25 Aralık 2008, Perşembe 09:13:50

Finnair'le çalışmak ister misiniz?

Finlandiya Hava Yolları Finnair, 4 Mart 2009 tarihinden itibaren Helsinki-İstanbul-Helsinki tarifeli uçuslarına başlıyor.
  • istanbul helsinki uçuşu ne zamana kadar devam edecek kaldırılırsa alınan elemanlara ne olacak merak ediorm. maaşta önemli
  • Adamlar buraya gelince bizim duayenlere bakıp kriz ayağına maaşların üstüne yatıp napiim kriz var derler.Yaz var kış var alırsınız derler.
  • Maishlar zamaninda yatio mu
  • Gri terligin var mi? Meri kristmis ahaaha

Haftada 4 gün yapılacak olan Helsinki-İstanbul seferleri Airbus A319 tipi 123 koltuklu uçaklarla yapılacak. Helsinki-İstanbul arasındaki uçuş, 3 saat 15 dakika sürüyor.

Finnair, İstanbul uçuşlarını baştacak olmasından dolayı 2007 yılında Atatürk Havalimanı için ofis talebinde bulunmuş ve TAV'dan Şubat 2009'da bilet ofis ve 'Back Ofis' kiralanması kararı çıkmıştı. Finnair, Şubat ayında, şu anda Topkapı Ticaret merkezinde bulunan ofisini Atatürk Havalimanı'na taşıyacak.

Bu nedenle Finnair, Atatürk Havalimanı ofisine, en az 1-2 yıl Amadeus tecrübesi ve iyi derecede İngilizce bilen bilet satış personeli arıyor.

Başvurular, e-posta ile finnairturk@gmail.com adresine yapılabiliyor.

Finnair'le çalışmak ister misiniz?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Rumuz ~ 9 yıl önce
istanbul helsinki uçuşu ne zamana kadar devam edecek kaldırılırsa alınan elemanlara ne olacak merak ediorm. maaşta önemli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 9 yıl önce
Adamlar buraya gelince bizim duayenlere bakıp kriz ayağına maaşların üstüne yatıp napiim kriz var derler.Yaz var kış var alırsınız derler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gravalpit ~ 9 yıl önce
Maishlar zamaninda yatio mu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neiskam ~ 9 yıl önce
Gri terligin var mi? Meri kristmis ahaaha

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000