08 Mayıs 2012, Salı 11:30:46

VIP HAVAYOLLARI HIZLANDI…

Kuruluş çalışmalarına hızla devam eden Antalya merkezli VIP Havayolları ön izin dosyasını tamamlayarak Sivil havacılık Genel Müdürlüğü’ne teslim etti. İşte ayrıntılar.
  • fol yok yumurta yok.....
  • kabin hizmetleri cadı kazanı tuğçe koyuncyla ekip süper ...
  • negatif yorum yapan arkadaşlar !!! Siz kalpten iyi dileklerinizi gönderin gerisini merak etmeyin. bu kadar güzel ve tecrübeli insanların olduğu bir şirket çok güzel günler görecek dünya büyük camia ise çok küçük bugün diğerlerinin ekmek kapısı yarın bizim sizin
  • Mats Tekniğe laf söyleyen arkadaşlar Easa yetkisinde sorun yoktur.Yeni tecrübeli arkadaşlar alınmış duyduğum kadarıyla.Ayrıca personel maaşlarını hiç aksatmayan bir firma olduğunu biliyorum.Önce diğer firmalara baksınlar sonra konuşsunlar.

 

Azeri iş kadını Dilruba Kurbanova ve Türk işadamı Mehmet Coşkun tarafından Antalya merkezli operasyonlar yapmak üzere kurulan VIP Havayolları için gerekli yasal yolların tamamlanması için çalışmalar hızla devam ediyor. 
 
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından istenilen ön hazırlık dosyası bugün şirketin genel müdürü Burhan Tiryaki tarafından Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne teslim edildi. AirportHaber’in edindiği bilgilere göre en geç iki ay içinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün şirkete ön izin vermek için incelemesini bitirmesi gerekiyor. Yetkililerden alınan bilgilere göre bu sürenin daha kısa olması bekleniyor. Süreyi kısa tutmak isteyen Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün ön izin dosyası ile birlikte verilen şirket ortaklarına ait bilgileri önceden istediği ve ortaklarla ilgili incelemeleri bitirdiği belirtiliyor.
Kurallara göre yabancı ortaklı şirket kuruluşlarında, yabancı ortağın özgeçmişi, adli sicil kayıtları ön izin dosyası ile birlikte isteniyordu. Ancak SHGM bu kez işlemleri hızlandırmak için şirket ortak bilgilerini önceden aldı.
 
VIP Havayolları, ön izin dosyası yanında eğitim manuellerini de hazırladı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün ön izin belgesini vermesinin ardından nihai dosya ile birlikte manueller de verilecek. Manuellerin onaylanmasının ardından eğitimler de başlayacak.
 
Şirketin şu anda iki uçağı bulunuyor. Bu uçaklarla ilgili teknik bakımlar devam ederken üçüncü uçağın alınması için çalışmalar devam ediyor.
 
Öte yandan şirketin teknik bakımlarının yapılması için Antalya’da bulunan MATS Teknik şirketi ile de görüşmeler devam ediyor. AirportHaber’e gelen bilgilere göre iki şirket arasında ortaklık olacağı da Antalya havacılık camiasında dilden dile konuşuluyor.
 
©AirportHaber.com
VIP HAVAYOLLARI HIZLANDI…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

komedi dünyası ~ 6 yıl önce
fol yok yumurta yok.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cadı kazanı ~ 6 yıl önce
kabin hizmetleri cadı kazanı tuğçe koyuncyla ekip süper ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
negatif yorumlar ~ 6 yıl önce
negatif yorum yapan arkadaşlar !!! Siz kalpten iyi dileklerinizi gönderin gerisini merak etmeyin. bu kadar güzel ve tecrübeli insanların olduğu bir şirket çok güzel günler görecek dünya büyük camia ise çok küçük bugün diğerlerinin ekmek kapısı yarın bizim sizin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Mats Tekniğe laf söyleyen arkadaşlar Easa yetkisinde sorun yoktur.Yeni tecrübeli arkadaşlar alınmış duyduğum kadarıyla.Ayrıca personel maaşlarını hiç aksatmayan bir firma olduğunu biliyorum.Önce diğer firmalara baksınlar sonra konuşsunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000