11 Şubat 2011, Cuma 14:15:20

YILDIRIM'DAN HEYECANLANDIRAN ÖNGÖRÜ

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün başlattığı proje kapsamında Engelsiz Havaalanı ödülü alan Sabiha Gökçen Havalimanı ile ilgili Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın sözleri, İSG yöneticilerini hem heyecanlandırdı hem de gururlandırdı.
  • Arkadaşlar neden yapılanları görmez de ,bazı gazeteciler gibi istediğinizi yorumlarsınız?Bu ülkeye bir daha böyle çalışan bir ULAŞTIRMA BAKANI daha bulursanız haber verinde bizde gelip onu alkışlıyalım.Sizinle grur duyuyoruz.Saygılarımızla.Allaha emanet olun.
  • TEBRİKLER SAYIN BAKANIM ÇOK ÇALIŞIYOR HERKESE ÖRNEKSİNİZ SAYGILARIMLa
  • demek saw ahl yi geçecek büyük başarı bolca turist te gelir şimdi buraya helal olsun sayın bakana yanlız bakanım tuzlada bir deri fabrikası var yazın kokudan saw etrafında nefes alınmıyor haberiniz olsun buram buram o derece turistlerde gelsin rezil olalım master plan dahilinde sağolun :D
  • SHGM personelinin önündeki özlük ve maaşlar ile ilgili ENGELLERİNİN kaldırılması dileğiyle...
Bugüne kadar havaalanları ile ilgili önemli projelere imza atan SHGM Havaalanları Daire Başkanı Cemil Acar'ın başkanlığında hayata geçirilen Engelsiz Havaalanı projesinin sertifika töreninde konuşan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, ilginç bir öngörüde bulundu.

Engelsiz Havaalanı projesinde emeği geçenleri kutlayan Yıldırım, “ Başta Limak Yönetm Kurulu Başkanı Nihat Özdemir olmak üzere tüm Sabiha Gökçen Havaalanı çalışanlarını ve SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ve ekibini kutluyorum. Türkiye nüfusunun yaklaşık 8 buçuk milyonu engelli. Onun dışında kalan nüfus ise potansiyel engelli. Engelli vatandaşlarımız bizden ayrıcalık beklemiyor yalnızca, onların önündeki engelleri kaldırmamızı istiyorlar. Bu engellerin kaldırılmasından sonra yüzlerinde oluşan tebessümü görmek paha biçilemez.Yakın zamanda Türkiye’deki tüm havalimanları ve havaalanlarında engeller kalkacak. DHMİ ve SHGM bu konuyla ilgili çalışmaları başlattı” dedi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sabiha Gökçen Havalimanı ile ilgili ilginç bir öngörüsünüü de paylaştı. Binali Yıldırım şöyle konuştu: “ Sabiha Gökçen Havalimanı 2001 yılında atıl durumdaydı. Krizin en yoğun olduğu dönemde Limak ile birlikte ortakları böyle bir yatırımın altına girdiler. Havalimanı 2001 yılında 50 bin yolcuya hizmet verirken bizim desteklerimizle birlikte iki yıl sonra yolcu kapasitesini karşılamamaya başladı. Yakın zamanda da Sabiha Gökçen Havalimanı Atatürk Havalimanı’nın kapasitesinin üzerine çıkacak. Dünyada havacılık rakamları eksilere düştüğü dönemde bile Türk sivil havacılığı büyük artışlar kaydetti. Türk insanının ayağı yerden kesildi, çünkü türkler uçuyor.”

SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ise engelsiz havaalanı projesiyle ilgili olarak şunları söyledi: “SHGM olarak teşvik amaçlı böyle bir uygulama başlattık. Yeşil havaalanı ve engelsiz havaalanı projeleriyle işletmeci firmalara indirimler sağlıyoruz. Sırada Atatürk, Antalya, İzmir ve Ankara havalimanları var.”

YILDIRIM'DAN HEYECANLANDIRAN ÖNGÖRÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar neden yapılanları görmez de ,bazı gazeteciler gibi istediğinizi yorumlarsınız?Bu ülkeye bir daha böyle çalışan bir ULAŞTIRMA BAKANI daha bulursanız haber verinde bizde gelip onu alkışlıyalım.Sizinle grur duyuyoruz.Saygılarımızla.Allaha emanet olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TEBRİKLER SAYIN BAKANIM ÇOK ÇALIŞIYOR HERKESE ÖRNEKSİNİZ SAYGILARIMLa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
demek saw ahl yi geçecek büyük başarı bolca turist te gelir şimdi buraya helal olsun sayın bakana yanlız bakanım tuzlada bir deri fabrikası var yazın kokudan saw etrafında nefes alınmıyor haberiniz olsun buram buram o derece turistlerde gelsin rezil olalım master plan dahilinde sağolun :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SHGM personelinin önündeki özlük ve maaşlar ile ilgili ENGELLERİNİN kaldırılması dileğiyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000