10 Haziran 2015, Çarşamba 10:16:10

Sunexpress kış sezonunu açtı

Kış sezonuyla beraber iç hatlarda 10. yılına girecek olan SunExpress, kış tarifesini herkes uçsun diye 29.99 TL’den satışa açtı.
  • Acilsin
  • Erit şu pegasusu mu??? He yaw he..
  • Ya ne ilgisi var şimdi kış tarifesiyle politikanın?Şuan bu şirket başarılımı?2012 yılından beri kar ediyor ve büyüyormu?Bırakın artık şu partizanlığı.
  • Kaptan geliyorda ne oluyor , van gitgel devam

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress,  2015-2016 kış sezonunda hem iç hatlarda hem dış hatlarda toplam 49 destinasyona haftada 714 uçuş ile 135 bine yakın koltuk arz edecek. Kış sezonuyla beraber iç hatlarda 10. yılına girecek olan SunExpress, herkes uçsun diye kış tarifesini her şey dahil 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa açtı.

2012’de İzmir’i aktarma merkezi yaparak bir ilki gerçekleştiren SunExpress, İzmir – Antalya arasındaki uçuş sayısını günde 4’e, İzmir –Adana arasındaki uçuş sayısını günde 3’e, İzmir ile Kayseri ve Trabzon arasındaki haftalık uçuş sayısını 10’a, Türkiye’nin en uzun iç hat seferlerinden olan İzmir – Van – İzmir hattında ise haftalık uçuş sayısını 18’e çıkaracak. SunExpress, iç hatlarda uçtuğu 13 noktadan dış hatlarda uçtuğu 30 noktaya İzmir üzerinden bağlantı verecek. SunExpress, kışın rakipsiz olduğu Antalya –Diyarbakır arasındaki haftalık uçuş sayısını ise 10’a çıkaracak.

Dış hatlarda, Almanya çıkışlı Enfidha (Tunus),  Fuerteventura ile Gran Canaria (Kanarya Adaları-İspanya), Hurghada (Mısır) ve Marakeş (Fas) gibi turistik destinasyonlara bu tarife döneminde de seferler devam edecek. Bunun yanında, önümüzdeki kış tarifesinde de Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Leipzig ve Stuttgart’tan Adana, Alanya-Gazipaşa, Ankara, Gaziantep, Kayseri ve Samsun’a aktarmasız uçuşlar da devam edecek.

İzmir ve Antalya’dan iç ve dış hatlarda en fazla noktaya uçan SunExpress, bu kış sezonunda, önceki kışa göre İzmir ve Antalya’dan uçuş sayısını toplamda yüzde 22 artırarak haftada 714 tarifeli sefer gerçekleştirecek.

Sunexpress kış sezonunu açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Trabzon hattı ~ 3 yıl önce
Acilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Erit şu pegasusu mu??? He yaw he..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ya ne ilgisi var şimdi kış tarifesiyle politikanın?Şuan bu şirket başarılımı?2012 yılından beri kar ediyor ve büyüyormu?Bırakın artık şu partizanlığı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kaptan geliyorda ne oluyor , van gitgel devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000