28 Ocak 2016, Perşembe 11:03:37

Sunexpress'te yeni atamalar gerçekleşti

SunExpress’in yeni Ticaret Direktörü Peter Glade, Finance Direktörü ise Fatih Meriç oldu.
  • Emre bahtoğlu gitti ya şirketin pazarlama bölümü çöktü
  • Fatih Güçlü Bey SXS'te çok büyük mücadeleler verdi bu millet adına. Bunu bilen bilir. Halefi Fatih Meriç Bey'den de aynı mücadeleyi bekliyoruz. Fatih Meriç Bey, lütfen bu milletin hakları konusunda hassas olun. Almanlar adamı önce pohpohlar hatta "alman gibi çalışıyorsun, yaşa bravo" derler. Sonra siz anlamadan kendi güdümlerine sokarlar. Alman komplimanlarına ve meşhur hiddetlerine karşı uyanık ve cesaretli olun lütfen. Harici olarak SXS mali işler departmanında operasyonel reformlar zaten yapıldı. O konuda iyi bir miras devraldınız. Başarılar dilerim.
  • THY bu şirkete de el attı ya.Artık içini imam hatip mezunuyla doldurur.
  • Geçti artık,Sunexpress kim.En sempatik havayolu seçtik biz zamanında Sunexpress'i.Çünkü biliyorduk ki bizle ilgilenen,bizim dertlerimizi sorunlarımızı bilen bir afam vardı başında.Ben şahsen bir Turizm Seyahat Acentesi olarak eskiye döndüm.Nejdet Beyden sonra Sunexpress beni hiçmi hiç ilgilendirmiyor.Bir sıkıntım olduğu zaman çözülmeyeceğini de biliyorum.Banane ya sunexpress ten?Başka havayolumu yok Türkiye'de?Yolcu gelir isterse satarım.Hoş özellikle sunexpress bileti alacağım diye gelen yolcuda yok ya.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in üst düzey yönetiminde yeni atamalar gerçekleşti.  SunExpress’ten ayrılan Andreas Thams’ın yerine Ticaret Direktörü olarak 1 Şubat’ta başlayacak olan Peter Glade, emekli olarak ayrılan Fatih Güçlü’nün yerine ise Finans Direktörü olarak Fatih Meriç atandı.

Fatih Meriç Kimdir?

İş hayatına Türk Eximbank’ta başlayan Meriç daha sonra sırasıyla Toyota ve Erdemir şirketlerinde görev aldı ve 2007 yılında Türk Telekom’da Fon Yönetim Müdürü olarak göreve başladı. Meriç, Türk Telekom’da 2008 yılında Hazine Grup Müdürü, 2012 yılında TTNET Hazine ve Risk Yönetimi Direktörü ve en son olarak da Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi Finansal Kontrol Direktörlüğü görevini yürüttü. 1975 İzmit doğumlu olan Meriç evli ve 3 çocuk babasıdır.

Peter Glade Kimdir?

SunExpress’teki görevine 1 Mart 2016’da başlayacak olan Glade, 2004’te Star Alliance Kurumsal Satış Stratejisi Müdürü olarak çalışmaya başladı. Glade, 2012’de Pazar Geliştirme ve Satış Direktörü olarak göreve devam ettiği Star Alliance’tan ayrılarak Avusturya Havayolları’nda Ortaklık Yönetimi Direktörü olarak çalışmaya başladı. 2012’den bu yana Avusturya Havayolları’nda Kurumsal Strateji ve Ortaklık Yönetiminden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev alan Glade, 38 yaşında.   
 

Sunexpress'te yeni atamalar gerçekleşti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Sdg ~ 2 yıl önce
Emre bahtoğlu gitti ya şirketin pazarlama bölümü çöktü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SXS Mali İşler ~ 2 yıl önce
Fatih Güçlü Bey SXS'te çok büyük mücadeleler verdi bu millet adına. Bunu bilen bilir. Halefi Fatih Meriç Bey'den de aynı mücadeleyi bekliyoruz. Fatih Meriç Bey, lütfen bu milletin hakları konusunda hassas olun. Almanlar adamı önce pohpohlar hatta "alman gibi çalışıyorsun, yaşa bravo" derler. Sonra siz anlamadan kendi güdümlerine sokarlar. Alman komplimanlarına ve meşhur hiddetlerine karşı uyanık ve cesaretli olun lütfen. Harici olarak SXS mali işler departmanında operasyonel reformlar zaten yapıldı. O konuda iyi bir miras devraldınız. Başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çöreklenme ~ 2 yıl önce
THY bu şirkete de el attı ya.Artık içini imam hatip mezunuyla doldurur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkiye acenteleri ~ 2 yıl önce
Geçti artık,Sunexpress kim.En sempatik havayolu seçtik biz zamanında Sunexpress'i.Çünkü biliyorduk ki bizle ilgilenen,bizim dertlerimizi sorunlarımızı bilen bir afam vardı başında.Ben şahsen bir Turizm Seyahat Acentesi olarak eskiye döndüm.Nejdet Beyden sonra Sunexpress beni hiçmi hiç ilgilendirmiyor.Bir sıkıntım olduğu zaman çözülmeyeceğini de biliyorum.Banane ya sunexpress ten?Başka havayolumu yok Türkiye'de?Yolcu gelir isterse satarım.Hoş özellikle sunexpress bileti alacağım diye gelen yolcuda yok ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000