04 Mart 2013, Pazartesi 15:58:29

FENERIUM ÜRÜNLERİ SUNEXPRESS'LE GÖKLERE ÇIKIYOR

Fenerbahçe taraftarının Fenerium ürünlerine havayolu seyahatlerin de kolayca ulaşabilmesini sağlayacak protokol, F.Bahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı ve SunExpress Germany Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın tarafından imzalandı.
  • sabiha gökçeni ana base yapan, en cok yolcusunu fenerbahcelilerin oluşturduğu kadıköy bölgesinden alan pgs nin, galatasaray stadında kendi adıyla trübunu var, milyon dolarlık katkı sağlıyor gs a. sunex iki forma satıyor diye sorun yapan tipler var, kaldı ki diğer takımlarda alt yapılarını sağlayınca onlarıda satacağını beyan etmiş şirket. bir beşiktaşlı olarak şirketimi tebrik ediyorum. keşke benim takımımın formasınıda satsak.
  • Sunex'i bu yanlı tutumundan dolayı kınıyor, uçmak için bir daha tercih etmeyeceğimi beyan ediyorum. Yaşasın Pegasus...
  • Arkadaşlar bişeyi unutmayın Server Aydın dunkü imza torenınde fenerbahce - galatasaray- beşiktas ve trabzonsporlada aynı anlaşmayı yapacaklarını soyledı biriaz dikkatli takip ederseniz herhangı bir ayrım yapılmadığını anlarsınız. Yürü be Server Aydın kim tutar seni.
  • İşte bu! Reklamın iyisi kötüsü olmaz.Lütfen kıskanmayın.Çalışın,kafayı çalıştırın sizinde olsun.

İmzalanan protokolle birlikte, yılda 1.8 milyonunu gurbetçilerin oluşturduğu toplam 7.6 milyon yolcuya hizmet veren SunExpress’in uçuşlarında Fenerium ürünlerinin satışı gerçekleştirilebilecek.

Fenerium ile SunExpress arasında varılan lisans anlaşmasının 1907 Tribünü’nde düzenlenen imza törenine Abdullah Kiğılı ve Server Aydın’ın yanı sıra Fenerbahçe CEO’su Hasan Hakkı Yılmaz, Fenerbahçe Spor Ürünleri Genel Koordinatörü Aydın Kirman ile Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı oyuncularından Dirk Kuyt ve Reto Ziegler de katıldı.

Törende konuşan Abdullah Kiğılı, Fenerium’un sektöründe lider olduğunu belirterek, "Fenerium bugün yine bir ilke imza atıyor. SunExperss ile yapmış olduğumuzu anlaşmayla artık hem Avrupa’da hem de ham yurt içinde, havada da Fenerium ürünleri mevcut uçaklardaki yolcular tarafında satın alınabilecek. Fenerium havayolunda bir ilki gerçekleştiriyor. SunExpres’in bu işte iddialı olduğunu biliyoruz. Fenerium da sektöründe bir numara. Bir iş Fenerium ile doğru gidiyorsa, diğer kulüpler de bu yol haritasını izleyebiliyor" dedi.

Fenerium’un, 50’nin üzerinde lisans verdiği ürün ve bu ürünler arasında tost makinesinden nevresim takımına kadar çeşit bulunduğunu belirten Kiğılı, "Tüm anlaşmalarımız doğru gidiyor. Herkes mutlu. Kulüp de gelir elde ediyor. 365 gün 24 saat her anında yayınında sloganıyla a işbirliğine gidiyoruz. Aslında havayolcularına satışlar 2 gün önce başladı. Fenerium, Fenerbahçe’nin gülen yüzü, en iyi yapılan işlerden bir tanesi. Türk Sporuna, taraftarlara Fenerium öncülüğünde büyük hizmet veriyoruz. Fenerium sayesinde diğer kulüplerin de ürün gamları artmıştır. Her işin öncüsüyüz. 7 saatlik çocuktan 80 yaşına kadar kadın erkek herkesin ihtiyacını gideren, 5 binin üzerinde ürünle Fenerium, Fenerbahçe’nin yıldızı olmaya devam ediyor" diye konuştu.

SunExpress Germany Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın ise, şirketi hakkında kısa bilgiler verdi ve "Havacılık dünyasında bir ilki gerçekleştirdik. Geçen sene 7,6 milyon insana hizmet verdik. Biz SunExpress olarak havacılığı farklı yorumluyoruz. Yolcularımızın, sıkıcılıktan uzak bir yolculuk geçirmesini istiyoruz. Fenerium ile bir anlaşma yapıyoruz. Aslında 1 Mart itibariyle uçuşlarımızda Fenerium ürünlerin satmaya başladık ve çok da iyi bir geri dönüşler aldık. Umuyorum yaz döneminde bu satışlar artacaktır. Geçen sene 1.8 milyon gurbetçi taşıdık. Yolcularımız bizlere, taraftarı oldukları kulübün ürünlerini bulamadıklarını söylediler. Bunun üzerine Fenerium’un kapısını çaldık. Diğer takımlar da altyapılarını tamamladıkların da onların da ürünlerini satacağız. Fenerium lider mağaza zinciri, lojistik altyapısı çok güçlü" diye konuştu.

Fenerbahçe CEO’su Hasan Hakkı Yılmaz da; "Fenerbahçe çok büyük bir camia. Fenerbahçe’nin 10 tane bağlı şirketi var. Sadece 1 tanesinin pazar payı 1 milyar liranın üzerinde. Çok başarılı bir perakende işi yapıyoruz. Dünyanın her yerindeki Fenerbahçelilere ulaşıyor. Bugün burada tüm Fenerbahçelilere ulaşma atağının, tüm kanallarda olma atağın bir parçasını görüyoruz.Dünyada da ilk uygulamalardan bir tanesi. Sadece Türkiye’deki değil, Dünyadaki tüm taraftarlarımızı Fenerium aracılığıyla kucaklayacağız" dedi.

Fenerbahçe Spor Ürünleri Genel Koordinatörü Aydın Kirman ise törende yaptığı konuşmada, "365 gün 24 saat sloganımıza şimdi gökler de yanınızdayız diyerek devam ettiğimizi büyük taraftarımıza duyurmuş oluyoruz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından protokol imzalandı. Abdullah Kiğılı, Server Aydın’a üzerinde ismi yazılı Çubuklu forma, Aydın da Kiğılı’ya uçak maketleri hediye etti. Tören, Ziegler ve Kuyt’un da yer aldığı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

FENERIUM ÜRÜNLERİ SUNEXPRESS'LE GÖKLERE ÇIKIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

pegasus tribunu ~ 5 yıl önce
sabiha gökçeni ana base yapan, en cok yolcusunu fenerbahcelilerin oluşturduğu kadıköy bölgesinden alan pgs nin, galatasaray stadında kendi adıyla trübunu var, milyon dolarlık katkı sağlıyor gs a. sunex iki forma satıyor diye sorun yapan tipler var, kaldı ki diğer takımlarda alt yapılarını sağlayınca onlarıda satacağını beyan etmiş şirket. bir beşiktaşlı olarak şirketimi tebrik ediyorum. keşke benim takımımın formasınıda satsak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BAMBUS ~ 5 yıl önce
Sunex'i bu yanlı tutumundan dolayı kınıyor, uçmak için bir daha tercih etmeyeceğimi beyan ediyorum. Yaşasın Pegasus...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cengiz ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar bişeyi unutmayın Server Aydın dunkü imza torenınde fenerbahce - galatasaray- beşiktas ve trabzonsporlada aynı anlaşmayı yapacaklarını soyledı biriaz dikkatli takip ederseniz herhangı bir ayrım yapılmadığını anlarsınız. Yürü be Server Aydın kim tutar seni.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
REklam ~ 5 yıl önce
İşte bu! Reklamın iyisi kötüsü olmaz.Lütfen kıskanmayın.Çalışın,kafayı çalıştırın sizinde olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000