22 Nisan 2014, Salı 12:25:00

“BİZİM BU İSİMDE BİR PİLOTUMUZ YOK!”

Sunexpress Havayolları’nda çalıştığını ifade ederek çok sayıda kadını taciz eden sahte pilotla ilgili Sunexpress’ten açıklama geldi. Açıklamada, "Bu isimde bir pilotumuz yok" denildi.
  • Adi şeref yoksunu O. Ç.
  • Geri zekalı çakma isimde yorum yapanlar bu 20 tane kız telefon ve adreslerini versin kim kimi taciz etmiş görelim bu birinci mesele ikinciye gelince bu resimlerim egitmenlik yaptıgım döneme ayit ondan sonra herkez bilirki bu resimler haricinde resim koymadım oraya 4800 saatlik bir uçuşa sahibim sizin gibi çakma deyil gerçek bir pilotum bunu facemi takip ederseniz yakında ciddi oldugumu anlarsınız ben şahsıma yapılmış bu sahtekarca düzenlenmiş komployu asla kabul etmem bu bilinsin ben davayı antalya adliyesine açtım avukatım aracılıgıyla artık kimse neyse kokusu çıkar yakında buda bilinsin yorum yapanlar içinde biliyorum bu oyunun kurucularıda var adalet er veya geç tecelli edecek ozaman ben sizi görürüm bakalım böyle aşşalıkça kokuşmuşça yorum yapabiliyormusunuz bekleyin kimmişim görün adıma kimlik düzenleyen kişide mahkemeye hesap verecek!!!!!
  • Adamim! Lara bolgesinde seni ariyorum. Sans bana yardim ederde sana rastlarsam bu senin en sanssiz gunun olacak, emin ol.
  • bi ara da AHL de Deniz Pamir Tunçbilek diye bi sahteci hortlamıştı hostesleri dolandırmıştı :))

Antalya’da bir uçuş okulu kuracağını söyleyerek umut tacirliği yapan ve pilot olma hayalı kuran kadınları taciz ve tehditten hakkında çok sayıda suç duyurusunda bulunulan sahte pilotla ilgili Sunexpress’ten açıklama geldi.

Sunexpress Havayolları’nda kaptan pilot olarak uçtuğunu ifade eden ve kuruma ait kimlik kartını gösteren sahte pilotun kullandığı kimlik kartının da sahte olduğu ortaya çıktı.

Murat Kalyoncu, Poyraz Devecioğlu ve Murat Mehrali adını kullanarak pilot olma hayali kuranlarla temasa geçen ve “ THY’de pilot alımlarında etkiliyim. İsterseniz sizi THY’de işe aldırabilirim” tarzında vaadlerde bulunduktan sonra taciz eden ve beklentilerine cevap bulumadıklarını tehdit eden sahte pilotla ilgili Sunexpress Havayolları’ndan açıklama geldi.

Konuya ilişkin Airporthaber’in sorularını cevaplayan SunExpress Kurumsal İletişim & PR Grup Müdürü Serdar Alyamaç, “ Farklı isimler altında SunExpress’te çalıştığını iddia eden kişinin SunExpress ile hiçbir ilişkisi yoktur/olmamıştır. Söz konusu kişinin kullandığı sözde SunExpress kimliği, SunExpress Kurum Kimliği değildir. Konuyla ilgili gerekli bütün yasal önlemleri alacağız” dedi.©AirportHaber.com ÖZEL

“BİZİM BU İSİMDE BİR PİLOTUMUZ YOK!”

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

bend aşar ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
murat kalyoncu ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Adamim! Lara bolgesinde seni ariyorum. Sans bana yardim ederde sana rastlarsam bu senin en sanssiz gunun olacak, emin ol.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DPT ~ 3 yıl önce
bi ara da AHL de Deniz Pamir Tunçbilek diye bi sahteci hortlamıştı hostesleri dolandırmıştı :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000