08 Nisan 2010, Perşembe 14:41:20

KAYA HAVACILIK'A SHGM BASKINI

Airporthaber’in, Kaya Havacılık’a ait uçağın ikinci pilot koltuğunda oturan Ümit Erduran’ın lisansı olmadan uçuş yaptığını ortaya çıkarmasından sonra SHGM, şirkete baskın yaptı.
  • onu bunu bilmeyiz ama havacılık dalinda en kurala uygun uçuş stratejisi solias havacılık ta
  • Ağzı olan bilip,bilmeden konuşuyor?
  • Uçağı genel müdür uçuruyorya o lisansız pilotuda oraya genel müdür copy paste yaptı ya .. arkadaslar genel müdürün ne günahı var.. hiç mi kural kayide bilmezsiniz... ekip planlamayı havacılık şirketlerinde genel müdür mü yoksa uçuş işletme müdürü mü yapar... kaptan pilotum diyen adam yanına tip eğitimsiz adamı oturturup uçuyorsa ... burda genel müdürün ne günahı var arkadaş..
  • bu şirketin genel müdürü kimmiş acaba merak eden varmı. Olmayan belgeleri copy paste yapan acaba aynı şahısmı bilmeme dedi kodu bay çok bilen

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün görevlendirdiği iki denetçi, iddialar üzerine sabah saatlerinde Kaya Havacılık’ın Atatürk Havalimanı’ndaki merkezine baskın düzenledi.

Kaya Havacılık şirketine giden SHGM denetçileri o uçuş loglarının fotokopisi incelenmek üzere alındı.

İddiaya göre, İstanbul-Selanik uçuşunda Ümit Erduran’ın ikinci pilot koltuğunda olmasına rağmen geçerli pilotluk lisansı bulunmadığı, Yunanistan’da gözaltına alınan Erduran’ın yerine Türkiye’den gelen bir başka pilotun uçuşu gerçekleştirdiği ortaya çıkmıştı.

©AirportHaber.com ÖZEL

KAYA HAVACILIK'A SHGM BASKINI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

xo ~ 3 yıl önce
onu bunu bilmeyiz ama havacılık dalinda en kurala uygun uçuş stratejisi solias havacılık ta

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ağzı olan bilip,bilmeden konuşuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Uçağı genel müdür uçuruyorya o lisansız pilotuda oraya genel müdür copy paste yaptı ya .. arkadaslar genel müdürün ne günahı var.. hiç mi kural kayide bilmezsiniz... ekip planlamayı havacılık şirketlerinde genel müdür mü yoksa uçuş işletme müdürü mü yapar... kaptan pilotum diyen adam yanına tip eğitimsiz adamı oturturup uçuyorsa ... burda genel müdürün ne günahı var arkadaş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu şirketin genel müdürü kimmiş acaba merak eden varmı. Olmayan belgeleri copy paste yapan acaba aynı şahısmı bilmeme dedi kodu bay çok bilen

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000