07 Şubat 2010, Pazar 07:53:18

Eksik yolcu bebekmiş!

Uçaktaki yolcu sayısı ile listedeki yolcu sayısı arasında fark çıkınca, yolcular defalarca sayıldı. Eksik yolcu, üşümesin diye üzerine battaniye örtülen bebek çıktı...
  • konu çok önemli değil.. mevzu sunexpress olunca tüylerim diken diken oluyor. yöneticileri alman çalışanları devşirme.. alman bayrağı ile uçsalar daha mutlu olurlar.
  • Iyidirler, Okadarki Sanders (canakkalede) 4000 turk askerini birbirine kirdirdi......... Tarih tek....eder.
  • sunexpressin robot kabin memurları bitek ezberler zaten sınavları geçebilmek için açık gözlü olun biraz gözünüzü açın.
  • Sun express mürettabatına çevre için çöp toplamayı değil, yolcu saymayı öğretmeli. Battaniye altında bebeği düşünememek çok şaşırtıcı. Biraz tecrübeli biri hemen bunu düşünürdü.

Dün ortaya çıkan Sunexpress uçağındaki eksik yolcu paniği netleşti.

Uçakta 1 yolcunun eksik olduğu gerekçesiyle defalarca sayım yapan kabin ekiplerinin güvenlik nedeniyle bu uygulamanın yapıldığını açıklaması üzerine 2 yolcu uçmaktan vazgeçerek indi.

Bu nedenlerden dolayı 2 saat rötar yapan uçaktaki eksik yolcunun üşümesin diye üzerine battaniye örtülen bir bebek olduğu öğrenildi.

Eksik yolcu bebekmiş!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
konu çok önemli değil.. mevzu sunexpress olunca tüylerim diken diken oluyor. yöneticileri alman çalışanları devşirme.. alman bayrağı ile uçsalar daha mutlu olurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Iyidirler, Okadarki Sanders (canakkalede) 4000 turk askerini birbirine kirdirdi......... Tarih tek....eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sunexpressin robot kabin memurları bitek ezberler zaten sınavları geçebilmek için açık gözlü olun biraz gözünüzü açın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sun express mürettabatına çevre için çöp toplamayı değil, yolcu saymayı öğretmeli. Battaniye altında bebeği düşünememek çok şaşırtıcı. Biraz tecrübeli biri hemen bunu düşünürdü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000