25 Nisan 2016, Pazartesi 15:10:09

SHGM akademi kurmak için kolları sıvadı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Türk sivil havacılığının Emniyet Güvenlik ve Eğitim ihtiyacı alanındaki idari kapasitesinin artırılması projesi çerçevesinde akademi kurmak için kolları sıvadı.
  • Duyduk duymadık demeyin dünyada yok olan kominizm Türkiye'de sil baştan yeniden inşa ediliyor THY 'i kullanarak devlet eliyle havacılıkta büyümeden sonra SHGM'yi kullanarak eğitimde büyüme . Iyi de havacılık eğitimi veren 34 üniversite ve bunca eğitim kurumu ne iş yspacakmış? Yaşasın SHGM işi kominizim
  • kadro durumu ve maaş ile ilgili hiçbir bilgi yok mu yani?
  • SHGM SİZ İLK ÖNCE ŞU HATA OLAYINI BİR ÇÖZÜN. ADAMLAR MAHKEMEYİ KAZANMIŞ. ŞİMDİ NE YAPACAKSINIZ. YOK VE GEÇERSİZ SAYDIĞIN HATA SERTİFİKALARINI DİGER KURUMLAR KABUL EDERKEN (DİĞER ÜLKELER) SİZ NASIL OLUYORDA SINAVLARA ŞU TARİHE KADAR TEKRAR GİRMENİZ GEREKİYOR SİYE GENELGE YAYINLADINIZ.KİME DANIŞTINIZ VEYA AKIL HOCANIZ KİM SİZİN. BİRÇOK ARKADAŞIMIZ BU SINAVLARA TEKRAR GİRİYOR. KALDIKİ BİRİLERİDE BUNDAN NEMALANIYOR. VE BUNUN BAŞ SORUMLUSU SİZİNİZ.KENDİ EKSİKLİKLERİNİZİ VE AÇIKLARINIZI SÜREKLİ KAPATMAYA GİZLEMEYE VE ÖRTBAŞ ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ. THY Kİ TEKNİSYENLERDE BU MODÜLLERDEN SORUMLU DEĞİLMİ? SİZ NASIL KALDIRTDINIZ BU MODÜLERİ? SHY DEN YANİ SİZDEN BİRİLERİ İSTASYON İSTASYON GEZDİ. LİSANSLARI TOPLADI. SINIRLAMALARI KALDIRDI ERTESİ GÜN TEKRAR LİSANLARI DAĞITTI. BU NU HERKEZ BİLİYOR. ESAS HATAAAAA SİZİNİZ SAYIN ÇOK BİLMİŞ KENDİ BAŞINA BUYRUK KURUM. BU HATA OLAYI İLE İLGİLİ BİRİNİZ AÇIKLAMA YAPSIN.
  • adam world excel programını bilme şartı koymayı ihmal etmemiş ya :D

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Türk sivil havacılığının  Emniyet Güvenlik ve Eğitim ihtiyacı alanındaki idari kapasitesinin artırılması projesi çerçevesinde akademi kurmak için kolları sıvadı.

SHGM tarafından hazırlanan ilan ile Türk Sivil Havacılık Akademisi'nde görev yapacak 60 eğitmen adayının eğitimcinin eğitimi programına dahil edileceği duyuruldu.

İlk eğitim grubunun Haziran ayı sonunda İstanbul'da eğitimlere başlayacağı açıklanırken SHGM'nin, eğitim kadrosunda yer almak isteyen adaylarda aradığı özellikler ise şöyle:

SHGM akademi kurmak için kolları sıvadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Kominizm ~ 2 yıl önce
Duyduk duymadık demeyin dünyada yok olan kominizm Türkiye'de sil baştan yeniden inşa ediliyor THY 'i kullanarak devlet eliyle havacılıkta büyümeden sonra SHGM'yi kullanarak eğitimde büyüme . Iyi de havacılık eğitimi veren 34 üniversite ve bunca eğitim kurumu ne iş yspacakmış? Yaşasın SHGM işi kominizim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pozisyon ~ 2 yıl önce
kadro durumu ve maaş ile ilgili hiçbir bilgi yok mu yani?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne ~ 2 yıl önce
Ne maaşı yaf araştırdım bu sadece eğitim seni ise almıyor yani sadece eğitim verecek sign nin yetkili eğitmeni ola can ara sıra toplanmasına sohbet muhabbet havacılıkla ilgili türü biri seylet
REZİLLER ~ 2 yıl önce
SHGM SİZ İLK ÖNCE ŞU HATA OLAYINI BİR ÇÖZÜN. ADAMLAR MAHKEMEYİ KAZANMIŞ. ŞİMDİ NE YAPACAKSINIZ. YOK VE GEÇERSİZ SAYDIĞIN HATA SERTİFİKALARINI DİGER KURUMLAR KABUL EDERKEN (DİĞER ÜLKELER) SİZ NASIL OLUYORDA SINAVLARA ŞU TARİHE KADAR TEKRAR GİRMENİZ GEREKİYOR SİYE GENELGE YAYINLADINIZ.KİME DANIŞTINIZ VEYA AKIL HOCANIZ KİM SİZİN. BİRÇOK ARKADAŞIMIZ BU SINAVLARA TEKRAR GİRİYOR. KALDIKİ BİRİLERİDE BUNDAN NEMALANIYOR. VE BUNUN BAŞ SORUMLUSU SİZİNİZ.KENDİ EKSİKLİKLERİNİZİ VE AÇIKLARINIZI SÜREKLİ KAPATMAYA GİZLEMEYE VE ÖRTBAŞ ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ. THY Kİ TEKNİSYENLERDE BU MODÜLLERDEN SORUMLU DEĞİLMİ? SİZ NASIL KALDIRTDINIZ BU MODÜLERİ? SHY DEN YANİ SİZDEN BİRİLERİ İSTASYON İSTASYON GEZDİ. LİSANSLARI TOPLADI. SINIRLAMALARI KALDIRDI ERTESİ GÜN TEKRAR LİSANLARI DAĞITTI. BU NU HERKEZ BİLİYOR. ESAS HATAAAAA SİZİNİZ SAYIN ÇOK BİLMİŞ KENDİ BAŞINA BUYRUK KURUM. BU HATA OLAYI İLE İLGİLİ BİRİNİZ AÇIKLAMA YAPSIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
world excel ~ 2 yıl önce
adam world excel programını bilme şartı koymayı ihmal etmemiş ya :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yani ~ 2 yıl önce
o kadar çok bilmeyen kişi çalışıyor demek ki shgm'de bu şartı koymayı gerekli görmüşler :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000