19 Mart 2010, Cuma 13:05:16

SHGM’DE BEKLENMEDİK AYRILIK

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Lisans Şube Müdürü Doğan Küçük görevinden ayrıldı.
  • Şu ana kadar 47 yorum yapılmış kendi cevapları ve yakın arkadaşlarını hariç tutacak olursak geriye kalan sektör çalışanlarının bu şahıstan memnun olmadığı açıkça anlaşılıyor.Eğer D.K ü başarılı bulanlar varsa onlara sektör aksini söylüyor.Kaliteli ve onurlu kişiler istenmedikleri, sevilmedikleri ve en önemlisi de güvenilmedikleri yerde çalışmazlar.
  • d.küçük gidiyor diye parti veren sevinen atıp tutan havacılık camiası çalışanları.gitmemiş bir üste koordineye çıkmış.şimdi daha da koordineli çalışacaklarmış.aman dikkat!!!!!!
  • Sevgili Doğan Küçük hocaya, görevde kaldığı sürede havacılık sektörüne yaptığı büyük hizmetler için teşekkür ederiz. Biz, sektörün tecrübeli ucucuları olarak; Doğan Küçük hizmetleriyle, profosyonel bakış içerisinde olmuştur. Aynı bakış ile olacak ve bu hizmet bayrağını daha ileri seviyelere taşıyacak olan dürüst sahsiyetli, sıkı eğitimci Turgay Alptekin hocaya başarılar ve kolaylıklar dileriz. Özcan GÜLER
  • arkadan atmanın , psikologa git diye tavsiye etmenin , tanıdığına devrene kıyak geçtin demenin, kim olduğunu belli etmeden tuşlara basmanın bir cesaret örneği olduğunu sanmıyorum ... ve burada yorum yazan herkesin birbirini tanıdığını biliyoruz ... yazabiliyorsanız isimleride yazında görelim ...gör bak artık t.a fitil fitil getirmez mi?

SHGM’den sürpriz bir ayrılık haberi geldi. SHGM Lisans Şube Müdürlüğü görevini yürüten Doğan Küçük, beklenmedik bir kararla görevini bıraktı.

Küçük’ün yerine Turgay Alptekin’in vekalet edeceği bildirildi. Bu karar sivil havacılık çevrelerinde şaşkınlıkla karşılandı.

SHGM’DE BEKLENMEDİK AYRILIK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Misafir ~ 8 yıl önce
Şu ana kadar 47 yorum yapılmış kendi cevapları ve yakın arkadaşlarını hariç tutacak olursak geriye kalan sektör çalışanlarının bu şahıstan memnun olmadığı açıkça anlaşılıyor.Eğer D.K ü başarılı bulanlar varsa onlara sektör aksini söylüyor.Kaliteli ve onurlu kişiler istenmedikleri, sevilmedikleri ve en önemlisi de güvenilmedikleri yerde çalışmazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
d.küçük gidiyor diye parti veren sevinen atıp tutan havacılık camiası çalışanları.gitmemiş bir üste koordineye çıkmış.şimdi daha da koordineli çalışacaklarmış.aman dikkat!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sevgili Doğan Küçük hocaya, görevde kaldığı sürede havacılık sektörüne yaptığı büyük hizmetler için teşekkür ederiz. Biz, sektörün tecrübeli ucucuları olarak; Doğan Küçük hizmetleriyle, profosyonel bakış içerisinde olmuştur. Aynı bakış ile olacak ve bu hizmet bayrağını daha ileri seviyelere taşıyacak olan dürüst sahsiyetli, sıkı eğitimci Turgay Alptekin hocaya başarılar ve kolaylıklar dileriz. Özcan GÜLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadan atmanın , psikologa git diye tavsiye etmenin , tanıdığına devrene kıyak geçtin demenin, kim olduğunu belli etmeden tuşlara basmanın bir cesaret örneği olduğunu sanmıyorum ... ve burada yorum yazan herkesin birbirini tanıdığını biliyoruz ... yazabiliyorsanız isimleride yazında görelim ...gör bak artık t.a fitil fitil getirmez mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000