09 Şubat 2011, Çarşamba 15:19:13

SUNEXPRESS UÇAĞI GERİ DÖNDÜ!

SunExpress'in Van-İstanbul seferini yapan yolcu uçağının motoruna kuş kaçtı, uçak geri dönmek zorunda kaldı.
  • ben o ucaktaydım haytmn en kotu dakıkalarydı allhım kordu bızı
  • ayni olay pegasusun basina gaziantepte geldi sonuc tam gaz devam bu yuzden de SHGM den ceza aldi bilmeyenlere duyurulur
  • Hakkaten ben de hiç Pegasus'a kuş kaçtığını duymadım, duyan var mı Pegasus MİSAFİRLERİNDEN :)))). Bu arada Sunexpress benim için bir numara, en güvendiğim firma. Gecikmeleri olsa da problem değil.
  • Malesef uçaklar için tehlikeli bir durum olmasa daha iyi ama oluyor.. amerikada bile engellenmesi mümkün değil.. ama uçak motor üreticileri bu konuda çalışma yapıyorlar sanırım 2-3 sene içerisinde bir çözüm bulabilirler..

SunExpress Havayolları'na ait Van-İstanbul seferini yapan Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı, kalkışından kısa bir süre sonra motoruna kuş çarpması sonucu Van Ferit Melen Havaalanı'na acil iniş yaptı.

Van Ferit Melen Havaalanı'ndan kalkış yapan uçağın sağ motoruna, havalandıktan kısa bir süre kuş çarptı. Kaptan pilot, hemen geri dönerek Ferit Melen Havaalanı'na iniş yaptı. Uçak bakım için aprona çekilirken, yolcular da İç Hatlar Terminali'ne yönlendirildi.

Yolcuların başka bir uçakla İstanbul'a gönderileceği öğrenildi.

SunExpress ve Ferit Melen Havaalanı yetkilileri ise konuyla ilgili açıklama yapmadı.

SUNEXPRESS UÇAĞI GERİ DÖNDÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
ben o ucaktaydım haytmn en kotu dakıkalarydı allhım kordu bızı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ayni olay pegasusun basina gaziantepte geldi sonuc tam gaz devam bu yuzden de SHGM den ceza aldi bilmeyenlere duyurulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hakkaten ben de hiç Pegasus'a kuş kaçtığını duymadım, duyan var mı Pegasus MİSAFİRLERİNDEN :)))). Bu arada Sunexpress benim için bir numara, en güvendiğim firma. Gecikmeleri olsa da problem değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Malesef uçaklar için tehlikeli bir durum olmasa daha iyi ama oluyor.. amerikada bile engellenmesi mümkün değil.. ama uçak motor üreticileri bu konuda çalışma yapıyorlar sanırım 2-3 sene içerisinde bir çözüm bulabilirler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000