konudaki deneyim ve yolcu beklentilerine göre tasarlıyoruz. Bu sayede, yolcuların havalimanında geçirdikleri zamanı, keyifli bir hale dönüştürüyoruz. Şu anda 5 ülkede, 11 Havalimanında 20 özel yolcu salonunu işletiyoruz. Ayrıca, dünya çapında geliştirdiğimiz hizmet ağı sayesinde, TAV tarafından işletilmeyen havalimanlarındaki anlaşma yaptığımız yolcu salonları ile de 53 ülkede, 93 özel yolcu salonunda hizmetin sürekliliğini devam ettirerek müşteri memnuniyetini artırıyoruz” dedi.

Minimalist tarzın hakim olduğu ve ahşabın sıcaklığıyla harmanlanan “primeclass” Lounge, dingin atmosferi ile birlikte, sıcak yemek alternatiflerinden suşiye, Akdeniz lezzetlerinden, geleneksel Türk Mutfağı örneklerine, alternatifli tatlı çeşitlerinden, içecek seçeneklerine kadar birbirinden leziz, yenilenen zengin içerikli büfesiyle 7 gün/24 saat uçuş öncesinde yolcuların tüm beklentilerine cevap veriyor.

Yenilenen “primeclass” Lounge’un dizaynı, 1217 Design Mimarlık şirketi ve Mimar Hale Şener tarafından gerçekleştirildi. Seydi Murat Koç, Harun Antakyalı, Beyza Boynudelik gibi ünlü ressamların tabloları duvarları süslüyor. “primeclass” Lounge’dan, TAV Passport Kart üyeleri, anlaşmalı banka ve diğer kuruluşların özel müşterileri, uluslararası lounge kart sahipleri, transit ve münferit yolcular faydalanabiliyor. Ayrıca salondan “primeclass” CIP Servis’in karşılama ve uğurlama hizmetinden faydalanan yolcular da yararlanabiliyor. “primeclass” CIP Servis hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için 444 25 75’i aramak yeterli.
TAV PRIME CLASS LOUNGE'I YENİLEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000