25 Mayıs 2009, Pazartesi 15:44:03

SunExpress uçağı arıza yapınca seferler aksadı...

SunExpress Havayolları'na ait Bursa-Erzurum seferini yapacak uçak arızalanınca yolcular mağdur oldu.
  • arkadaş ne istersiniz bu sun ex den. kar acıklar birsuru yok almanlar kazanıyor. ucak arıza verince hiçbir risk almadığı için eleştiriliyor. evet arkadaşım rötar eşittir sun express. sen kalk bakalım kış aylarında izmirden vana karsa erzuruma malatya ya samsuna sivasa. gör bu havalimanlarının halini. inemiyor ucaklar sun ex ne yapsın. Atanmıs oraya işten doğru dürüst anlamayan adamlar. ucak izmirden gelsin nasıl olsa acılır diyor. yanlıs bilgiyi gonderiyor. bunlarla kac defa karsılastı bu şirket. kac defa ucağı havadan geri döndü. kimse bilmez bu rötarların sebeplerini. teknik bakımları birgün gecikmez bu firmanın. safety herseyin oncesinde dir. buyrun ucun bakalım aynı noktalara görelim rötar nasıl oluyomus. daha iyiyseniz buyrun ucun!!!
  • abicim ben musteriyim. Her zaman hakliyim. Ucaklarin beklemesiymis tamiriymis yedek ucakmis dinlemem. Paramla ucuyorum. Bana hizmet verecek, veremiyorsada cekilsin kenara, Turk Halkina yapilan duygu somurusuyle para kazanma devri birgun bitecek, Allah Korusun yarin birgun ucak dusse heralde ayni seyleri soyleyeceksiniz, Eee hersey kolay olmuyor, efendim gozden kacmis, yok falan filan... Benim icin musterinin huzuru onemli, sirketin para kazanmasi buyumesi yonetiminin sorunu,,, herkes isini tam yapsin. Yok oyle duygu somurerek is yapmak. Yeter !!!!
  • Arkadaşlar Sun Express firma olarak bir çok konuda bir numaradır, bunu şirketin 'bir çok yönünü'bilerek söylüyorum.Gecikme yaşanması, her havayolunda kötü birşeydir. Bazı zamanlar SUN EXPRESS te sık yaşandığını bile gördüm, ama buna rağmen tek geçerim. Bir çıkarım yok, yanlış anlaşılmasın:)Firmanın Kokpit ekibi/KAbin ekibi/Teknik altyapı ve Ciddiyeti gibi konularda ciddi gözlem yapma fırsatı olan birisi olarak söylüyorum, firma çalışanı falan değilim sadece bildiklerimi paylaşmak istedim. Herkese güvenli uçuşlar dilerim. (Bir HAVACI)
  • yolcu kalmasın 5-10 dk gecikmeli kalkalımda, kalmasın insanlar diye düşündüğünde iyi, uçağı arızalanınca ki gayet normal, bu memlekette arızalı uçakla uçan şirketleri de gördük, işte sonuçları, e o zaman şirket kötü.ayıp ayıp.tamam insanları eleştirin, gecikmelerini ayıplayın ama, yedekte uçak bulundurmuyor, arıza yaptı bizi yolda bıraktı diye değil.thy 12 saat rötarlı geldiğinde burada yorumları okuyamıyoruz, üstelik uçak arızası varken, ee 100 den fazla uçağı var neden yollamamış 1 tanesini demiyorsunuz, yollamaz, yollayamaz, o da seferden gelen, boş olan ilk uçağını yollayacaktır, eğer ki standby da uçak tutuyorsa vay bizim halimize, verdiğimiz vergilerle milyon dolarlık uçak yerde yatıyor demektir, esas bu duruma bu kadar yorum yapınız.

SunExpress Havayolları'nın bugün saat 11:20 Bursa-Erzurum seferini yapması gereken uçak arızalandı. Arılanan uçağın sefere verilmeyeceği ve mağdur olan yolcular için yeni bir uçak gönderileceği öğrenildi.

Bugün saat 11:20'da yapılması planan Bursa-Erzurum seferi, meydana gelen arıza nedeniyle 18:15'e alındı.

Arızalanan uçağın normal şartlar altında Bursa-Erzurum-Bursa-Antalya seferlerine gerçekleştireceği ancak arıza nedeniyle seferlerde aksama yaşanabileceği ifade edildi.

SunExpress uçağı arıza yapınca seferler aksadı...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaş ne istersiniz bu sun ex den. kar acıklar birsuru yok almanlar kazanıyor. ucak arıza verince hiçbir risk almadığı için eleştiriliyor. evet arkadaşım rötar eşittir sun express. sen kalk bakalım kış aylarında izmirden vana karsa erzuruma malatya ya samsuna sivasa. gör bu havalimanlarının halini. inemiyor ucaklar sun ex ne yapsın. Atanmıs oraya işten doğru dürüst anlamayan adamlar. ucak izmirden gelsin nasıl olsa acılır diyor. yanlıs bilgiyi gonderiyor. bunlarla kac defa karsılastı bu şirket. kac defa ucağı havadan geri döndü. kimse bilmez bu rötarların sebeplerini. teknik bakımları birgün gecikmez bu firmanın. safety herseyin oncesinde dir. buyrun ucun bakalım aynı noktalara görelim rötar nasıl oluyomus. daha iyiyseniz buyrun ucun!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
abicim ben musteriyim. Her zaman hakliyim. Ucaklarin beklemesiymis tamiriymis yedek ucakmis dinlemem. Paramla ucuyorum. Bana hizmet verecek, veremiyorsada cekilsin kenara, Turk Halkina yapilan duygu somurusuyle para kazanma devri birgun bitecek, Allah Korusun yarin birgun ucak dusse heralde ayni seyleri soyleyeceksiniz, Eee hersey kolay olmuyor, efendim gozden kacmis, yok falan filan... Benim icin musterinin huzuru onemli, sirketin para kazanmasi buyumesi yonetiminin sorunu,,, herkes isini tam yapsin. Yok oyle duygu somurerek is yapmak. Yeter !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar Sun Express firma olarak bir çok konuda bir numaradır, bunu şirketin 'bir çok yönünü'bilerek söylüyorum.Gecikme yaşanması, her havayolunda kötü birşeydir. Bazı zamanlar SUN EXPRESS te sık yaşandığını bile gördüm, ama buna rağmen tek geçerim. Bir çıkarım yok, yanlış anlaşılmasın:)Firmanın Kokpit ekibi/KAbin ekibi/Teknik altyapı ve Ciddiyeti gibi konularda ciddi gözlem yapma fırsatı olan birisi olarak söylüyorum, firma çalışanı falan değilim sadece bildiklerimi paylaşmak istedim. Herkese güvenli uçuşlar dilerim. (Bir HAVACI)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yolcu kalmasın 5-10 dk gecikmeli kalkalımda, kalmasın insanlar diye düşündüğünde iyi, uçağı arızalanınca ki gayet normal, bu memlekette arızalı uçakla uçan şirketleri de gördük, işte sonuçları, e o zaman şirket kötü.ayıp ayıp.tamam insanları eleştirin, gecikmelerini ayıplayın ama, yedekte uçak bulundurmuyor, arıza yaptı bizi yolda bıraktı diye değil.thy 12 saat rötarlı geldiğinde burada yorumları okuyamıyoruz, üstelik uçak arızası varken, ee 100 den fazla uçağı var neden yollamamış 1 tanesini demiyorsunuz, yollamaz, yollayamaz, o da seferden gelen, boş olan ilk uçağını yollayacaktır, eğer ki standby da uçak tutuyorsa vay bizim halimize, verdiğimiz vergilerle milyon dolarlık uçak yerde yatıyor demektir, esas bu duruma bu kadar yorum yapınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000