04 Haziran 2012, Pazartesi 15:35:32

LUFTHANSA'DAN 'BERLİN' FIRSATI...

Lufthansa Alman Havayolları bugünden itibaren İzmir’den Berlin’e, 5 Haziran 2012 tarihinden itibaren İstanbul’dan Berlin’e direkt seferlere başlıyor...

Bugün Berlin seferlerine ilişkin Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Katı'nda TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü ve DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü Celal Özuğur'un da katıldığı bir tanıtım kokteyli düzenlendi. Kokteylin ardından pasta kesilerek Berlin seferleri kutlandı.

Lufthansa’nın  Berlin’e haftada dört  gün düzenleyeceği uçuşlar ile İstanbul’dan  Salı, Perşembe, Cuma ve  Pazar günleri olmak üzere saat 04.15’te hareket edecek yolcular saat 06.05‘te Berlin’e  ulaşacaklar. Berlin’den  Pazartesi, Çarşamba, Perşembe  ve Cumartesi günleri olmak üzere düzenlenecek seferler ise  saat 22.40’ta hareket edecek yolculara saat 02.30’da  İstanbul’a  varış olanağı sunacak.

Lufthansa’nın  İzmir’den Berlin’e haftada dört  gün sunacağı seferler ile yolcular  İzmir ‘den  Pazartesi, Perşembe, Cumartesi  ve Pazar günleri olmak üzere saat 04.10’da hareket edecekler ve  saat 06.05’te Berlin’e  ulaşacaklar.  Berlin’den  Çarşamba, Cuma,   Cumartesi ve Pazar  günleri olmak üzere düzenlenecek seferler ise  saat  22.05’te  hareket edecek yolculara saat 01.55’te  İzmir’e  varış olanağı sunacak.

Lufthansa Alman Havayolları’nın Türkiye genel müdürü Gregor Wende yeni uçuşlara ilişkin olarak; "Berlin yönündeki yeni direkt seferlerle Türkiye’den seyahat edecek yolcularımıza büyük kolaylık sağlamış olacağız. Berlin’e düzenlenecek direkt seferler sayesinde Almanya’ya ulaşım seçeneklerini artırmış ve mevcut Frankfurt ve Münih seferlerimizi desteklemiş oluyoruz" dedi.

Hali hazırda Lufthansa’nın Frankfurt ve Münih’teki merkezlerinden Türkiye’ye haftada 77 uçuş düzenleniyor. İstanbul ve İzmir’den  Almanya’nın başkenti Berlin arasında başlatılan yeni direkt uçuşlarla Türkiye seferlerinin sayısı haftada 85’e yükselmiş olacak.

Tek yön 49 Euro’dan başlayan fiyatlar

Lufthansa’nın özel olarak Berlin pazarı için uygulamaya koymuş olduğu yeni fiyat sistemi de Berlin yolcuları için sevindirici avantajlar sunuyor: Lufthansa yolcuları  Berlin’e herşey dahil 49 Euro’dan başlayan fiyatlarla  tek yön uçabilecekler. Bu fiyata mil kazanılması, ücretsiz bagaj hakkı ve uçaktaki ikramlar da dahil bulunuyor. Tüm uçuşlarda Economy ve Business Class seçenekleri sunuluyor.


 

LUFTHANSA'DAN 'BERLİN' FIRSATI...

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000