17 Kasım 2011, Perşembe 10:00:35

ÇELEBİ İZMİR'DE YOK

Çelebi İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar yapım ve dış hatlar işletme ihalesi için şartname aldı. Ancak ihaleye katılmıyor.
  • İsg (Sabiha Gökçen Havalimanı) çalışanları olarak hava-iş sendikası tis sözleşmesini imzaladık ancak isg patronu pegasus ve çelebiye devrolması konusunda anlaştılar amaçları küçülmeye gidilme mazeretiyle sendikayı ve faaliyetlerini ortadan kaldırmaktı...olacakları söyliyeyim pegasus hizmetlerinde dakikliği ve sorunsuzluğu seven bir firmadır istatistiklerine bakıldığında rötar oranı en düşük havayolu firması sıralamasında öndedir Çelebi daha sunexpres uçaklarının uçuşunu doğru dürüst yapamazken ne cesaretle Pegasusa hizmet vericek sadece 10 ay veriyorum Çelebinin izmirde olmamasının nedenide sabiha gökçende pegasusun yer hizmetini almasıdır...Pegasusa olarak her şeyin zararını madden alabilirsiniz ama insanların güvenini asla yitirmyn
  • Abicim TAV isi bitirdi .
  • istanbulada ankarayada izmirede bütün güzel ve büyük şehirlere tav yakışır..
  • İşi her zaman uzmanına bırakmak gerek.. Tav hem Havalimanları yapımında, hem İşletmecilik konusunda hem de havacılık konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahip. Herkes bir kenara çekilmeli, TAV'a lütfen siz yapıp işletin denmeli..
Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali'nin yıkılıp yeniden yapılması ve işletilmesi ile iç ve Dış Hatlar Terminali'nin 2015 yılından itibaren işletilmesi için açılan ihaleye üç firma katılıyor.

TAV, Limak ve İçtaş ihaleyi alabilmek için mücadele edecek. İhale şartnamesini alan Çelebi ise ihaleye katılmaktan vazgeçti.

Bu arada TAV'ın üst yönetiminin tam kadro katıldığı ihaleye diğer katılımcıların tepe yöneticileri katılmadı. Limak adına daha önce bütün ihalelerde bulunan Ebru Özdemir'in bu ihaleye katılmaması dikkat çekti.

 
ÇELEBİ İZMİR'DE YOK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
İsg (Sabiha Gökçen Havalimanı) çalışanları olarak hava-iş sendikası tis sözleşmesini imzaladık ancak isg patronu pegasus ve çelebiye devrolması konusunda anlaştılar amaçları küçülmeye gidilme mazeretiyle sendikayı ve faaliyetlerini ortadan kaldırmaktı...olacakları söyliyeyim pegasus hizmetlerinde dakikliği ve sorunsuzluğu seven bir firmadır istatistiklerine bakıldığında rötar oranı en düşük havayolu firması sıralamasında öndedir Çelebi daha sunexpres uçaklarının uçuşunu doğru dürüst yapamazken ne cesaretle Pegasusa hizmet vericek sadece 10 ay veriyorum Çelebinin izmirde olmamasının nedenide sabiha gökçende pegasusun yer hizmetini almasıdır...Pegasusa olarak her şeyin zararını madden alabilirsiniz ama insanların güvenini asla yitirmyn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Abicim TAV isi bitirdi .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
istanbulada ankarayada izmirede bütün güzel ve büyük şehirlere tav yakışır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İşi her zaman uzmanına bırakmak gerek.. Tav hem Havalimanları yapımında, hem İşletmecilik konusunda hem de havacılık konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahip. Herkes bir kenara çekilmeli, TAV'a lütfen siz yapıp işletin denmeli..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000