13 Şubat 2010, Cumartesi 16:11:37

SunExpress'ten şok eden karar!

SunExpress Havayolları ani bir şekilde Bursa'dan yaptığı Trabzon, Antalya ve Erzurum'a yaptığı uçuşları durdurma kararı aldı.
  • Öncelikle eski bir havayolu calısanı olmam ve bu tür low cost firmalarının ne tarz düşüncelere sahip oldugunu bilmem benim bu alınan kararda sasırmamama yardımcı oldu.Sunexpress ,Bursalılar nasıl olsa Sabiha gokcene Gelir biner, bizde bu arda kalan seferleri bol bol ucak icinde yiyip icen ve bize daha fazla para kazandıran avrupa ucuslarına kaydırırız diye dusundu eminim hemde adım gibi %77 lere varan doluluk az mı geldi? Zaten uctugunuz süre icinde de aynı sefer olmasına ragmen SAW ucusları bursadan ucuslara göre daha ucuzdu Cifte standart degilde nedir bu? Bursada cok buyuk bir tepki var.Bundan sonra Sunexpress ve THY bizim icin bitmiştir.Bu işten de Pegasus yararlı cıkacaktır.Bilginiz olsun son pismanlık fayda etmeyecek...
  • NE OLACAK GARDESIM;BENDE BUNDAN BOYLE PEGASUSLA UCACAGIM.AHA BU OLACAK DERIM.IYI NE ISE O OLSUN.....
  • Bütün bursalilardan da ayni tepkiyi bekliyorum.Isin daha mantiksiz yani doluluk oranin % 90 lardayken bursa ucuslarinin sonlandirilmasi akil kari is degil..eger sun express kararindan vazgecmesse birdaha asla sun expresse binmiyecegim bütün bursalilarda ayni tepkiyi göstericektir,sun express firmasi buna emin olabilir..
  • tamamen sorumsuzca ; işine gelmeyince pat diye uçuştan çekil.e kazanırken iyi de..bence çekilme kararından biraz önce sinyal verilmeli insanlara

Sunexpress, 15 Şubat itibariyle Bursa-Erzurum, Bursa-Antalya, Bursa-Trabzon seferlerinin iptal edildiğini turizmcilere bildirdi.

Alınan karar, en çok 2011 yılında 25. Dünya Üniversiteler Arası Kış Oyunları'na hazırlanan Erzurum cehpesinde üzültüyle karşılandı. Alınan bilgiye göre, Erzurum turizmine büyük katkı sağlayan seferlerin iptal olması şehrin ekonomisine zarar verecek. 15 Şubat tarihi sonrası da için Erzurum ve Bursa’dan vatandaşlara satılan biletlerin parası geri iade edilmeye başlandı. Olaydan birçok vatandaşın ise haberdar olmadığı bildirildi.

Öte yandan Sunexpress de seferlerin 15 Şubat itibariyle iptal edileceğini doğruladı. Firma yetkilileri, seferlerin iptal sebebinin daha sonra açıklanacağını duyurdu.

SunExpress'ten şok eden karar!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 8 yıl önce
Öncelikle eski bir havayolu calısanı olmam ve bu tür low cost firmalarının ne tarz düşüncelere sahip oldugunu bilmem benim bu alınan kararda sasırmamama yardımcı oldu.Sunexpress ,Bursalılar nasıl olsa Sabiha gokcene Gelir biner, bizde bu arda kalan seferleri bol bol ucak icinde yiyip icen ve bize daha fazla para kazandıran avrupa ucuslarına kaydırırız diye dusundu eminim hemde adım gibi %77 lere varan doluluk az mı geldi? Zaten uctugunuz süre icinde de aynı sefer olmasına ragmen SAW ucusları bursadan ucuslara göre daha ucuzdu Cifte standart degilde nedir bu? Bursada cok buyuk bir tepki var.Bundan sonra Sunexpress ve THY bizim icin bitmiştir.Bu işten de Pegasus yararlı cıkacaktır.Bilginiz olsun son pismanlık fayda etmeyecek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
NE OLACAK GARDESIM;BENDE BUNDAN BOYLE PEGASUSLA UCACAGIM.AHA BU OLACAK DERIM.IYI NE ISE O OLSUN.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bütün bursalilardan da ayni tepkiyi bekliyorum.Isin daha mantiksiz yani doluluk oranin % 90 lardayken bursa ucuslarinin sonlandirilmasi akil kari is degil..eger sun express kararindan vazgecmesse birdaha asla sun expresse binmiyecegim bütün bursalilarda ayni tepkiyi göstericektir,sun express firmasi buna emin olabilir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tamamen sorumsuzca ; işine gelmeyince pat diye uçuştan çekil.e kazanırken iyi de..bence çekilme kararından biraz önce sinyal verilmeli insanlara

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000