09 Temmuz 2011, Cumartesi 15:40:07

REKORLAR ALT ÜST!

Atatürk Havalimanı'nda dün tam 1003 uçak iniş-kalkış yaptı, Türkiye rekoru kırıldı...
  • atc lere lafım yok da havalimanında uçuşların artması garsonundan temizlikçiye güvenlikçiden bagaj yükleyenlere kadar herkesi etkilemekte ve bu insanlar atc ler gibi maaş almıyolar biliyosunuz çoğu açlık sınırında maaş almakta.Unutulmamalıdır ki kırılan bu rekor uçuş sayısı ülkeye katkısı vs kadar aynı zamanda bu emekçilerin hakkının yenmesi rekorudur(Sayın Binali Yıldırım'a)
  • o konuda zaten kaç sene dir BIRINCIYIZ duymadınız mı... 45 dk 1 saat falan beklerseniz şanslılardan sayılıyorsunuz... geçen günde 1000 tane uçak indi diye alkış yaptılar.. bekleyen olmadı galiba? yoksa hala kendilerine mi gelemediler...
  • Gecikmelerdede rekor kırılıyor bunuda yazarmısınız,
  • 600 lirayla çalışan emekcı ıcın bısey ıfade edermı kazanan kazanıyo ust tabaka rekor kırıyo ama ya alt taraf ///
TAV'ın işlettiği Atatürk Havalimanı 30 Haziran'daki 999 uçaklık rekorunu dün itibariyle genişleterek bu sayıyı 1003'e çıkardı.

Türk Sivil Havacılığı'nda bir ilk olan bu sayı, rekorun da adı oldu. Türk Havacılığında ilk kez bir havalimanı 1000 uçak sınırını aşarak tarihe geçti.

Atatürk Havalimanı Başmüdürü Celal Özuğur 8 Temmuz'da kırılan rekorun Türk Havacılık tarihine geçtiğini ve 30 Haziran'da kırılan rekorun yeniden kırılmasının Türk ekonomisiyle doğru orantılı olduğunu ifade etti. Özuğur 1 Temmuz'da da 123 bin 780 yolcunun Atatürk Havalimanı'nı kullanmasıyla oluşan rekoru da anımsattı.
REKORLAR ALT ÜST!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
atc lere lafım yok da havalimanında uçuşların artması garsonundan temizlikçiye güvenlikçiden bagaj yükleyenlere kadar herkesi etkilemekte ve bu insanlar atc ler gibi maaş almıyolar biliyosunuz çoğu açlık sınırında maaş almakta.Unutulmamalıdır ki kırılan bu rekor uçuş sayısı ülkeye katkısı vs kadar aynı zamanda bu emekçilerin hakkının yenmesi rekorudur(Sayın Binali Yıldırım'a)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o konuda zaten kaç sene dir BIRINCIYIZ duymadınız mı... 45 dk 1 saat falan beklerseniz şanslılardan sayılıyorsunuz... geçen günde 1000 tane uçak indi diye alkış yaptılar.. bekleyen olmadı galiba? yoksa hala kendilerine mi gelemediler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gecikmelerdede rekor kırılıyor bunuda yazarmısınız,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
600 lirayla çalışan emekcı ıcın bısey ıfade edermı kazanan kazanıyo ust tabaka rekor kırıyo ama ya alt taraf ///

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000