27 Kasım 2008, Perşembe 11:50:37

SunExpress Kurban Bayramı'na hazır!

Türkiye'nin en yaygın uçuş ağına sahip özel havayolu şirketi SunExpress, Kurban Bayramı'nda artan yolcu trafiğini dikkate alarak, 5-15 Aralık tarihleri arasında 67 ek sefer koydu.
  • Başarılarızı buyük beğeniyle izliyoruz ve kutluyoruz. Neden BURSA KARS Uçmuyorsunuz. uçarsanız hem bizler için iyi olur hemde sizler için. bayramda herkes memleketi karsa ziyarete gidecekler. bizleri otobüslere mahküm etmeyin.

Yeni seferler kapsamında; Antalya'dan 22, İstanbul Sabiha Gökçen'den 20, Adana'dan 12, İzmir'den 6, Trabzon'dan 4 ve Van'dan 3 ek uçuş düzenlenecek. Kurban Bayramı'na özel seferlerin biletleri acentelerin yanı sıra, SunExpress'in 444 0 797 numaralı çağrı merkezinden ve www.sunexpress.com adresindeki internet sitesinden satın alabilecek.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, kış tarifesi kapsamında, iç hatlarda İzmir'den Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a; Antalya'dan Adana, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Trabzon ve Van'a; İstanbul Sabiha Gökçen'den ise Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a aktarmasız seferler düzenliyor. Ayrıca Bursa'yla Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, İzmir ve Antalya arasındaki karşılıklı uçuşlar da devam ediyor. Adana ile Trabzon ve Erzurum arasında da haftada bir karşılıklı uçuş gerçekleştiriliyor.

SunExpress Kurban Bayramı'na hazır!

Facebook Yorum

Yorumlar

Rumuz ~ 10 yıl önce
Başarılarızı buyük beğeniyle izliyoruz ve kutluyoruz. Neden BURSA KARS Uçmuyorsunuz. uçarsanız hem bizler için iyi olur hemde sizler için. bayramda herkes memleketi karsa ziyarete gidecekler. bizleri otobüslere mahküm etmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000