13 Ağustos 2009, Perşembe 12:36:06

SHGM'YE BİR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI DAHA ATANIYOR

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yardımcılığına ikinci atama yapılıyor. Bahri Kesici’nin ardından DHMİ’de başkontrolör olarak görev yapan Şükrü Tarhan da SHGM Genel Müdür Yardımcılığı’na getiriliyor.
  • Ali bey havaciliga sonradan dahil olmasina ragmen kisa surede cok asama kaydetti, her ne kadar cok elestirilse de bu sektoru les kargalarindan kurtardi, ama azicik etrafini da yenilemeli, daha profesyonel daha genc bir kadro kurmali. Yola devam size guveniyoruz Sn. Ariduru, daha cok seyler katacaksiniz bizim havaciligimiza. Neden ozel sektorden danismanlik hizmeti almiyorsunuz, yer yer belki yanlis yonlendiriliyorsunuz. Aramizda bizi yurt disinda bile temsil eden cevherler var...
  • Aslinda ellerinin altinda son derece durust ve guvenli bir burokrat var neden kullanmiyorlar Irfan KAYA daha etkin gorevlerde kullanilmali. Ali ARIDURU bey siz iyi yoldasiniz biraz daha zamana ve biraz daha guclu bir takima ihtiyaciniz var. Siz hernekadar elestirilseniz de bence iyi yoldasiniz sadece azicik burokrasiyi azaltin. Size tam destek, yolunuza devam, yaninizdayiz.
  • Tum bu atamalar umariz SHGM'nin vizyonunda onemli gelismeler kaydeder. Son gunlerde SHGM maalesef korkunc derecede burokratik davranmak havaciligimizi imkansizlilar ile dayanilmaz hale getirmektedir. Yurtdisindan ucak kiralamalarda "NO OBJECTION" istemekte ki bu tamamen yanlis bir uygulama, ofis saatleri disinda kiralamalarda Sigorta istemekte bunda belki hakli ama AOG maalesef ofis saatlerini beklemiyor buna bir cozum bulmali, sirket statementi falan gibi aksi takdirde yolcular dokulmek zorunda kalabilir. AMAN DIKKAT SHGM
  • Sükrü Tarhan neden KPDS ye girmiş acaba . İşe yeni mi başladı. Yıllarca çalışanlar İÇİN BU KURAL VARMI. :)))) Sayın TARHAN'ın bu yüksek puanını bildiğinize göre Havacılığın olmaz ise olmazı İNGİLİZ CE düzeyini ve puanını da açıklarsanız sektörel olarak bilgilenelim isteriz. Örneğin İngiltere Lisan okulunda hangi düzeyde ingiliz ce eğitimi almış,gördüğü İngilizce kurslar falan gibi (TOEFL ).

Devlet Hava Meydanları İşletmesi kadrosunda başkontrolör olarak görev yapan Şükrü Tarhan, Sivil Havacılık Genel Müdür yardımcılığı görevine getiriliyor.

 

Şükrü Tarhan’ın atamasının, atama kararnamesinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanmasından sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

 

Kavak eski Belediye Başkanı Bahri Kesici’nin de SGHM Genel Müdür Yardımcısı olmasına ilişkin atama kararnamesi de Cumhurbaşkanı Gül’ün onayını bekliyor.

 

Airporthaber Özel

SHGM'YE BİR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI DAHA ATANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ali bey havaciliga sonradan dahil olmasina ragmen kisa surede cok asama kaydetti, her ne kadar cok elestirilse de bu sektoru les kargalarindan kurtardi, ama azicik etrafini da yenilemeli, daha profesyonel daha genc bir kadro kurmali. Yola devam size guveniyoruz Sn. Ariduru, daha cok seyler katacaksiniz bizim havaciligimiza. Neden ozel sektorden danismanlik hizmeti almiyorsunuz, yer yer belki yanlis yonlendiriliyorsunuz. Aramizda bizi yurt disinda bile temsil eden cevherler var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Aslinda ellerinin altinda son derece durust ve guvenli bir burokrat var neden kullanmiyorlar Irfan KAYA daha etkin gorevlerde kullanilmali. Ali ARIDURU bey siz iyi yoldasiniz biraz daha zamana ve biraz daha guclu bir takima ihtiyaciniz var. Siz hernekadar elestirilseniz de bence iyi yoldasiniz sadece azicik burokrasiyi azaltin. Size tam destek, yolunuza devam, yaninizdayiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tum bu atamalar umariz SHGM'nin vizyonunda onemli gelismeler kaydeder. Son gunlerde SHGM maalesef korkunc derecede burokratik davranmak havaciligimizi imkansizlilar ile dayanilmaz hale getirmektedir. Yurtdisindan ucak kiralamalarda "NO OBJECTION" istemekte ki bu tamamen yanlis bir uygulama, ofis saatleri disinda kiralamalarda Sigorta istemekte bunda belki hakli ama AOG maalesef ofis saatlerini beklemiyor buna bir cozum bulmali, sirket statementi falan gibi aksi takdirde yolcular dokulmek zorunda kalabilir. AMAN DIKKAT SHGM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sükrü Tarhan neden KPDS ye girmiş acaba . İşe yeni mi başladı. Yıllarca çalışanlar İÇİN BU KURAL VARMI. :)))) Sayın TARHAN'ın bu yüksek puanını bildiğinize göre Havacılığın olmaz ise olmazı İNGİLİZ CE düzeyini ve puanını da açıklarsanız sektörel olarak bilgilenelim isteriz. Örneğin İngiltere Lisan okulunda hangi düzeyde ingiliz ce eğitimi almış,gördüğü İngilizce kurslar falan gibi (TOEFL ).

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000