24 Nisan 2014, Perşembe 14:17:06

UÇUŞ OKULUNUN RUHSATI ASKIYA ALINDI!

KKTC Hava Sporları Federasyonu tarafından İstanbul’da kurulan Yavrukuş Havacılık Okulu’nun ruhsatı askıya alındı.
  • Batan banka, batırılan reno plaza, hava sporları federasyonu... Yaptıklarınız, yapacaklarınızın göstergesidir. Sırada ne var Sn. Turganer :))
  • olur canım . çalışanlar görmek istemez
  • Havacılık ciddiyet, sorumluluk ister. Federasyon müdürümüz herzaman havacılık için çalışmıştır. En büyük ispatı, bugüne kadar yapılan havacılık faaliyetlerinde federasyonu en iyi şekilde temsil ederek, faaliyetlerimizi kazasız şekilde tamamlamamızdır. Eleştiriler müdürümüze değil, fed. yönetimine olmalıdır, çünkü yönetim kurulu geçicidir. Çalışanlar ise herzaman eğitimi, bilgisi ve deneyimi ile havacılığa gönül verenlerin yanında olacaktır...
  • federasyonda, yavrukuşta doğru yolda . bu yaygaraları koparan lar federasyondan istediklerini elde edemeyen küçük bir grup.beyler adamlar KKTC nin elit bir kurumuyla işbirliği içinde yol alıyor . zaten bu işbirliğini başarmak büyük bir başarı. ama kendilerini yavaşlatan faktörler var mesela buradaki müdürleri muhtar bey . konulara vakıf olan biri olursa daha iyi olur.

Yavrukuş Havacılık Okulu’nun ruhsatı askıya alındı. Geçtiğimiz yıllarda başka pilotaj olmak üzere havacılık alanında eğitim faaliyetleri yürüten Yavrukuş Havacılık’ın ruhsatı, SHGM denetimlerinde gerekli yükümlülükleri yerine getirmediği gerekçesiyle geçici olarak iptal edildi.

Yakın Doğu Üniversitesi ile de pilotaj eğitimi konusunda bir süre önce anlaşmaya varan Yavrukuş Havacılık’ın ruhsatının askıya alınmasıyla bu proje de ertelenmek zorunda kaldı.

Kurulduğu günden bu yana bir türlü gerekli atılımı gösteremeyen Yavrukuş Havacılık’ın bir süre önce de satışa çıkarıldığı ancak birkaç talip çıkmasına rağmen satış konusunda anlaşma sağlanamadığı belirtilmişti.

UÇUŞ OKULUNUN RUHSATI ASKIYA ALINDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ALKIŞ ~ 4 yıl önce
Batan banka, batırılan reno plaza, hava sporları federasyonu... Yaptıklarınız, yapacaklarınızın göstergesidir. Sırada ne var Sn. Turganer :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yanlış ~ 4 yıl önce
olur canım . çalışanlar görmek istemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışanlar... ~ 4 yıl önce
Havacılık ciddiyet, sorumluluk ister. Federasyon müdürümüz herzaman havacılık için çalışmıştır. En büyük ispatı, bugüne kadar yapılan havacılık faaliyetlerinde federasyonu en iyi şekilde temsil ederek, faaliyetlerimizi kazasız şekilde tamamlamamızdır. Eleştiriler müdürümüze değil, fed. yönetimine olmalıdır, çünkü yönetim kurulu geçicidir. Çalışanlar ise herzaman eğitimi, bilgisi ve deneyimi ile havacılığa gönül verenlerin yanında olacaktır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kıbrıs ~ 4 yıl önce
federasyonda, yavrukuşta doğru yolda . bu yaygaraları koparan lar federasyondan istediklerini elde edemeyen küçük bir grup.beyler adamlar KKTC nin elit bir kurumuyla işbirliği içinde yol alıyor . zaten bu işbirliğini başarmak büyük bir başarı. ama kendilerini yavaşlatan faktörler var mesela buradaki müdürleri muhtar bey . konulara vakıf olan biri olursa daha iyi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000