09 Mart 2011, Çarşamba 18:26:47

DUHA TARİH OLDU. RUHSATI İPTAL EDİLDİ

Türkiye'nin pilot okullarından biri olan DUHA Havacılık Şirketi'nin ruhsatı tamamen iptal oldu. SHGM'nin sitesinden yapılan açıklama şöyle.
  • tarkim diye bi okul mu ne vardı o kapanmadımı daha
  • agzı olanda konuso. zamanı gelınce herkes gorur neyın ne oldugunu kapanan bolumu ıı okuyum ıı arastırın ona gore tartısalım yazık gunah wala ya. gecın bu ayakları gecın bebeler
  • geçmiş olsun ne diyelim.Elde avuçta olmayınca veya gelen paralar başka yerlere kaydırılınca sonunda olacağı buydu.Aynı Met Air ve Sindel inde akibeti böyle oldu.MetAir taktığı borçlar ile iflasını istedi ama yöneticileri kurtulamayacak.Aynı şekilde Sindel ve Duhanın da akibetleri budur.Yazık dolandırılan öğrenci ve çalışan personele.SHGM nün de artık bazı tedbirler alması lazım.Çok geç kalındı.
  • CEHENNEM DE CITIR CITIR YANACAKSIN...AMA DAHA BU DUNYA BITMEDI ....!!!!!
 Hava Taksi İşletmeciliği alanında faaliyet gösteren Duha Havacılık Ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.'nin işletme ruhsatı ilgili mevzuat gereklilikleri yerine getirilmediği için iptal edilmiştir. 

Hava Taksi İşletmeciliği yapmak üzere 08.03.2003 tarihinde ruhsatlandırılan Duha Havacılık Ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.'nin mevcut İşletme Ruhsatı, Ticari Hava Taşıma İşletmeleri Yönetmeliği'nde (SHY 6A) belirtilen gerekliliklerin karşılanamaması sebebiyle, SHY-6A Yönetmeliği'nin 43'üncü Maddesinin (j) bendine ve 2920 Sayılı Türk Sivil Havacılık Kanunu'nun 30'uncu Maddesine istinaden 07 Mart 2011 tarihinde iptal olmuştur.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

DUHA TARİH OLDU. RUHSATI İPTAL EDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 7 yıl önce
tarkim diye bi okul mu ne vardı o kapanmadımı daha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
agzı olanda konuso. zamanı gelınce herkes gorur neyın ne oldugunu kapanan bolumu ıı okuyum ıı arastırın ona gore tartısalım yazık gunah wala ya. gecın bu ayakları gecın bebeler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
geçmiş olsun ne diyelim.Elde avuçta olmayınca veya gelen paralar başka yerlere kaydırılınca sonunda olacağı buydu.Aynı Met Air ve Sindel inde akibeti böyle oldu.MetAir taktığı borçlar ile iflasını istedi ama yöneticileri kurtulamayacak.Aynı şekilde Sindel ve Duhanın da akibetleri budur.Yazık dolandırılan öğrenci ve çalışan personele.SHGM nün de artık bazı tedbirler alması lazım.Çok geç kalındı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
CEHENNEM DE CITIR CITIR YANACAKSIN...AMA DAHA BU DUNYA BITMEDI ....!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000