13 Eylül 2011, Salı 12:45:05

TAV MOBİL HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

TAV Havalimanları’nın işlettiği havalimanlarında yolculara sunulan hizmetlerle ilgili bilgilere gerçek zamanlı olarak ulaşmayı sağlayan mobil uygulamalar hizmete girdi...
  • bada için de yapın bunu
  • Turkcell seyehati kullanıyorum tüm ucuslar var ama her seferinde açarken hangi il seyehat şifresi gibi bir sürü şey istiyor..Sizin uygulamanızda böyle şeylere gerek yok cok sadece ve yalın..tasarım başarılı ama görseller geliştirilebilir..Teşekkürler..
  • Uygulamanız cok güzel gercekten cok işime yarıyor blackberryimde kullanıyorum..Görsellerini güzelleştirmenizi..ve sabiha gökçen bodrum ve antalyayıda koymanızı önemle rica ediyoruz.
  • çok güzel iyi hoşta Symbian işletim sistemli telefonlar içinde gerekiyor bir uygulama bir hizmet yaparken toplumdaki hemen hemen herkezi düşünmek lazım bu kadar elitist düşünmemek gerek
Akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlara ücretsiz yüklenen uygulamalarla uçuş bilgilerinin yanı sıra havalimanında hayatı kolaylaştıran ve yolculuğu eğlenceli hale getiren bilgilere anında erişmek mümkün.

TAV Bilişim Genel Müdürü Binnur Güleryüz geliştirilen uygulama ile havayolu ulaşımını tercih edenlerin ilk kez bu kapsamda ve içerikte bilgiye ulaşabileceklerini ve seyahatlerde artık kendilerini daha rahat hissedeceklerini ifade etti. Güleryüz, “Uçuş bilgilerini anında görüntüleyebileceğiniz Blackberry uygulamamızın yanı sıra iPad/iPhone/Android uygulamalarıyla sektörümüzde bir ilki gerçekleştirdik. Kendi geliştirdiğimiz uygulamalar TAV Havalimanları bünyesinde yolcu memnuniyetine verdiğimiz önemin de en büyük göstergesi. Amacımız yolcularımızın yolculuklara keyifle başlayıp sonlandırmasıdır” dedi. 
 
TAV Bilişim tarafından geliştirilen iPad/iPhone/Android uygulamalarıyla iç hatlar ve dış hatlarda giden ve gelen uçak bilgilerini listelenebiliyor; arama yapılabiliyor. Ayrıca havalimanına ulaşımla ilgili olarak HAVAŞ, metro ve araç kiralama bilgileri görülebiliyor. Havalimanında geçiş üstünlüğü, transfer, hızlı check-in gibi ayrıcalıklar sunan TAV Passport Kart’la ilgili bilgi edinmek; havalimanlarının bulunduğu kentlerin en popüler alışveriş merkezleri, müzeler ve restoranların adres ve iletişim bilgilerini görmek de mümkün. Uygulamalar iPhone, Blackberry ve Android için TAV Mobile; iPad için ise TAV – Airports isimleri ile indirilebiliyor.   
 
TAV Mobile uygulamalarıyla duty-free mağazalarındaki güncel indirimler görülebiliyor; havalimanlarında bulunan mağazaların listesi ve yerleşimi kolayca bulunabiliyor.  Bu uygulamalarla havalimanlarında düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi edinmek; ihtiyaç duyabileceğiniz restoran, ATM, bilet satış noktaları, özel lounge’lar, kayıp eşya bürosu gibi hizmetlere erişim bilgisini görmek; döviz çevirici hesap makinesine erişmek de sadece bir tuş uzaklığında. Son olarak, TAV Mobile ile yolcular havalimanının işaretlendiği Google Maps üzerinde seyahat güzergahını belirleyebiliyor. Blackberry uygulamasıysa da uçuş bilgileri anında görüntülenebiliyor. 
 
TAV Mobile uygulamaları TAV Havalimanları’nın işlettiği İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes; Tunus’ta Enfidha ve Monastır; Gürcistan’da da Tiflis ve Batum havalimanlarını kapsıyor.
TAV MOBİL HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

Misafir ~ 7 yıl önce
bada için de yapın bunu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Turkcell seyehati kullanıyorum tüm ucuslar var ama her seferinde açarken hangi il seyehat şifresi gibi bir sürü şey istiyor..Sizin uygulamanızda böyle şeylere gerek yok cok sadece ve yalın..tasarım başarılı ama görseller geliştirilebilir..Teşekkürler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uygulamanız cok güzel gercekten cok işime yarıyor blackberryimde kullanıyorum..Görsellerini güzelleştirmenizi..ve sabiha gökçen bodrum ve antalyayıda koymanızı önemle rica ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çok güzel iyi hoşta Symbian işletim sistemli telefonlar içinde gerekiyor bir uygulama bir hizmet yaparken toplumdaki hemen hemen herkezi düşünmek lazım bu kadar elitist düşünmemek gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000