03 Ağustos 2016, Çarşamba 14:28:09

SHGM'den flaş duyuru!

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) FETÖ-PDY kapsamında işlem gören kişiler için bir genelge yayınladı.
  • Havacılık sektöründe FETÖcü arayanların çok uzaklara gitmelerine gerek yok. Te.He.Ka. üniv.'in havacılık duayeni yöneticilerine bakmaları yeterli. Bu işin sivil karargahı orası. Nokta.
  • shgm Binali yıldırım başbakan haberin olsun, bayram biteli 1.5 ay oldu onu da söyleyeyim. memlekette darbe girişimi oldu bir sürü notam yayınlandı vs bunları da haber vereyim dedim belki sitenize koyarsınız. hani resmi site ya bilgileri ilk elden almak ister bazen insanlar yanılıp sitenize bakarlar falan.
  • "özel uçuşu" "special flight" diye çeviren uzmanın olduğu kurumdan daha çok FETÖ'cü çıkacaktır.
  • Kovulan pilot sayısı sacede 1 ( bir kişi) ...,,7500 kişi içinde

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) FETÖ-PDY kapsamında işlem gören kişiler için bir genelge yayınladı.

Bu genelgede alınan tedbirleri sıralayan kurum, FETÖ üyeliği bulunduğu gerekçesiyle işten çıkarılan pilotların lisanslarının iptal edileceğini duyurdu.

SHGM ayrıca, kamudan uzaklaştırılanların sivil havacılık emniyet ve güvenliğinin sağlanması amacıyla geçici veya daimi olarak havacılık emniyeti, bakım, onarım veya güvenliği, operasyon alanında yönetici veya çalışan olarak görevlendirilemeyeceğini, özel sektördekilerin ise şirket kimliklerine, şirket tarafından havacılık işleri ile ilgili sağlanan kimlik, şifre ve olanaklara, havaalanı giriş kartlarına el konulacağını açıkladı.

©AirportHaber

İŞTE SHGM'NİN 'FETÖ/PDY' GENELGESİ...

 

SHGM'den flaş duyuru!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Okullu Fetöcüler ~ 2 yıl önce
Havacılık sektöründe FETÖcü arayanların çok uzaklara gitmelerine gerek yok. Te.He.Ka. üniv.'in havacılık duayeni yöneticilerine bakmaları yeterli. Bu işin sivil karargahı orası. Nokta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hacı süleyman ~ 2 yıl önce
shgm Binali yıldırım başbakan haberin olsun, bayram biteli 1.5 ay oldu onu da söyleyeyim. memlekette darbe girişimi oldu bir sürü notam yayınlandı vs bunları da haber vereyim dedim belki sitenize koyarsınız. hani resmi site ya bilgileri ilk elden almak ister bazen insanlar yanılıp sitenize bakarlar falan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
patlak SHGM ~ 2 yıl önce
"özel uçuşu" "special flight" diye çeviren uzmanın olduğu kurumdan daha çok FETÖ'cü çıkacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kovulan pilot ~ 2 yıl önce
Kovulan pilot sayısı sacede 1 ( bir kişi) ...,,7500 kişi içinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000