14 Kasım 2011, Pazartesi 15:08:42

AHL'DE YANGIN PANİĞİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki ofis katını saran yoğun duman korkuya neden oldu.
  • milyon dolarlık makine aldığınızda yanında bir takım ilavelerle gelir. Kıyafet bunlardan sadece biridir. Bunda alınacak gücenecek ne var ki???? önemli olan ARAÇ ları yapabilmek kıyafet zaten BEDAVA!!!!
  • Türkiye'nin en işlek ve en büyük terminalinde yangın tehlikesi atlatılmış, bunun sebebleri nedir, hangi malzeme yanlışlığı var yada işçilik kusuru mu var diye soracağınıza itfaiye erinin giysisine takılmak alenen hedef saptırtmaktır.. Türkiye'nin genel sorunlarından biri de bu işte..Birisi "Aaa havadaki kuşa bak" diyip dikkati oraya çekiyor, aşağıda başka numaralar dönüyor yada saklanıyor...
  • Bizim Türk itfaiyenin sırtında neden Almanca FEURWEHR yazar?? Biri açıklayabilir mi bu komediyi...
  • Türkiyedeyiz neden FEUERWEHR itfaiye kıyafetlerinidemi biz yapamıyoruz :S
Atatürk Havalimanı'nda Dış Hatlar Geliş Salonu'ndaki yolcuların 218 numaralı körükten terminale giriş kısmında bulunan yürüme bandının motorunda yaşanan kısa devre yangın paniği yarattı.
 
Dış Hatlar geliş katındaki yoğun dumana neden olan yangın paniği nedeniyle havalimanı personeli de çalıştıkları ofisten tedbir amacıyla uzaklaştırıldı. Teknik ekibin ve itfaiye ekiplerinin de hemen müdahale etmesiyle olası yangın engellenirken, TAV güvenlik görevlileri de yolcuların ve personelin güvenliği için bir takım önlemler aldı.

Dış Hatlarda Gidiş katındaki basın odası ve çevresindeki ofisler hızlıca tahliye edilerek sözkonusu bölgeye gidişler kapatıldı. Terminale giriş yapan yolcuların da pasaport kontrolüne olan geçişi güvenli bir şekilde sağlandı.
 
Oluşan yoğun duman ve koku kısa süreliği paniğe neden olurken, olası bir yangın da alınan tedbirlerle önlenmiş oldu.AHL'DE YANGIN PANİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
milyon dolarlık makine aldığınızda yanında bir takım ilavelerle gelir. Kıyafet bunlardan sadece biridir. Bunda alınacak gücenecek ne var ki???? önemli olan ARAÇ ları yapabilmek kıyafet zaten BEDAVA!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiye'nin en işlek ve en büyük terminalinde yangın tehlikesi atlatılmış, bunun sebebleri nedir, hangi malzeme yanlışlığı var yada işçilik kusuru mu var diye soracağınıza itfaiye erinin giysisine takılmak alenen hedef saptırtmaktır.. Türkiye'nin genel sorunlarından biri de bu işte..Birisi "Aaa havadaki kuşa bak" diyip dikkati oraya çekiyor, aşağıda başka numaralar dönüyor yada saklanıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bizim Türk itfaiyenin sırtında neden Almanca FEURWEHR yazar?? Biri açıklayabilir mi bu komediyi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiyedeyiz neden FEUERWEHR itfaiye kıyafetlerinidemi biz yapamıyoruz :S

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000