02 Eylül 2010, Perşembe 08:46:44

SUNEXPRESS'İN ÜNİFORMALARI YENİLENDİ

SunExpress’in üniformaları, ünlü modacı Bahar Korçan’ın tasarımıyla yenilendi. İlk kez, SunExpress’in 20. yıl şöleninde düzenlenen bir defilede bizzat çalışanlar tarafından tanıtılan yeni üniformalar, Ağustos sonu itibarıyla kullanılmaya başlandı.
  • Başka firmalarda uçmuş ve meslekten emekli bir kullanıcı gözüyle son derece kullanışlı ve şık görünüyor doğrusu.
  • adamlar üniforma değiştirecekken pat yenileri geliyor diğer özeller ise göstermelik yeni üniforma diyor ama çalışanından parasını nasıl alır da değiştirir diye aylarca bekliyor.
  • bi kötülemeyin ya. ne güzel üniformalar. ne alakası var rötarlarla =) mis gibi üniforma işte. rötarla ilgili bir haber cıkarsa eleştirelim hep beraber.
  • darisi tknin basina

SunExpress’in kabin ekiplerinin yanı sıra, şirketin Yer İşletme, Teknik ve Bilet Satış birimlerinin üniformaları da yeniden tasarlandı. SunExpress’in kurumsal kimliğini yansıtan üniformalar, şirketin modern ve yenilikçi yüzünü ortaya koyuyor. Bahar Korçan imzasını taşıyan koleksiyonda, lacivert ve beyazla birlikte, SunExpress’in yeni kurumsal rengi turuncu da kullanılıyor.

Kadın kabin memurları için tasarlanan, boyun kısmı hafif dik, yakasız, vücuda oturan kesimli ve inci düğmeli beyaz gömlekler, üniformaya abiye bir şıklık kazandırıyor. Vücudu saran, hakim yaka, dar kesimli ceket ve anvelop yelekler, koleksiyonun gözde parçaları arasında yer alıyor. Hareket kolaylığı sağlayan hafif karpuz kollu V yakalı elbiseler, turuncu ve beyaz şeritleriyle üniformaya farklı bir hava katıyor. Kadın kabin memurlarının giysilerini, turuncu ve mavi desenli fularlar tamamlıyor.

Erkek kabin memurlarının üniformalarında, gömlek üzerine derin V yakalı yelekler ve gümüş çift düğmeli ceketler  kullanılıyor. Kravatlarda ise turuncu ve gri renkler ön plana çıkıyor.


 SUNEXPRESS'İN ÜNİFORMALARI YENİLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
Başka firmalarda uçmuş ve meslekten emekli bir kullanıcı gözüyle son derece kullanışlı ve şık görünüyor doğrusu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
adamlar üniforma değiştirecekken pat yenileri geliyor diğer özeller ise göstermelik yeni üniforma diyor ama çalışanından parasını nasıl alır da değiştirir diye aylarca bekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bi kötülemeyin ya. ne güzel üniformalar. ne alakası var rötarlarla =) mis gibi üniforma işte. rötarla ilgili bir haber cıkarsa eleştirelim hep beraber.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
darisi tknin basina

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000